Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Minu kodukino ja HI-FI tehnika

    Eks neid erinevaid lampe on palju ja kui olen aind 3 kuulnud, siis kogu maailma nende põhjal liigitada ei saa. Lamp on äge ja mingisel hetkel tassin ka ühe koju.

    Olin siin nädalakese Eestist eemal ja reedel tagasi tulles sain ka kõne kullerilt.
    Siin see vidin on. Peaks mainima, et üli hästi pakitud ja õnneks kõik kellad viled töötavad.











    Tegin kiirelt kuulamise ja 4 õlut. Kuna manuali ei viitsinud lugeda, siis alguses maadlesin heli kätte saamisel. Sellel saab valida, et mis väljundid ja sisendid üle üldse töötavad ja igale sisendile saab panna ka oma nimetuse. Ühtekokku saab salvestada 5 erinevat väljundite kombinatsiooni ja sedaviisi tekitada erinevaid kuulamis tsoone. Läbi selle on väga hea võimalus kahte erinevat lõppu otse eetris võrrelda. Ei jõudnud RC-1590 joonele panna aga esmapilgul nägu on nalja täis.
    viimati muutis kasutaja Scott; 04 m 2017, 09:55. Põhjus: järjestikpostitused kokku
    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

    Comment


      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

      Esmalt postitatud riksx poolt
      ...kiirelt kuulamise ja 4 õlut...
      Ilmselt määras tulemust kõige rohkem see, mis õlu oli.

      Comment


        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

        Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
        Ilmselt määras tulemust kõige rohkem see, mis õlu oli.
        Ehhh jahhh aga samas olen märganud, et viinaga saab naisi oluliselt kiiremini ilusamaks kui õllega = )


        Jätkan täna kuulamist ja siiani positiivses meeleolus. Hästi mõnusa detailse ja avara helipildiga. Ootan head hetke, kus tekib võimalus Roteliga ühele joonele panna ja saaks kriitiliselt hinnata. Samas selle väikse ajaga võiks öelda, et vahe on olemas, kuid mitte mäekõrgune.

        Rääkides protsessoriosakonnast, siis on olemas klassikaline Tone control ja lisaks sellele PEQ filtri tegemise võimalus.
        Tone Control pole päris tavaline, vaid saan valida sobiva sageduse 10Hz sammuga ja seetõttu "bass" võib alata 20Hz juurest.



        Ja siis hiljem valin +- 6dB ulatuses kas juurde või maha.




        PEQ filtrid on täpsemad ja saab muuta 1Hz täpsusega, lisada dB ja Q



        Iga kanali, näiteks parem /vasak ja/või subbar 1/2 kohta saan teha 5 filtri..

        viimati muutis kasutaja Scott; 04 m 2017, 09:57. Põhjus: tsitaat on ENNE oma vastust
        B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

        Comment


          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

          Heli annad talle ikka digis sisse?

          Comment


            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

            Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
            Heli annad talle ikka digis sisse?
            Japp.... mac on nii öelda printeri USB'ga ühendatud eelvõimu
            viimati muutis kasutaja Scott; 04 m 2017, 09:57. Põhjus: tsitaat on ENNE vastust
            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

            Comment


              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

              Palju önne-ilus ja kindlasti ka ilusa heliga pill.
              52 27 316 Risto
              teknootik@gmail.com
              Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

              Comment


                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                Mõni tehniliselt taiplikum isik ehk oskab kommenteerida seda classet äkki, kas see võimenduse osa on ainult pga2310 oma või on mingi aste ennem veel?
                Antud momendil vist suur osa erinevusest peaks tulema juba sellest et selles on wm8741 dac ja rotelis akm'i kiviga dac.
                Kas korrektori osa on midagi head/erilist? See tegelikult on ka ainus põhjus miks ma ise olen eelvõimendi peale mõelnud mõned korrad. Digi puhul on see minu joaks ma ei leia põhjendust.

                Comment


                  Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                  wm8741 dac? tõesti või? Novembre skaalal siis Creative audigy2 ... 4 helikaardi klassi aparaat. :P

                  Ei noh, kuidas saab creative kaartidel on kehv heli olla, kui dac'id peal samast klassist.

                  Comment


                    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                    Esmalt postitatud basic poolt Vaata postitust
                    Palju önne-ilus ja kindlasti ka ilusa heliga pill.
                    Kas pakin RC1590 sinu jaoks ära? = )



                    Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                    wm8741 dac? tõesti või? Novembre skaalal siis Creative audigy2 ... 4 helikaardi klassi aparaat. :P

                    Ei noh, kuidas saab creative kaartidel on kehv heli olla, kui dac'id peal samast klassist.
                    Siin natukene tehnilist infi https://www.classeaudio.com/pdfs/CP-...aper-final.pdf
                    viimati muutis kasutaja Scott; 04 m 2017, 09:58. Põhjus: tsitaat on ENNE vastust
                    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                    Comment


                      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                      Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                      wm8741 dac? tõesti või? Novembre skaalal siis Creative audigy2 ... 4 helikaardi klassi aparaat. :P

                      Ei noh, kuidas saab creative kaartidel on kehv heli olla, kui dac'id peal samast klassist.
                      Creative audigy2-s on CS4382 peal. Ja ega DAC-i kivi kõike määrab.

                      Comment


                        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                        Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
                        Selle järgi tundub, et oskab ka DLNA kaudu faile maha mängida, tolle maci võid ka siis maha kanda.

