Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

    Ei tunne stuudiomonitoride hingeelu, aga puhtalt talumehe mõistusega ei saa ma pihta, kui signaal panna läbima 13-st odavast opakast ongi see mis paneb stuudiotehnikat taevani kiitma?

    Edit: ma ei halvusta stuudio tehnikat, lihtsalt tahan ära märkida, et stuudio ja kodu tehnikal on erinevad eesmärgid ja võibolla omavahel võrreldlemine pole mõistlik tegevus.
    viimati muutis kasutaja Rom; 15 m 2017, 10:48.

    Comment


      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

      Eks nad ikka tööloomad on. https://www.youtube.com/watch?v=qHfkym9E6nI

      Comment


        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

        On ikka mõistlik võrrelda kodu ja stuudio kõlareid, reeglina on stuudiomonitoridel isegi paremad valjukad sama raha eest, võimendi kohapealt ma ei tea, pigem see osa tundub lahja.
        Profesionaalsed töömehed teavad miks peab omama mitut paari stuudiomonitore.

        Comment


          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

          Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
          Äge oleks Azuri monoplokke RB1590 kõrvuti kuulata, siis oleks enam vähem sama hinnaklass
          Jäi mullegi silma see aparaat, aga pikema uurimise peale otsustasin endale seda mitte osta. Made in China pidi liiga palju tunda andma CA puhul.
          Tutikas on UK ebays 1500euri, niiet siit võib kasutatu päris talutava hinnaga saada:http://www.ebay.de/itm/Cambridge-851...19.m1438.l2649

          Comment


            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

            Pagan ma ise otsisin nii saksast kui inglismaalt ja ainukesed mis saada oli olid kas terve komplekt või must. Väga hea et lingi andsid ja igatahes proovin õnne.
            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

            Comment


              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

              Võitlesin mis ma võitlesin aga võimust jäin ilma. Hirmus andmine käis ja lõplik hind kujunes1250. Siia oleks veel 50 transat otsa tulnud. Proovin õnne järgmine kord
              B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

              Comment


                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
                Mitte eriti, kuna sellel loomult pole suuri katteid peal. Valiheli hinnakirjas on 2200.- aga sain kätte nõks alla 2k. Võim jõuab minuni teisipäev / kolmapäev ja uue nädala lõpu poole on olemas esimene arvamus
                Osta teine Cambridge Audio Azur 851W veel. Ühe kanali lased läbi hõbedase ja teise läbi musta
                Erihind: 949,00 €

                Comment


                  Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                  Esmalt postitatud otoño poolt Vaata postitust
                  Osta teine Cambridge Audio Azur 851W veel. Ühe kanali lased läbi hõbedase ja teise läbi musta
                  Erihind: 949,00 €
                  https://www.elkor.ee/ee/elektronika-...51w-black.html
                  See on küll äss diil = )
                  B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                  Comment


                    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                    Akustiliste lõuendite kuulutus on üle viidud.
                    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                    Comment


                      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                      Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
                      See on küll äss diil = )
                      Ma ostsin sealt Cambridge CXA60, erihinnaga 509,99 €

                      Olen väga rahul heli kvaliteediga ja ka hinnaga.

                      Comment


                        851w

                        Tänud lingi eest!
                        Mind suunas see millegipärast Läti lehele ja sealt sain viimase hõbedase.

                        Kahjuks paistab olevat demomudel või tagasi saadetud. Pwr nupu ümber olid näpujäljed ja ühe kõlariklemmi all kaabli jäänus.
                        Aga noh, hind parem kui kasutatul + garantii, niiet ei hakka tagasi saatma. Ilus oleks olnud see muidugi ära mainida!

                        Mõnusalt suur mölakas on küll, peab mingi aluse hankima. Praegu tekitasin sellise tagurpidi püramiidi.
                        Eelvõimuks saabub lähipäevil miniDSP 2x4HD + mic.

                        Click image for larger version

Name:	asd.jpg
Views:	1
Size:	97,3 KB
ID:	870925
                        viimati muutis kasutaja L100; 09 m 2017, 08:50.

                        Comment


                          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                          Esmalt postitatud otoño poolt Vaata postitust
                          Olen väga rahul heli kvaliteediga ja ka hinnaga.
                          Mida selle kvaliteedi all siis mõeldakse mida?
                          Mida siis rahul oled sellega et said kallima asja odavamalt kui välja reklaamitud

                          Comment


                            Vs: 851w

                            Esmalt postitatud L100 poolt Vaata postitust

                            Mõnusalt suur mölakas on küll, peab mingi aluse hankima. Praegu tekitasin sellise tagurpidi püramiidi.
                            Eelvõimuks saabub lähipäevil miniDSP 2x4HD + mic.

                            [ATTACH=CONFIG]15411[/ATTACH]
                            Ma kaalusin tõsiselt, et võtaks ühe juurde aga siis kulutasin raha hoopis millegi muu peale. Õnnitlused ostu puhul aga vaata, et võim oleks avatud riiulis, kuna see läheb kuumaks. Ma mõõtsin oma ära ja korpuse temp on ~54 kraadi. Anna teada kuidas võim toimetab
                            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                            Comment


                              Vs: 851w

                              Siin ka keegi (Swwweeeeeet amp, but runs very hot) kirjutab, et läheb väga kuumaks: https://www.crutchfield.com/S-2Ff55A...1W-Silver.html
                              Seetõttu loobus plaanist osta kaks ja kasutada monoblokkidena B&W 800 D3 taga.

                              Comment


                                Vs: 851w

                                Nii poisid ja tüdrukud, panin oma 803D2 kõlarid müüki, kuna on võimalus hankida 802D2. Kiirustage seltsimehed unetud, kiirustage = )
                                B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                                Comment

                                Working...
                                X