Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

    See kolmas on mõttetu, mp3 jaoks, aga see Arcami mudel on 250

    Comment


      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

      Arcam 250

      Comment


        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

        Ise küsin, ise vastan.
        Kolmas DAC konverter on A165174, millest google ei tea eriti midagi.

        Arcam on SR250, mis on taas stereoressiiver, üle pika aja. Midagi eriskummalist selles nagu polegi, kuid oodata stereoversiooni masinast mis käsitleb HDMI 2.0 ja UHD signaale, on omamoodi huvitav lähenemine küll.
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

          Käisin eile kuulamas süsteemi:
          Wilson Audio Alexandria 2
          Mark Levinson No.53
          + 2x Velodyne dd15
          Rocki jaoks ideaalne, heli nagu kontserdil.
          "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

          Comment


            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

            Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
            Ise küsin, ise vastan.
            Kolmas DAC konverter on A165174, millest google ei tea eriti midagi.

            Arcam on SR250, mis on taas stereoressiiver, üle pika aja. Midagi eriskummalist selles nagu polegi, kuid oodata stereoversiooni masinast mis käsitleb HDMI 2.0 ja UHD signaale, on omamoodi huvitav lähenemine küll.
            Arcam on üks paremaid kodukino resiivereid, mis mängib stereot väga häti. See SR250 on äge asi, lisaks HDMI on ka Dirac Live® for Arcam room correction. Ma olen seda Dirac tarkvara katsetanud ja täitsa hästi toimib.

            Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
            Käisin eile kuulamas süsteemi:
            Wilson Audio Alexandria 2
            Mark Levinson No.53
            + 2x Velodyne dd15
            Rocki jaoks ideaalne, heli nagu kontserdil.
            Wilsoni kõlarid on päris mürakad ja kui neile veel kaks DD15 toeks, siis kujutan ette mis mürtsu nad tegid = ) Sellele kuulamisele võiks isegi pileti osta = )
            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

            Comment


              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

              Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
              Käisin eile kuulamas süsteemi:
              Wilson Audio Alexandria 2
              Mark Levinson No.53
              + 2x Velodyne dd15
              Rocki jaoks ideaalne, heli nagu kontserdil.
              Kas tegid proovi supakad korraks välja lülitada, kui tegid, mis tunne siis oli?
              Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

              Comment


                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                Leidsin hea ülevaate koos labori mõõtmistega.
                B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                Comment


                  Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                  Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
                  Leidsin hea ülevaate koos labori mõõtmistega.
                  Kõrgete tämbriregulaator tundub graafiku järgi "laisavõitu" olevat.

                  Oma Marantz PM-63-l oli samalaadne "omapära", parema heli jaoks tuli graafikutõusu algust allapoole tuua. Aga need seadmed on eri hinnaklassides nii et võib olla kompenseerib seda süsteemi mingi muu osa.

                  Comment


                    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                    Seda mainiti ka ülevaates, et kõrgeid ei tule niipalju juurde kui madalaid aga see on Azuri eelvõimu omapära. Ma sellepärast muret ei tunne, kuna eelvõimuks on ja jääb CP-800
                    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                    Comment


                      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                      Kui soodsaks sa 851W hinna oled raalinud?

                      Comment


                        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                        Mitte eriti, kuna sellel loomult pole suuri katteid peal. Valiheli hinnakirjas on 2200.- aga sain kätte nõks alla 2k. Võim jõuab minuni teisipäev / kolmapäev ja uue nädala lõpu poole on olemas esimene arvamus
                        B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                        Comment


                          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                          Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                          Kas tegid proovi supakad korraks välja lülitada, kui tegid, mis tunne siis oli?
                          Kahjuks ei proovinud, kuulasime Robert Plant (live), David Gilmour (live) ja AC/DC.
                          "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                          Comment


                            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                            Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                            Kahjuks ei proovinud, kuulasime Robert Plant (live), David Gilmour (live) ja AC/DC.
                            Need on vist päris kallid kõlarid, ja ikka kaks supakad otsa, see ju koheselt tekitab probleeme. miks tootjad kuidagi ei taha teha kõlarid, mis ei vaja supakad juurde, sellised on turul mõni üksik, ilmselt disain müüb paremini.
                            Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                            Comment


                              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                              Proovisin üles leida XD võimendi patendi "British Patent GB2424137 ja leidsin. https://worldwide.espacenet.com/publ...E&locale=en_EP#

                              Tundub, et see patent on võetud Self Douglase (peaks suht tuttav nimi olema ) poolt juba 2006 aastal. Kellel huvi siis 34lk koos skeemidga on seal olemas ja allalaetav. Aga kogu uba on siis selles: "The crossover voltage of a class B amplifier is displaced by sinking an extra current to the lower supply rail through a displacer circuit so that upper output device Q3 is always conducting at low input signal levels. The amplifier operates in class A at low signal levels and in class B at high signal levels. The displacer circuit may comprise a resistor, a constant current source, or a controlled current source. The output devices may be bipolar transistors, FETs, or thermionic valves. The crossover voltage may be displaced by 1 to 10 volts"
                              viimati muutis kasutaja riksx; 05 m 2017, 13:46.
                              B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                              Comment


                                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                                Kogu patent otse peaks olema siis https://worldwide.espacenet.com/espa...=2424137B&KC=B

                                Comment

                                Working...
                                X