Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

    Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
    Kodukasutuses ekvalaiseril, mis pole kapis/rackis, vöiks need kaks laiali kõrva ära kruvida - oleks puhtam ja kuivem pilt
    Ekvalaiser on ainult woofri jaoks. Heli teeb Roteli võim ja subbarit toidab hea lärmakas E-800 = )
    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

    Comment


      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

      Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
      Ekvalaiser on ainult woofri jaoks. Heli teeb Roteli võim ja subbarit toidab hea lärmakas E-800 = )
      Vau - 31 nupuline, kõrvad laiali ekva, subwuufri juhtimiseks! Kirjelda mida konkreetselt juhid?
      Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

      Comment


        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

        driveracki asemel pruugib EQ't. saab aga kas see mõistlik ka.

        Comment


          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

          Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
          driveracki asemel pruugib EQ't. saab aga kas see mõistlik ka.
          Subwuufri juhtimisel jääb 31 nupulisest ilmselt väheks. Siin nt 31 nupulise Yamaha alumise otsa reguleeringu võimalused. Aga regull on analoogis, mitte digis, nagu diverackis
          Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

          Comment


            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

            Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
            Vau - 31 nupuline, kõrvad laiali ekva, subwuufri juhtimiseks! Kirjelda mida konkreetselt juhid?
            Antud Rotelil ei ole subaka väjundit ja see eku on hetkel ainus seade, millele on crossover peal. Kui kõrvalhoone valmis saab siis rändab eku tagasi tööruumi kus tema algne koht oli.
            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

            Comment


              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

              Räägi nendest MTM kõlaritest, ainult pildi järgi on neid raske ära tunda.

              Comment


                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                Räägi nendest MTM kõlaritest, ainult pildi järgi on neid raske ära tunda.
                Tegemist Rootsi XTZ Spirit 8 kõlaritega https://www.xtzsound.eu/product/spirit-8
                Tellisin otse nende lehelt ja tulid kiirelt kohale. Viimistlus ja välimus on väga hea. Kõlari taga on riputamis konksud ja seinale saab panna nii vert kui hor asendis. Lisaks on ka üks jumper tweetri tuunimiseks -3db. Ma tükk aega otsisin mõistliku hinnaga kahe "woofriga" kõlareid ning need jäid sõelale. Kasutusse lähevad kodukino külg ja tagakõlariteks. Mul on neid 4 tk.
                Andrew Robinson tegi väiksemate Spirit 4 kohta ülevaate.
                https://www.youtube.com/watch?v=hCHmUPXNuR8

                Lisatud failid
                B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                Comment


                  Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                  Valjukad tunduvad väga Daytoni E160CF-8 moodi olevat koonuse osas.

                  Comment


                    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                    Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                    Valjukad tunduvad väga Daytoni E160CF-8 moodi olevat koonuse osas.
                    Täitsa võimalik. Õhtul kruvin lahti ja piilun sisse.
                    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                    Comment


                      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                      Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                      Valjukad tunduvad väga Daytoni E160CF-8 moodi olevat koonuse osas.
                      Aga ei ole kui tootja lehte vaadata

                      Comment


                        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                        Samad kindlasti ei ole, hind ka nagu ei lubaks seda aga on natuke nende moodi koonusega. XTZ kindlasti ise valjukaid ei tee, keegi teeb nende jaoks kui OEM, see võib ju olla ka Dayton aga vaevalt on täpselt sama valjuka mudel.

                        Comment


                          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                          Riho, tore, et sa foorumis tagasi oled! Kuid mis kõlarit sa kavatsed keskkõlarina kasutada?

                          Comment


                            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                            Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
                            Riho, tore, et sa foorumis tagasi oled! Kuid mis kõlarit sa kavatsed keskkõlarina kasutada?
                            Ehhh... jahhh mul käib see kirjutamine lainetega ja isegi imestasin, et niipalju aega on mööda läinud = )
                            Rääkides keskkõlarist, siis seda mul veel ei ole. Siin järeleandmist väga teha ei taha, kuna see on ikkagi üks tähtsamatest. Ei välista, et nendeks võivad olla näiteks riiulikõlarid. Kui miskil x põhjusel kino uksed peaksin kinni panema, siis on nendega pärast midagi peale hakata. Siiani pole midagi paremat leidnud kui B&W ja suure tõenäosusega lähen seda rada edasi.

                            Kunagi oli võimalus kõrvuti kuulata B&W 805D2. Detailsus ja vokaal oli neil väga hea ja ei ütleks, et suurtele väga alla jäid. Väiksed tahtsid natukene rohkem pealekeeramist, et nad säraksid. Vaiksemalt kuulates olid suured oluliselt paremad.

                            Click image for larger version

Name:	20180315_185539 (Medium).jpg
Views:	1
Size:	108,3 KB
ID:	873119
                            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                            Comment


                              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                              Uks hea keskkõlar on juba pikemad aega müügis olnud, ja hind on väga soodsaks läinud.
                              http://www.hificlassic.ee/index.php?...61&group_id=17
                              Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                              Comment


                                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                                Tegelikult head infot on tarvis hoopis subbari võimu osas. Ära on vaja toita kaks Dayton Audion 18" Ultimax woofrit. Võim peab olema vaikne, ning sisaldama DSP funktsioone. Kõik kogemused ja soovitused teretulnud.
                                Silma jäi LAB Gruppeni PDX3000 võim https://shop.pillipood.ee/voimendid-...admore/298705/ Ei tea, et keegi teine tootja 10a garantiid annab.

                                Teine asi mida vaja on kodukino 7 kanaliga lõppvõim.
                                IOTAVX AVXP1 https://www.iotaenterprises.co.uk/co...ower-amplifier
                                EMOTIVA XPA7 GEN3 https://www.md-sound.de/EMOTIVA-XPA-...stufe-2170Watt
                                Emotiva BasX A-700 https://www.md-sound.de/EMOTIVA-BasX...stufe-1050Watt
                                Veel miskit mida Euroopast saaks?
                                B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                                Comment

                                Working...
                                X