Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

    Tänud info eest ja panin soovid Martinj poole teele. Vaatab äkki juhtub midagi = )
    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

    Comment


      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

      Noo nii.. Tänud Martinj eriti kiirele reageerimisele. Igatahes "Destiny't" enam ei ole ja jätkan oma toimetamisisi riksx alt.
      B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

      Comment


        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

        Tervitused!

        Olen siin mõtteid kogunud ja ootan ühte asja, et pagan kuna Classe oma uue mudeliga välja tuleb. Ja see juhtuski CES 2017



        Ja lõpp



        Lõppvõimust nüüd niipalju, et esimesed 25W on A klass ja edasi AB
        http://www.soundandvision.com/content/classy-classe-and-rotel-too#8zI7kz3R8mBrfoh5.97

        Hinnad korrutati ilusti kenasti enam vähem kahega ja nii eel kui lõpp maksab ~9000.- kanti isendist. Et miks mul nii suur rõõm? Nohh kui saabub uus, vingem/parem/ägedam, siis hakkab teisele ringile tulema ka "vanema" otsa isendeid. Olen seda CP-800 jahund siin aeg ajalt ja täna juhuslikult komistasin ühe tegelase otsa, kes müüs CP-800 ver 1. Eks kõik tahavad ver 2 kuna seal natuke rohkem blink-blinki ja seetõtu müüjal väike paanika, et jääb kätte ja varsti ei saa üle üldse müüa ning tegi hea hinna. Pagan ei suutnud kiusatusele vastu panna ja ostsingi. Jääb nüüd loota, et kuller selle Inglismaalt ka kohale tooks = )

        Ma vahel loen reviewsi diagonaalselt, kuid oluline on "conclusion"
        Andrew Robinson tegi sellele ka ülevaate http://hometheaterreview.com/classe-cp-800-stereo-preamp-processor-reviewed/
        Conclusion: "is the CP-800 stereo preamp processor from Classe worth it? In a word, yes. In two words, hell, yes"

        Ja siin ka natuke mõõtmisi http://hometheaterhifi.com/reviews/a...-preamplifier/
        See lause on aastaid kummitanud "this is a benchmark product"
        Nüüd saan omal nahal tunda ja kui nii on, siis RC-1590 eelvõim tuleb müüki müüki=)
        B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

        Comment


          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

          Vägev!Mis Inglismaalt saatmine maksab sellise kaaluga isendil?Ja veel, kas sa kunagi lampvõimu peale pole mõelnud?

          Comment


            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

            Natuke ebatõenäoline on, et kui võrdluseks on Roteli 15xx seria või Classe 800, siis mõni normaalse hinnaga lampvõim kuulamisel paremat heli tunduks tegevat.

            Comment


              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

              Eks mul endalgi suuremata sorti ootusärevus sees. Tuleb ainult eelvõim ja sain selle ebayst. Müüjal oli korralik +3000 feedbacki ja tänu sellele julgesin osta. Saatmine oli 55 naela.


              Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
              Vägev!Mis Inglismaalt saatmine maksab sellise kaaluga isendil?Ja veel, kas sa kunagi lampvõimu peale pole mõelnud?
              Ega ma lampe päris välistanud ei ole, kuid samas pole ilma urinata isendit kuulnud. Lamp kipub pahatihti ka heli liiga soojaks tegema, mis mulle väga ei meeldi.

              Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
              Natuke ebatõenäoline on, et kui võrdluseks on Roteli 15xx seria või Classe 800, siis mõni normaalse hinnaga lampvõim kuulamisel paremat heli tunduks tegevat.
              B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

              Comment


                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                Selge, 55 naela pole tõesti palju, ise tellisin Amazon.de-st pisikese Ifi USB DACi ja saatmiskulu koos kojutoomisega oli selle pisikese vidina eest 16 eurot.
                Aga lambi urin on minu jaoks nostalgia lapsepõlvest.

                Comment


                  Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                  Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
                  ...samas pole ilma urinata isendit kuulnud.
                  Kuidas seda urinat kuulma peaks - volüüm ilma signaalita põhjas või mingis muus režiimis?

