Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Paljud on privas küsinud, et kas B&W on tõesti müüdud ja miks? Lihtsam on info siia panna kui sama teksti eraldi saata.
    Kas on müüdud? Jah on tõesti müüdud.
    Kellele läksid? Hetkel kahjuks ei saa öelda aga võin niipalju mainida, et läksid tõsisele audofiilile ja eraldi ehitatud kuulamis ruumi.
    Miks ma müüsin, kas heli oli halb? Hell no... heli ei olnud grammigi halb ja endiselt parimad mida olen omanud ja kuulnud.
    Natukene ajaloost: kui ma need 5a tagasi ostsin tahtsin 802 mudelit aga tookord ei saanud naise käest "luba". Põhjendus oli, et liiga suured ja ei sobi korterisse. Sain aru ja pere rahu huvides pidin ostma 803. Nüüd kus on eraldi ruum, siis proovin leida võimalust ja 802 koju tuua. Ehk siis väike upgrade plaanis ja ma ei tea kas D2 või isegi D3 mudel. Mulle lihtsalt meeldib nende detailne, avatud heli ja disain.
    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

    Comment


      Seda ei karda, et 803 D2 ja 802 D3 võivad üsna erineva heliga olla?

      Comment


        Mitte eriti.. tweeter on nendel sama aga kesk on täitsa uus, mis määrab palju. Eks hind hakkab rolli mängima ja olen täitsa rahul kui vanemate D2. Kuulujutud räägivad, et üsna pea peaks välja tulema D4. See tähenda, et järelturule tuleb rohkem D3 mudeleid. Eks aeg näitab, millise otsa komistan
        B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

        Comment


          Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
          Mitte eriti.. tweeter on nendel sama aga kesk on täitsa uus, mis määrab palju. Eks hind hakkab rolli mängima ja olen täitsa rahul kui vanemate D2. Kuulujutud räägivad, et üsna pea peaks välja tulema D4. See tähenda, et järelturule tuleb rohkem D3 mudeleid. Eks aeg näitab, millise otsa komistan
          Soovitan käia Valihelis kuulamas Audio Note AN-E/SPe HE kõlareid. Kõrvuti seisid B&W 803D3 kõlaritega. Eks maitsed on erinevad aga 100% Audio Note kasuks

          Comment


            Rihol pole nendega midagi peale hakata, need sobivad keskmise suurusega elutuppa, mitte kodukino saali.

            Comment


              Kõige hullem et uskumatu kuidas lava kokku kuivas kui kaablid B&W kõlaritele ümber tõstsime.

              Comment


                Kui suur see kuulamisruum oli? Ja kui kaugel olid kõlarid seintest. Nagu ma aru sain, polnud nad isegi samas kohas?

                Comment


                  Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
                  Kui suur see kuulamisruum oli? Ja kui kaugel olid kõlarid seintest. Nagu ma aru sain, polnud nad isegi samas kohas?
                  Samas ruumis Audio Noted olid nurkades kuna nad peavadki nurgas olema ja B&W olid seinast eemal vast poolteist meetrit. Ruum ise oli vast 25-30 ruutu. Seda peab kuulma Note bass on ka tunduvalt parem

                  Comment


                    Erinevad on nad kindlasti.
                    Üks on tehnoloogiat täis, teine ussiõlitatud materjale aga tehnoloogiliselt eelmise sajandi seitsmekümnendatest, huvitav kumb objektiivselt parem on?

                    Comment


                      Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                      Erinevad on nad kindlasti.
                      Üks on tehnoloogiat täis, teine ussiõlitatud materjale aga tehnoloogiliselt eelmise sajandi seitsmekümnendatest, huvitav kumb objektiivselt parem on?
                      Hästi vastatud. Koledamaid kõlareid annab otsida.

                      Comment


                        Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                        Erinevad on nad kindlasti.
                        Üks on tehnoloogiat täis, teine ussiõlitatud materjale aga tehnoloogiliselt eelmise sajandi seitsmekümnendatest, huvitav kumb objektiivselt parem on?
                        Oleneb mida objektiivselt mõõta.

                        Comment


                          Esmalt postitatud karts3 poolt Vaata postitust

                          Hästi vastatud. Koledamaid kõlareid annab otsida.
                          Just selle tõttu ei saaks Riho naiselt luba nende ostmiseks
                          "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                          Comment


                            Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust

                            Oleneb mida objektiivselt mõõta.
                            Ikka kõike, mida objektiivselt mõõta saab.

                            Comment


                              Olen mõnda aega suht vait olnud ja pole midagi lisanud ning selleks on ka põhjus.
                              Kurbusega teatan, et antud kuulamisruumi projekt jääb katki ja päris lõpuni ei õnnestunud arendada. Miks? Elu kuidagi veeres seda rada, et läksin naisest lahku ja pidin majast välja kolima ning leidma endale midagi muud. Hetkel pole veel midagi muud leidnud ja kogun alles mõtteid. Filme sai täies hiilguses vaadatud ja ka PS4/5 mängitud. Ehituse protsessis õppisin hulga teadmisi juurde ja eks seda saab kõike uue ruumi kujundamisel kasutada.





                              Lisatud failid
                              B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                              Comment


                                Igaljuhul kahju, mõlemast...

                                Comment

                                Working...
                                X