Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

    Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
    miskipärast tuleb nende likide külastamise eest banip. põhjus keelatud skripti kasutamine või robot.

    The Espacenet application has found that requests from your IP address may be in violation of our fair use charter.

    Espacenet may reject your requests if you are using any automated tools, perform too many queries per minute or generate queries that result in the system attempting to retrieve unusually large numbers of documents.

    Please note that multiple users behind a firewall may be seen as a single user who apparently generates many queries in a short time or who downloads excessive amounts of data. As a result it is possible that a colleague other than the user who triggered the error will receive a rejection message.

    If you feel the rejection is not warranted and you would like us to investigate it, please contact us and send us

    your IP address, which can be found by searching for "what is my IP" on the net (please note it is the public IP we need so it cannot start with 10, 192.168 or 172.16),
    your timezone and
    the time the rejection message was received.

    We will analyse the information you send us and if necessary contact your IT department to try to resolve the situation.

    For more information please click on the "terms and conditions of use for Espacenet" link at the bottom of the home page.

    NOTE: For users who require large amounts of family, legal or bibliographic information, we have developed the Open Patent Services, a Web Services-based alternative that offers the same data routinely available via Espacenet, but in XML format.

    Comment


      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

      Mul oli sama jama, kuid patent on siin ja vali "download". https://worldwide.espacenet.com/publ...137B&KC=B&ND=1#

      Douglas Self & The Amplifier Institute
      viimati muutis kasutaja riksx; 05 m 2017, 13:51.
      B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

      Comment


        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

        Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
        Proovisin üles leida XD võimendi patendi "British Patent GB2424137 ja leidsin. https://worldwide.espacenet.com/publ...E&locale=en_EP#

        Tundub, et see patent on võetud Self Douglase (peaks suht tuttav nimi olema ) poolt juba 2006 aastal. Kellel huvi siis 34lk koos skeemidga on seal olemas ja allalaetav. Aga kogu uba on siis selles: "The crossover voltage of a class B amplifier is displaced by sinking an extra current to the lower supply rail through a displacer circuit so that upper output device Q3 is always conducting at low input signal levels. The amplifier operates in class A at low signal levels and in class B at high signal levels. The displacer circuit may comprise a resistor, a constant current source, or a controlled current source. The output devices may be bipolar transistors, FETs, or thermionic valves. The crossover voltage may be displaced by 1 to 10 volts"
        Suurem osa AB klassi võimendeid toimetab mingi maani A klassis

        Comment


          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

          Noo nii masin jõudis paar päeva tagasi minuni ja esmamulje on väga hea




          Võimu viimistlus on väga hea ja ilus.









          Pealt on ägedalt tehtud ja lausa kahju on riiulisse panna





          Lisaks tavalisele stereole, saab võimu kasutada ka monoblokkidena. Seda siis kahes versioonis kas mono bi-amp või siis mono bridged. Sillatud olukorras annab 1x500W 8ohmi

          B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

          Comment


            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

            Annan esmase kuulamis testi ülevaate. Peaks mainima, et tegu on väga meeldiva heliga ja äratavad 803'd ülesse. Detailsus on ilusti kenasti olems ja helipilt on avar. Kui peaksin seda RB1590 võrdlema, siis ütleks, et Rotel on natuke detailsem ja sügavama bassiga. Ma ei ütle, et Azuri bass oleks kehva, kuid Rotelil on see lihtslt parem. Kui rotel kõlab kliiniliselt puhtamana, siis Azur on seevastu avarama heliga ja nõksa musikaalsem. Hetkel on raske valida, et kumb oleks parem. Äge oleks Azuri monoplokke RB1590 kõrvuti kuulata, siis oleks enam vähem sama hinnaklass
            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

            Comment


              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

              Katsu kirjeldada mida tähendab "on musikaalsem".

              Comment


                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                Eks seda ole keeruline teha ja ilmselt antud sõna pole päris õige ja võiks öela, et pigem soojema heliga
                B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                Comment


                  Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                  Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                  Katsu kirjeldada mida tähendab "on musikaalsem".
                  Minu Meelest see tähendab probleemi, sest mis vahe on mis klassi on võimendi, kui nägu nii lisatakse sellele oma "firma heli". Miks ei taheta teha võimendid, mis lihtsalt täidaks oma funktsiooni, üks ühele signaali võimendaks, miks peab midagi korrigeerima.
                  Teemaalgatajale minu õnnitlused! Väga hea võimendi, ja hind on mõistlik, igati õige valik, loodan et naisele ka meeldib.
                  Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                  Comment


                    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                    Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                    Minu Meelest see tähendab probleemi, sest mis vahe on mis klassi on võimendi, kui nägu nii lisatakse sellele oma "firma heli". Miks ei taheta teha võimendid, mis lihtsalt täidaks oma funktsiooni, üks ühele signaali võimendaks, miks peab midagi korrigeerima.
                    Teemaalgatajale minu õnnitlused! Väga hea võimendi, ja hind on mõistlik, igati õige valik, loodan et naisele ka meeldib.
                    Sest audios on alati "aga"
                    Asi saab alguse kõlaritest ja siis prioriteetidest.

                    Comment


                      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                      Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
                      Sest audios on alati "aga"
                      Asi saab alguse kõlaritest ja siis prioriteetidest.
                      nojah, kui kõlarid on pasiivsed siis oleks mõistlik võimendi tellida samalt tootjalt.

