Teade

Collapse
No announcement yet.

Elfafoorum help

Collapse

Here you can find answers to questions about how the board works. Use the links or search box below to find your way around.

Foorumi reeglid

Elfafoorum on tasuta ja maksimaalselt reklaamivaba tehnikahuviliste foorum.
Kui soovid seda kasutada siis nõustud järgmiste reeglitega:
Oled vastutav kõikide enda poolt tehtud avalike postituste ja privaatsõnumite eest ELFA tehnikafoorumites.
Postitustesse ei tohi lisada solvava, nilbe, labase, pilkava ja muu ebaeetilise ja seadust rikkuva või rikkuma kutsuva sisuga sõnumeid. Postituses ei tohi avaldada teise kasutaja isikuandmeid (nimi, telefon, elukoht jne) ilma tema nõusolekuta, need eemaldatakse hoiatamata.
Viisakas oleks järgida õigekirja ja tehniliste terminite ja lühendite korrektset esitust.
Elfafoorumi kasutajal peab olema kehtiv ja toimiv meiliaadress. Elfafoorum ei kogu ega töötle kasutajate isikuandmeid.
Elfafoorumis ei kustutata ühegi kasutaja kontot, kes on foorumis postitanud. Erandi korras otsustab konto kustutamise administraator. Elfafoorumi haldajad jätavad omale õiguse teha antud reeglitesse vajadusel uuendusi ja täiendusi.
Elfafoorumi haldajad (administraatorid ning moderaatorid) jätavad endale õiguse kustutada, muuta, liigutada ja sulgeda mistahes teemat või postitust.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.

Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.

Nõuded avatarile.

Avatar on sinu sõnumites nime all olev väike pilt, mis sind teistest eristab.
Pilt ega selle üksikud osad ei tohi liikuda, maksimaalne faili suurus on 10KB
Avatarina ei tohi kasutada Elfafoorumi emotikone, nuppude pilte või mistahes muid foorumi välimust kopeerivaid elemente.
Avatari ei tohi kasutada ostu-müügi kuulutuste edastamiseks või firma reklaamiks.

Nõuded allkirjale.

Allkiri lisatakse soovi korral sinu sõnumitele. Maksimaalne pikkus 255 tähemärki.
Pildi sisestamisel allkirja on faili maksimaalne suurus 5KB, pilt ei tohi liikuda ega mõõtmetelt liiga suur olla, maks. mõõtmed 400x40 pikslit.
Allkirja kõrgus koos pildiga võib olla maksimaalselt kolm rida normaalsuuruses teksti.
Allkirja kasutamine ostu-müügi kuulutuste edastamiseks või firma reklaamiks on keelatud.

Hoiatuste süsteem.

Eksides foorumi reeglite vastu on Elfafoorumi haldajatel õigus Sind hoiatada. Olenevalt saadud hoiatuste arvust ja tihedusest võib uus hoiatus kaasa tuua Sinu postituste ajutise eelmodereerimise nõude või Sinu postitusõiguste ajutise kadumise. Sinu hoiatuste taset näevad kõik moderaatorid ning Sina ise.

Elfafoorumi haldajad.


Working...
X