Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

    "Endalgi tõestus olemas. minu SONY kõlarid mängivad hästi vaid selle võimendiga millega nad kaasas olid. Otseloomulikult tuleb siselülitada üks kindel effekt."

    No siis pole sul ju ei võimendit ega kõlareid...

    Comment


      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

      Esmalt postitatud EnnS poolt Vaata postitust
      "...Otseloomulikult tuleb siselülitada üks kindel effekt."

      No siis pole sul ju ei võimendit ega kõlareid...
      See väärib NädalaPostituse austusväärset tiitlit. :-)

      Comment


        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

        Ma tänan :-)

        Mu viimane kogemus Sonyga oli nutitelefoni vallast - kaasapandud kõrvaklapid mängisid suht talutavalt ainult siis kui "teatud efektid" sisse lülitada. Normaalsete JBL klappidega oli ka FLAT seadetega basse palju ja kõrgeid vähe erinevalt iPodist. No ei taheta normaalseid asju toota sõltumata vidina hinnast.

        Comment


          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

          Esmalt postitatud EnnS poolt Vaata postitust
          " Otseloomulikult tuleb siselülitada üks kindel effekt."

          No siis pole sul ju ei võimendit ega kõlareid...
          Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
          See väärib NädalaPostituse austusväärset tiitlit. :-)
          Puhas kuld ja vabalt kandideeriks Aasta Lause tiilile = )
          B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

          Comment


            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

            Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
            See väärib NädalaPostituse austusväärset tiitlit. :-)
            “Luke I am your father”
            Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

            Comment


              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

              That speaker is wired directly to Kreml, yes?

              Lahe idee. Täiendaks seda veel, et kui keerad nina, lülitab seda vigurit sisse/välja ja silmad hakkavad vastavalt info tüübile eri värvides helendama, näiteks Kremli uudiste korral punaselt. Vol +/- käib lõuga koputades. Kõrvast keerates aga muudad helitooni kõrgust, väga efektne kõnesaate korral. Erimudelid oleks ka remote'ga, mis kahjuks antud pildil jääb nägemata aga asub alaosas. Innukamatele antakse ka touch versioon sellest puldist.

              home, on sul veel kodust midagi huvitavat näidata?
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                Putin has never sounded this good


                viimati muutis kasutaja moi; 14 m 2017, 11:12.

                Comment


                  Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                  Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust

                  home, on sul veel kodust midagi huvitavat näidata?
                  Click image for larger version

Name:	image.jpg
Views:	1
Size:	78,2 KB
ID:	870818
                  Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                  Comment


                    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                    Veider. Tavaliselt tehakse kõlari sisse baarikapp.

                    Comment


                      Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                      Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                      Putin has never sounded this good
                      https://www.sound-of-power.com/
                      Parempoolne seltsimees omaks full body korral arvestatavat bassi.

                      Esmalt postitatud EnnS poolt Vaata postitust
                      Veider. Tavaliselt tehakse kõlari sisse baarikapp.
                      Ei midagi uut siin päikese all. Olen eelmisel sajandil näinud töötavat kappi S-90 kus hoiti... videokassette . Mina nägin seda trikki seepärast et küsiti miks videokassettidel pilt kähku kehvaks läheb...
                      viimati muutis kasutaja Scott; 15 m 2017, 03:13. Põhjus: 2 kokku
                      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                      Konfutsius

                      Comment


                        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                        Norra HiFi klubbenis palusin mängima panna parim süsteem, et oleks referents omaloominguga. Kõlarid olid mäletamistmööda 804 D3. Peaaegu nagu mängisid, natuke aega olid isegi huvitavad. Aga... bass väga umbne ja ebamusikaalselt kummine. Ülejäänud vaba aja pühendasin klappide võrdlemiseks. Ühed puitkorpusega Denonid said hipionu heakskiidu (suht samal tasemel kui mu moditud koss portapro black beauty, mis 20x soodsamad btw).

                        Comment


                          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                          Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                          Ma ei saa muud kui Sonic'uga 100% nõustuda, olavsu1. Niisugused järeldused nagu sa esitad, saavad olla ainult puuduliku kogemuse tulemus, milleni viivad see õnnetu Sony ja sellest kõvasti parem, aga muidu nagu ikka Pio aktiivid.
                          Kas sa tõesti usud et Pioneer teeb ise võimendi kivi mis seal (suure tõenäosusega) võimendiks on? Või eelnevad opakad mis signaaliteel osalevad? Ja et need kõik on siis "ilma igasuguse omapoolse värvinguta"? Selline pime uskumine on truu riigiteenija jaoks elutähtis omadus, aga et see oleks kuidagigi tolku andev helitehnikas, ma küll arvata ei saa.
                          Tead vahi ühtede lihtsamate monitoride skeemi.

                          Küsimus, miks see filter seal odava (autoraadio)võimu ees on nii pikk ja keeruline? Tweetri filter on kakskorda pikem kui woofril. Abo Lembitu raamatus on nood filtrid palju lühemad. Sellepärast need filrtrid sellised ongi et juhtmest sissetulev kõlaks ilma omapoolse värvinguta.
                          selle sama filtriga nullid ära võimendi veidrused ja ka valjuhääldite veidrused.

                          Iga valjuhääldi kõlbab taevaliku heli jaoks, põhiprobleem on kuidas seda valjuhääldit õigesti juhtida.

                          nõus?

                          Comment


                            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                            Tead, ei ole nõus. Mingi kräpp käkk valjukas mis igatpidi läbi paindub, ei saa olla ühegi juhtimise korral moonutustevaba (isegi tinglikult). Sa keskendud ainult (võibolla) sirgele sageduskarakteristikule, aga "taevaliku" heli jaoks on siiski veel üht-teist vaja peale selle. Näiteks madal THD/IMD ja laitmatu faasikarakteristik. Kas Alesisel on faasidega kõik korras ribade vahel pärast neid eri pikkusega pesumasinaid...?
                            Võiks ju norimiseks öelda et pikk filter ongi just selle pärast et võim on "autoraadiost" laenatud, aga LM3886 mille kvaliteeti sa ilmselt võiksid kuulda, ei ole väga autoraadio klassist, nii et ei ütle.
                            Aga mis on üldse Alesisel asja siia kui sa rääkisid et Pioga saad ideaalse sirge tulemuse?
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                              Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                              Tead, ei ole nõus. ... Näiteks madal THD/IMD ja laitmatu faasikarakteristik. Kas Alesisel on faasidega kõik korras ribade vahel pärast neid eri pikkusega pesumasinaid...?
                              Impulskarakterisitk on ka oluline, see on sellel 13 järjestikusel opakal tehtud filtril kindlasti väga kööbakas, osa nendest pole muidugi puhas filter vaid EQ.

                              Comment


                                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                                Ja kindlasti leiame veelgi momente mille tulemuseks on see et stuudiomonitor ei ole tingimata üldse kuigi pädev all-rounder. Tõsi, spetsiifiline tööriist nagu ka NS10, jah.
                                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                                Konfutsius

                                Comment

                                Working...
                                X