                      Esmalt postitatud home poolt
                      Miks ei taheta teha võimendid, mis lihtsalt täidaks oma funktsiooni, üks ühele signaali võimendaks, miks peab midagi korrigeerima.
                      pole olemas kahte 1:1 heliga valjuhääldit. Täiusliku 1:1 lähedane võimendi ja kõlari kooslus on stuudiomonitor.

                      Comment


                        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                        Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                        nojah, kui kõlarid on pasiivsed siis oleks mõistlik võimendi tellida samalt tootjalt.



                        pole olemas kahte 1:1 heliga valjuhääldit. Täiusliku 1:1 lähedane võimendi ja kõlari kooslus on stuudiomonitor.
                        Ei tea miks samalt tootjalt?
                        Ja mismoodi see stuudiomonitor 1:1 kooslus kõige lähemal on, eriti kui vaadata kui palju need üksteisest erinevad ja kui erinevad on ka suhtumised stuudiotes.

                        Comment


                          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                          Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                          nojah, kui kõlarid on pasiivsed siis oleks mõistlik võimendi tellida samalt tootjalt.
                          Olen pidanud tõdema, et tootja ei suuda/ei taha alati isegi komplekti piires eelvõimendit ja lõppvõimendit ühel tasemel valmistada (ei ole mõistlik ühe tootja komponente kasutada sellisel juhul), mis siis veel kõlaritest vs võimendist rääkida.

                          Comment


                            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                            Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                            nojah, kui kõlarid on pasiivsed siis oleks mõistlik võimendi tellida samalt tootjalt.
                            Täiesti vale arusaam minu arvates, sest enamus heade kõlarite tootjaid ei teegi võimendeid ja vastupidi. Arvan, et isegi tellimise peale mitte. Pigem oleks õige küsida oma kõlarite tootjalt (või uurida ise internetist, nagu teemaalgataja ka tegi), millise firma võimendeid ta soovitaks.
                            viimati muutis kasutaja Sonic; 13 m 2017, 09:09.
                            "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                            Comment


                              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                              Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                              Täiesti vale arusaam minu arvates, sest enamus heade kõlarite tootjaid ei teegi võimendeid ja vastupidi. Arvan, et isegi tellimise peale mitte. Pigem oleks õige küsida oma kõlarite tootjalt (või uurida ise internetist, nagu teemaalgataja ka tegi), millise firma võimendeid ta soovitaks.
                              ehh, kui ei valiks kõlareid ja võimu samalt tootjalt (või võimu kõlari tootja soovituse järgi) siis kooslus mängib valesti.
                              Endalgi tõestus olemas. minu SONY kõlarid mängivad hästi vaid selle võimendiga millega nad kaasas olid. Otseloomulikult tuleb siselülitada üks kindel effekt.

                              Esmalt postitatud Rom poolt
                              Olen pidanud tõdema, et tootja ei suuda/ei taha alati isegi komplekti piires eelvõimendit ja lõppvõimendit ühel tasemel valmistada (ei ole mõistlik ühe tootja komponente kasutada sellisel juhul), mis siis veel kõlaritest vs võimendist rääkida.
                              See on suhtumises kinni. Enamust tootjaid huvitab võimalikult suur kasum võimalikult väikeste kuludega. Enamus tarbijaid ei ole nõus maksma kallist hinda. See tähendab, et neile suunatud tehnika ei saa olla hea ja ja peab olema võimalikult odav toota.
                              Siin on teema, mis seda ilmekalt näitab.
                              Hea koostekvaliteet + hea heli tähendab viiekohalist hinda. Ja kui disaini ka oluliseks pidada siis kasvab hind veelgi rohkem.

                              Esmalt postitatud MK poolt
                              Ja mismoodi see stuudiomonitor 1:1 kooslus kõige lähemal on, eriti kui vaadata kui palju need üksteisest erinevad ja kui erinevad on ka suhtumised stuudiotes.
                              Vähemalt üritatakse. Stuudiomonitor peab heli edastama nii nagu see juhtmest sisse läheb ja ilma igasuguse omapoolse värvinguta. Ainsad heli muutvad asjad on ruumi kompensatsiooni regulaatorid.
                              Tõepoolest mu praegused kõlarid teevad taevalikku (minu arvates) häält ka ürgvana LG CRD-8522B cd-rom'i küljes.
                              Oma SONY'de kohta küll nii öelda ei saa, sest ilma efektideta on neil heli väga tuim ja mannetu.

                              "Compatible with...." või midagi sarnast peaks olema iga pasiivse kõlari passis kirjas. Stuudiomonitori passis seda rida ei ole, sest need peavad hästi mängima mis iganes asja küljes.
                              viimati muutis kasutaja olavsu1; 13 m 2017, 14:49.

                              Comment


                                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                                Ma ei saa muud kui Sonic'uga 100% nõustuda, olavsu1. Niisugused järeldused nagu sa esitad, saavad olla ainult puuduliku kogemuse tulemus, milleni viivad see õnnetu Sony ja sellest kõvasti parem, aga muidu nagu ikka Pio aktiivid.
                                Kas sa tõesti usud et Pioneer teeb ise võimendi kivi mis seal (suure tõenäosusega) võimendiks on? Või eelnevad opakad mis signaaliteel osalevad? Ja et need kõik on siis "ilma igasuguse omapoolse värvinguta"? Selline pime uskumine on truu riigiteenija jaoks elutähtis omadus, aga et see oleks kuidagigi tolku andev helitehnikas, ma küll arvata ei saa.
                                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                                Konfutsius

                                Comment

                                Working...
                                X