Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika



    Postimehe artikkel, kus ajakirjanik käis kaablite erinevusi kuulamas. (Postimehe juubeli puhul on artikkel täismahus loetav.)
    viimati muutis kasutaja Scott; 18 m 2017, 08:34. Põhjus: oli vale postituse pealkiri
    73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
    ATiP1pN4XeM

    Comment


      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

      "Ajakirjaniku reisi toetasid Chord ja Naim Audio."
      Ent hoiatuse "sisuturundus" on millegi pärast ära unustanud
      viimati muutis kasutaja Scott; 18 m 2017, 08:33. Põhjus: oli vale postituse pealkiri

      Comment


        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

        Olen otsinud võimu ja hetkel veel midagi koju toonud ei ole. Tundub, et CA-2300 läheb aega ja ei pruugi üle üldse saada. Accupahse teiseringi mudeleid on saada, kuid normaalse hinnaga saab ainult mudeleid mis on toodetud 80, 90 ja heal juhul ka 2000'tal.

        Aga siiski paar mudelit on jäänud silma, mis võiksid sobida.
        1. Onkyo M-5000R Ma ei tea miks kuid ikka ja jälle vaatan selle otsa. Välimus meeldiv väga ja need suured seierid on ägedad. Võim pole aga kuigi võimas 80W 8 ohmi. (8 transi kanali kohta)

        http://www.hifi-journal.de/testberichte/av-receiver-verstaerker/324-onkyo-p-3000r-onkyo-m-5000r-test?start=4


        V
        õimu väga palju ei ole 80W 8 ohmi. See eest on aga iga kanalil oma trafo ja 8 transi





        Teine mudel mis silma on jäänud on Cambrig Aaudio Azur 851W



        Sellel on nende lipulaev ja XD võimu lahendusega. Tegemist siiski AB klassi võimuga kuid väidetavalt saab nii A heli AB efektiivsusega.

        Azur 851W Power AmplifierThe best sounding amplifier Cambridge Audio has ever made. The Azur 851W improves over its already highly respected predecessors in ...


        Seest näeb Azur 851W parem välja kui M5000R. Antud pilt küll vanema mudeli sisu 840W aga välimuselt väga sarnane 851W







        Mõtteid soovitusi?
        viimati muutis kasutaja riksx; 03 m 2017, 08:39.
        B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

        Comment


          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

          Need kaks ei ole paremed kui Rotel RB1590 mis sul oli. Ja kardan jäävad lahjaks 803-de jaoks. Pakuks välja veel sellise variandi https://www.audiokauppa.fi/epages/au.../DevialetD200v . DAC, ADC, võim, streamer (toimib vist ainult oma devialet air-ga, ei viitsinud rohkem uurida). SAM-ga (Speaker Active Matching) saad ka kõlarid joonde ajada. Vaatamata digi võimule, heli pidi hea olema ja saab ka raskemate kõlaritega hakkama. Hind on ka täitsa normaalne. Saadad CP-800 jalutama ja rahu majas.

          Comment


            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

            Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
            Tundub, et CA-2300 läheb aega ja ei pruugi üle üldse saada.
            CA-2300 täitsa saadaval: https://www.hifi-market.de/gebrauchtware/
            "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

            Comment


              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

              Harva aga natuke ikka liigub teda: https://www.hifishark.com/search?q=CA-2300

              Comment


                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                Hea leid ja ok hinnaga! Olen puhkusel ja Eestist ära ning
                tagasi tulles mõtlesin käpa peale panna aga pagan juba lännu
                B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                Comment