                        Comment


                          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                          Esmalt postitatud Novembre poolt Vaata postitust
                          Creative audigy2-s on CS4382 peal. Ja ega DAC-i kivi kõike määrab.
                          Audigy2 on tõesti Cirruse kiviga. Aga leidsin et WM kiviga on väga sarnane asi olemas alla 150$ eest - http://www.tomshardware.com/news/pow...tex,29314.html

                          Ma möönan et WM8741 helis on küll midagi, mis temas meeldib. Mul on ta olemas direct out confis, kuna ta on pingeväljundiga kivi. Ja samuti on iga toitejalg oma stabikakiviga, samuti tehakse upsampling nagu Classe puhul. FPGA'd küll pole. Kui PCMi kuulata siis päris sobilik tükk.

                          Kahju et Classe pole DSD ahelat ehitanud selle kivi tarvis, kuid teisalt ega üle DSD64 ei pääseks kah selle kiviga.
                          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                          Konfutsius

                          Comment


                            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                            Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                            Selle järgi tundub, et oskab ka DLNA kaudu faile maha mängida, tolle maci võid ka siis maha kanda.
                            Ver1 on ka võrgu kaabli sisend, kuid minu teada striimida siiski ei saa ja DLNA tuli juurde MK2 versioonis.


                            Siin on MK2 natuke juttu, et mis muutus ja mis mitte. Samuti ka põhjendus miks DSD ei ole "DSD and DSD File Support"
                            The CP-800 is going to be getting an all new digital input board to replace the existing one. Originally Classé was planning to release an upgradeable daughter card to support Airplay over WiFi and Ethernet. This is no longer the case. The new board will still support Airplay over Ethernet but it will not have built-in WiFi. On


                            Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                            Audigy2 on tõesti Cirruse kiviga. Aga leidsin et WM kiviga on väga sarnane asi olemas alla 150$ eest - http://www.tomshardware.com/news/pow...tex,29314.html

                            Ma möönan et WM8741 helis on küll midagi, mis meeldib. Mul on SEE olemas direct out confis, kuna SEE on pingeväljundiga kivi. Ja samuti on iga toitejalg oma stabikakiviga, samuti tehakse upsampling nagu Classe puhul. FPGA'd küll pole. Kui PCMi kuulata, siis päris sobilik tükk.

                            Kahju et Classe pole DSD ahelat ehitanud selle kivi tarvis, kuid teisalt ega üle DSD64 ei pääseks kah selle kiviga.
                            See CP-800 on väga meeldiva heliga ja isegi tavalised MP3 kõlavad hästi. Põhiliselt kuulan muusikat läbi Tidal CD kvaliteet ja nüüd ka MQA. Tidali heli trumpab Spotify igal juhul üle ja muusika on naturaalsem, detailsem.

                            _____________

                            Tsitaadid käivad alati ENNE oma vastust. Vastupidisel juhul ei saa enam aru, kellele vastad, kui mitmele tsitaadile vastad.
                            Mode
                            viimati muutis kasutaja Scott; 04 m 2017, 10:03. Põhjus: tsitaadid on ENNE oma vastust
                            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                            Comment


                              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                              Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
                              põhjendus miks DSD ei ole "DSD and DSD File Support"
                              Noh see selgitus on väga nõrk ja seesuguse tasemega firma kohta veel eriti. Kui tahta parimat mõlemast maailmast, tehakse filtri board erinev, kummagile formaadile oma. Ja vastavalt mida kuulatakse, seda siis kommuteeritakse väljundisse. Nii teeb T+A oma DAC8DSD juures, kus isegi dekoodrid on lahus ja erineva põhimõttega, seda poole Classe hinnaga. Isegi minu omanokitsetud DAC on samamoodi (seejuures ongi mul seal ka see WM8741).
                              Classe unustas sujuvalt üldse ära et on ka muud DSD allikad kui SACD... . Loogiline kah, sest WM kiviga poleks siis enam midagi teha.
                              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                              Konfutsius

                              Comment


                                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                                Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                                Noh see selgitus on väga nõrk ja seesuguse tasemega firma kohta veel eriti. Kui tahta parimat mõlemast maailmast, tehakse filtri board erinev, kummagile formaadile oma. Ja vastavalt mida kuulatakse, seda siis kommuteeritakse väljundisse. Nii teeb T+A oma DAC8DSD juures, kus isegi dekoodrid on lahus ja erineva põhimõttega, seda poole Classe hinnaga. Isegi minu omanokitsetud DAC on samamoodi (seejuures ongi mul seal ka see WM8741).
                                Classe unustas sujuvalt üldse ära et on ka muud DSD allikad kui SACD... . Loogiline kah, sest WM kiviga poleks siis enam midagi teha.

                                Eks nende sobilike vastustega võitlen iga päev tööjuures ja kui tuleb selline üheselt mõistev vastus, stiilis "pas*k", siis see ilmselgelt ei ole piisav = ) Aga muu udupeene elektroonika ülesehitamisel ei oska kaasa rääkida.
                                T+A on hea asi aga sa ei võrdle õunu õuntega. Puhta DAC eest küsitakse pool CP800 hinda. Aga sellel isendil puudub täielikult analoog eelvõim ja muud blink blink vidinad nagu puutetundlik ekraan, kumerad korpuse jooned jne. Hea, et sellel on olemas FIR filtrite võimalus, kuid jahh see töötab ainult digi puhul. CP800 protsessor töötleb ka analoog signaali ja eraldi kahe subbarit. Eks hind ole suhteline ja kindlasti mingi osa maksad nime eest.
                                B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                                Comment

                                Working...
                                X