Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

    Eile õhtul juhtus selline asi et Roteli eelvõimule sooviti juurde ka lõppu ning kogu komplekt läks ära. Otsin nüüd CP-800 uut lõppu ja kõik soovitused on teretulnud.
    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

    Comment


      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

      DENON POA 6600 kaks monoplokki on pakkuda. Kui ise leiad transpordi Tallinnast, võin proovimiseks anda, kui ei meeldi, saada lihtsalt tagasi. Hinnaks küsin 700€.
      Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

      Comment


        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

        Eks soovitada võib igasuguseid asju aga see mida sa soovid on omaette teema. Ja muidugi eelarve.

        Comment


          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

          Hetkel polnud isegi üheski ebays (UK, DE, USA) ühtegi Classe CP-800 eel- ega löppu. Ainult üks CP-500 eel. Päris haruldane tükk.
          52 27 316 Risto
          teknootik@gmail.com
          Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

          Comment


            Minu kodukino ja HI-FI tehnika

            Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
            DENON POA 6600 kaks monoplokki on pakkuda.
            Mul pole monoplokkide jaoks ruumi ja hetkel seda varianti ei vaata

            Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
            Eks soovitada võib igasuguseid asju aga see mida sa soovid on omaette teema. Ja muidugi eelarve.
            Siin on läbikäinud huvitavaid asju millest polnud teadlik ja mis võiks sobida, näiteks Vincent. Eelarve 3k


            Esmalt postitatud basic poolt Vaata postitust
            Hetkel polnud isegi üheski ebays (UK, DE, USA) ühtegi Classe CP-800 eel- ega löppu. Ainult üks CP-500 eel.
            Ma ootasin CP-800 umbes 1,5aastat. Eks jahh need suht haruldased, kuid siiski midagi aeg ajalt tuleb. Eks hoian silmad lahti ja sihin CA2300. Selle saamine võib võtta aega ja vaatan ka alternstiive näiteks üks Accuphase liikus ok hinnaga ebays
            viimati muutis kasutaja Scott; 12 m 2017, 07:25. Põhjus: järjestikpostitused kokku (kasuta multiquote nuppu mitme postituse tsiteerimisel)
            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

            Comment


              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

              CP-800 2990 ja CA2300 4900 on praegu Helsingis müügis. Aga minu arvamus, osta Classe gear on raha tuulde visata. Coda on väga hea hinna/kvaliteedi/heli suhtega. Aga liigub veel harvemini kui Classe. Või siis klassika Mark Levinsson 335, 336. Üldisel valikul soovitan jälgida et wattid oleks duublis 4-8 Oomi, 200-100, 400-200 jne. Accuphase seda ei ole ja kardan et ei saa 803-ga hakkama.

              Comment


                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                Esmalt postitatud Novembre poolt Vaata postitust
                CP-800 2990 ja CA2300 4900 on praegu Helsingis müügis. Aga minu arvamus, osta Classe gear on raha tuulde visata. Coda on väga hea hinna/kvaliteedi/heli suhtega. Aga liigub veel harvemini kui Classe. Või siis klassika Mark Levinsson 335, 336. Üldisel valikul soovitan jälgida et wattid oleks duublis 4-8 Oomi, 200-100, 400-200 jne. Accuphase seda ei ole ja kardan et ei saa 803-ga hakkama.
                Mõne põhjenduse ka saab ?
                Mille järgi need soovitused üldse ?
                Sellises hinnas algavad võimendid on heli iseloomult juba väga erinevad juba.

                Comment


                  Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                  Esmalt postitatud Novembre poolt Vaata postitust
                  CP-800 2990 ja CA2300 4900 on praegu Helsingis müügis. Aga minu arvamus, osta Classe gear on raha tuulde visata. Coda on väga hea hinna/kvaliteedi/heli suhtega. Aga liigub veel harvemini kui Classe. Või siis klassika Mark Levinsson 335, 336. Üldisel valikul soovitan jälgida et wattid oleks duublis 4-8 Oomi, 200-100, 400-200 jne. Accuphase seda ei ole ja kardan et ei saa 803-ga hakkama.
                  Jaga linki kus sa Helsinkis seda nägid
                  B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                  Comment


                    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                    Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
                    Mõne põhjenduse ka saab ?
                    Mille järgi need soovitused üldse ?
                    Sellises hinnas algavad võimendid on heli iseloomult juba väga erinevad juba.
                    Mida konkreetselt peab põhjendama? Soovitused on paljude inimeste kogemused, kes seda tehnikat kasutanud on. Iseloomu vahe on selles hinnaklassis vähem kui odavamas.

                    Comment


                      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                      Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                      Comment


                        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                        Esmalt postitatud Novembre poolt Vaata postitust
                        Mida konkreetselt peab põhjendama? Soovitused on paljude inimeste kogemused, kes seda tehnikat kasutanud on. Iseloomu vahe on selles hinnaklassis vähem kui odavamas.
                        skeemilahendused on ju erinevad ? Ja tootjate suhtumine ka.

                        Comment


                          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                          Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
                          skeemilahendused on ju erinevad ? Ja tootjate suhtumine ka.
                          Jah, aga lõpp tulemus, milleni tahetakse jõuda on sama. Originaalile ligilähedane taasesitamine. Peale seda tulevad mängu muud näitajad, võimsus, koormuse taluvus, dünaamika jne.

                          Comment


                            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                            Esmalt postitatud Novembre poolt Vaata postitust
                            Jah, aga lõpp tulemus, milleni tahetakse jõuda on sama. Originaalile ligilähedane taasesitamine. Peale seda tulevad mängu muud näitajad, võimsus, koormuse taluvus, dünaamika jne.
                            Seda juttu võinuksid 10 aastat tagasi siin puhuda, täna igale tõsiselt võetavale audiohuviliseke peaks see asi selge olema et nii see ei ole, kõik kõlarid värvivad heli ja võimendid kõlavad erinevalt ja dac'id analood setid jne.
                            Originaalile eristamatu esituse jaoks pole vaja üldse selliste keeruliste ja kalliste asjadega posida seda on messil juba kogetud mis oli eristamatu kõrvale aga muidu kuulata ei tahtnud.
                            Pigem on siin maailmas veel väga väga palju asju mis on määravad eriti haige end maailmas.
                            Nii muuseas b&w on väga tugeva kõlavärviga kõlar

                            Comment


                              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                              kuldkõrvadega ei saa teistmoodi kui peab kordumatute erilahendustega posima.

                              tädi maaliga on kordi lihtsam.

                              Comment


                                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                                Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
                                Seda juttu võinuksid 10 aastat tagasi siin puhuda, täna igale tõsiselt võetavale audiohuviliseke peaks see asi selge olema et nii see ei ole, kõik kõlarid värvivad heli ja võimendid kõlavad erinevalt ja dac'id analood setid jne.
                                Originaalile eristamatu esituse jaoks pole vaja üldse selliste keeruliste ja kalliste asjadega posida seda on messil juba kogetud mis oli eristamatu kõrvale aga muidu kuulata ei tahtnud.
                                Pigem on siin maailmas veel väga väga palju asju mis on määravad eriti haige end maailmas.
                                Nii muuseas b&w on väga tugeva kõlavärviga kõlar
                                Ja kus kohas need audiohuvilised kõik on? Näed ise, tädi maalid igal pool. Messid ja hinnasilt pole mingi garantii, et sealt midagi head tuleb. Kõlarid on eraldi teema. Vaielda võib lõppmatuseni. Häid kõlarei on tõesti väga vähe.

                                Comment

                                Working...
                                X