Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mul ühel tuttaval on analoogne ehitis. Samuti puidust, selline asi juhtus et rotid ronisid sisse, närisid tükkideks tema kallid kõlarid, ja urineerisid täis muu tehnika. Häving oli masendav, taastada polnud seal enam midagi. Kuni viimistlus on tegemata, äkki oleks mõistlik ka selle peale mõelda. Võib olla mingi raudvõrk paigutada. Enne kui need külalised tulid, vist oma neli aastat oil kõik rahulik.
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

    Comment


      Terasvõrguga kindlustatakse ikka väljaspoolt, et näriliseld soojustuse sisse elamist sisse ei seaks.
      Mis kasu "puurist" kui sees "lõhnab hiirte järele".
      Muidugi hiired on nii osavad pugejad, et kui suured põllud lähedal
      siis karkassmaja puhul on vältimatu abinõu, hoida lõksudes värske sööt valmis.
      -

      Comment


        Ka nende peale on mõeldud ja terve puitpõranda alumine osa on metall võrgust. Võrk on ka voodrilaua tuulutustes. Eks nad ole kavalad loomad ja ronivad ime kohtadest sisse.... see rohkem rohkem sügise/ talve teema
        B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

        Comment


          Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
          see rohkem rohkem sügise/ talve teema
          Rotid tulid suve keskel, siis kui kogu pere oli Hispaanias puhkamas. Said seal umbes kuu aega omaette toimetada.
          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

          Comment


            Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust

            Ehhh.. ei tea.. pole veel kuulnud seda jurakat aga väidetavalt peaks suht jahe olema = )
            Khm, tootja kodulehelt "Max Power Consumption: <1300w", AB klassi seade (s.t. mitte D-klass) - kas korpus on ventilaatoritega või on isevoolne õhuvahetus?



            Comment


              Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust

              Khm, tootja kodulehelt "Max Power Consumption: <1300w", AB klassi seade (s.t. mitte D-klass) - kas korpus on ventilaatoritega või on isevoolne õhuvahetus?
              Passiivjahutus ja propellereid ei ole.
              B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

              Comment


                Sellisel juhul korraldaksin ma küll ennetavad koormuskatsed - võib juhtuda, et vähegi suurema tarbitava võimsuse juures (ilmselt sa plaanid enam kui kahte kanalit kasutada) lööb termokaitsme peale. See sisu ei tekita minus siklikult selle foto põhjal küll suuremat usaldust (jahutuse seisukohast).

                Comment


                  Mina olen aru saanud, et riksx ühendab sinna keskkõlari, esimesed kõrged, külgmised surroundid, tagumised surroundid ja kaks paari Atmose kõlareid.
                  Esikõlarid lähevad CA lõppvõimu järele ja subwoofritel on omaette võimendid. Bassid alla 80 Hz lähevad samuti subwoofritesse.
                  Olen teinud enda süsteemis katseid Atmose filmidega, lülitades välja kõik kõlarid peale surroundide ja Atmose kõlarite. Üldiselt on nendes kanalites väga vähe informatsiooni,
                  minu arvates esimesed kõrged võiks ülde ära jätta. Kuna nad mul juba on, siis maha kiskuma ei hakka, aga uuesti tehes neid ei paneks.
                  Ainuke kanal, mis selles võimendis tõesti koormust saab, on keskkanali kõlar, teised on rohkem priipassis. Vaevalt reaalne voolutarve ületab 300 W.
                  Lühidalt, ülekuumenemise probleemi tekkida ei tohiks. Mul on enda Marantzi järel seitse kõlarit ja pole ülekuumenemisega kunagi probleemi olnud . Eskõlarid on ju Hegeli järel.
                  Bassidega toimetavad bassikõlarid.

                  Comment



                    Võimude plaan on selline
                    Esimesed L&R käivad läbi CA Azur 851W
                    Esimesed kõrgeid hetkel kasutusele ei tule aga valmidus on olemas.
                    Keskmine, külgmised ja tagumised kõlarid käivad läbi AVXP1 võimu. Siit jääb mul üle kaks kanalit ja neid kasutan Atmose kahe kõlari jaoks. Hetkel piirdun kahe Atmose kõlariga aga valmidus on 4 jaoks. Koormusest rääkides, siis riiulikõlarid tahavad rohkem võimu saada, et oleks sama SPL tasemel suured. Reaalselt ringhelis väga palju infot ei ole aga kui on siis tahan madalamat otsa ka kuulda ja ilmselt lõikan 60 või isegi 40 pealt ära. Näiteks kui tank peaks seljatagant tulema või keegi paugutab püssi.
                    Subbareid hakkab Dynacord L2800FD võim toitma. Sellega on üks väike jama.. nimelt kui vendukad taha tulevad, siis need on üpris lärmakad ning suure tõenäosusega pean selle võimu teise tuppa panema.

                    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                    Comment


                      Eks ressiiver paneb kõlarite lõikesageduse paika, kuid usu mind, sa paned pärast kuulamist lõikesageduse 80 Hz peale. Sul pole mingit mõtet sundida mängima riiulikõlareid 40 või 60 Hz peal.
                      Need plahvatused jm. möll kõlavad hoopis paremini, kui madalaid basse mängivad subwoofrid. Aga kuulad, noteerid

                      Comment


                        Täitsa reaalne aga miks ma nii räägi on see, et nendel riiulikõlaritel on 8" bassikas ja Frequency Response -6 dB 37-30000 Hz Eks subbar teeb ikka põhitöö ära aga need rohkem lokaliseerivad madalaid efekte. Eks testimise käigus näis kas on mõtet või mitte.
                        B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                        Comment


                          Part 3 on üleval

                          B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                          Comment


                            Part 4 on üleval ehk 2 mõõtmine.... ei läinud nii nagu lootsin aga pole hullu arendan edasi = )

                            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                            Comment


                              Kas sa mõne sõnaga asja siin eesti keeles ei tahaks kirjeldada?

                              Comment


                                Proovin aga viimane kuu on olnud liiga töine ja palju asju on kuhjunud. Närin neid siin hapu näoga ja hea kui leian aega juba ette filmitud asjade postitamisega.
                                Lühidalt asi areneb ja just tuli kuller uue projektoriga ukse taha..... nädalavahetus on sisustatud = )

                                Aga rääkides akustikast, siis hetkel BASSI ei ole.... tegelt on aga..... kõlaritele vaja leida parem koht ja ilmselt liigutada istmeid, mida väga teha ei taha... või pigem ei viitsi =)
                                Ühesõnaga 1/3 reegli võib paberi peale joonistada, rulli keerata ning peenrasse pista = ) = )
                                B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                                Comment

                                Working...
                                X