                  Comment


                    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                    Põhjagaasiga ei kuula aga kui muusika vaikuse hetkel on tunne, et viibin kuskil alajaamas, siis see ei lähe kohe mitte. Räägin siis ~75....80dB olukorrast. Samas Rotel ilma signaalita ja põhjagaasiga on 1m pealt kuulates haud vaikne. Lõppvõimu S/N ratio on 120dB A weighted

                    Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                    Kuidas seda urinat kuulma peaks - volüüm ilma signaalita põhjas või mingis muus režiimis?
                    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                    Comment


                      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                      Mis ma ikka kosta oskan, ma oma lambikat kuulates küll end alajaamas olevaks ei tunne.

                      Kuulmislohk seal 4kHz kandis nii et 50...100 Hz peaks läbi tulema küll.

                      Huvi pärast ajan homme päeval lambid soojaks ja üritan seda võimalikku urinat veel kord tuvastada ...

                      Mitte, et mul su võimendivaliku vastu midagi oleks...

                      Comment


                        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                        Ega ma sellist alajaama mõelnud, kus juuksed püsti tõusevad = ) Aga kõlarist selgesti eristatav urin ei meeldi ja samuti ei meeldi, kui trafo häält teeb.
                        Aga nohh... palju mul ikka seda lampide kogemust on. Saan neid nibin nabin ühekäe sõrmedel lugeda.



                        Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                        Mis ma ikka kosta oskan, ma oma lambikat kuulates küll end alajaamas olevaks ei tunne.

                        Kuulmislohk seal 4kHz kandis nii et 50...100 Hz peaks läbi tulema küll.

                        Huvi pärast ajan homme päeval lambid soojaks ja üritan seda võimalikku urinat veel kord tuvastada ...

                        Mitte, et mul su võimendivaliku vastu midagi oleks...
                        B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                        Comment


                          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                          Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
                          Ega ma sellist alajaama mõelnud, kus juuksed püsti tõusevad = ) Aga kõlarist selgesti eristatav urin ei meeldi ja samuti ei meeldi, kui trafo häält teeb.
                          Aga nohh... palju mul ikka seda lampide kogemust on. Saan neid nibin nabin ühekäe sõrmedel lugeda.
                          Ei ole vahet kas lamp või mis tahes muu, urin võib ikka olla või mis tahes muu müra. Olen ka väga mainekal võimendil väga häirivat fooni kuulnud.

                          Comment


                            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                            Ajasin laupäeva hommikukohvi kõrvale lambid soojaks - mingit urinat ega trafomürinat (ka kõrva kõlari ligi pannes) tuvastada ei suuda.

                            Jah, teatud režiimidel (huvitaval kombel min ja max volüümil) kostab enam kõrgete sahinat, kuid see on mul veel "näppimata pill".

                            Comment


                              Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                              Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
                              Ei ole vahet kas lamp või mis tahes muu, urin võib ikka olla või mis tahes muu müra. Olen ka väga mainekal võimendil väga häirivat fooni kuulnud.
                              Selles on sul õigus ega vahet pole kas lamp või midagi muud. Olen ka ise kuulun mainekate võimendite suuri häirivaid mürasi.


                              Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                              Ajasin laupäeva hommikukohvi kõrvale lambid soojaks - mingit urinat ega trafomürinat (ka kõrva kõlari ligi pannes) tuvastada ei suuda.

                              Jah, teatud režiimidel (huvitaval kombel min ja max volüümil) kostab enam kõrgete sahinat, kuid see on mul veel "näppimata pill".
                              Väike tweetri sihin on igati normaalne kui kõrva lähedale paned. Kuid see sihin ei tohiks olla kuuldav 1m pealt
                              viimati muutis kasutaja Scott; 04 m 2017, 09:54. Põhjus: järjestikpostitused kokku
                              B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                              Comment


                                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                                Esmalt postitatud riksx poolt
                                Väike tweetri sihin on igati normaalne kui kõrva lähedale paned. Kuid see sihin ei tohiks olla kuuldav 1m pealt
                                Proovisin siis meetri pealt kuulata - "lõdva kõrvaga" ei kuule midagi, kui kujutlusvõime mängu tuua, siis "midagi nagu tajuks". Kuna kuulamiskoht on ca 2,5 meetri kaugusel, siis ausalt öeldes mind see pea olematu kahin kuulamise ajal ei sega (salvestiselt tuleb tavaliselt tausta enam).

                                Kokkuvõtteks - ju sulle ei ole siis mittemürisevat lampvõimu ette sattunud, kuid nad on tegelikult olemas...

                                Comment

                                Working...
                                X