                  Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                  Tere

                  Olen suvilast tagsi linna kolimas ja tegin lõppvõimu osas otsuse ära. Aga kõigepealt tänud neile kes jõu ja nõuga abiks on olnud = ). Üritasin jahtida CP-2300 kuid ei leidnud sobiva hinnaga ja paar olen lihtsalt maha maganud. Alguses mõtlesin, et tahaks puhast A klassi võimu, kuid need pole kuigi võimsad, röövivad palju energiat ja toodavad palju kuumust...ahh jaaa hinnad on ka ägedad. Hakkasin otsima selliseid, mis väiksematel võimsustel oleks A klass ning suurema juures AB. Mõned valikud on, kuid enamike hinnad on +3k. Kui oleks ~4,5k kulutada, siis saaks teise ringi brad võime nagu Accuphase, Burmester, Krell, Mark Levison jne jne. Otsisin ~2k hinnaklassiga isendeid ja liisk langes Azur 851W peale. See täitis kõik mu kriteeriumid: on piisavalt võimas 200W 8ohm, töötab madalamal "A" ning võimsamal AB põhimõttel. On saanud palju häid ülevaateid, näeb hea välja ning ei maksa tervet varandust. Kui mul oli kodus kuulamiseks väiksem 60W mudel, siis see kõlas väga hästi ja jättis hea mulje, et ootused lootused on kõrged = ) Kui hästi läheb, siis võimu peaks selle nädala jooksul kätte saama. Niipalju kui maneid erinevaid variante kuuland olen, siis kõige olulisem komponent on ikka kõlar. Kui paned kehvema võimu heale kõlarile, saad hea heli aga kui paned väga hea võimu kehvale kõlarile, siis saad ikka kehva heli.

                  Natuke lugemst




                  Leidsin vanema Azur 851W wihte paper'i


                  B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                  Comment


                    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                    Tore, et leidsid, mis meeldib.Fakt on see, et helitehnikas on kõik ajutine, minul on aasta jooksul vist kolm korda stereo muutunud.Kodukinos vahetasin viimati keskkõlari välja, Monitor Audio Bronze asemele tuli Silver seeria oma.Stereos on aga Monitor Audio Silver 10-d ja võimendiks Advance Acoustic X-i90.Kuna kõlarid on 4 oomised, siis tuleb toime, lugesin ka teste, poolakat said nelja oomi juures ligi 150 watti kätte.Aga sees on kolm erinevat DAC-i, seega ühendamis võimalusi on.Minu arust hinna ja kvaliteedi suhe on ok.Aga ma loodan, et jääd rahule!

                    Comment


                      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                      Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
                      võimendiks Advance Acoustic X-i90.Kuna kõlarid on 4 oomised, siis tuleb toime, lugesin ka teste, poolakad said nelja oomi juures ligi 150 watti kätte.
                      See artikkel?
                      To chyba pierwszy produkt z nowej serii Advance Acoustic, prezentowany w Audio. Projekt wyróżnia się grubym, akrylowym frontem, na którym ...
                      Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                      Comment


                        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                        Leidsin sellise Hollandi ülevaate


                        Ja kui ära tõlkida, siis lõpus on huvitav lause, mis tõstab lootusi veelgi. Aga eks varsti saan teada = )

                        "If we are playing more and more - and we tend to be pretty fast with this set - we are increasingly aware that Cambridge has put a special set in the market. If we dig into the memory for a while, we can not make a 1-2-3-3 system that is better in this class. In fact, the 851W plays better than the Rotel set we have recently tested . This is just a lot more musical and inviting than the Rotel duo. And it's even less pricey too."
                        B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                        Comment


                          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                          [QUOTE=martk;564552]See artikkel?
                          http://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/972-advance-acoustic-
                          .
                          Jah, ma ei julge väita, et oli sama artikkel, aga kui soovid kuulata, võid külla tulla.
                          viimati muutis kasutaja Veix7; 30 m 2017, 16:56.

                          Comment


                            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                            [QUOTE=Veix7;564571]
                            Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
                            See artikkel?
                            http://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/972-advance-acoustic-
                            .
                            Jah, ma ei julge väita, et oli sama artikkel, aga kui soovid kuulata, võid külla tulla.
                            Läks siis päev erinevaid võimendeid ja kõlareid kuulates!Parima mulje jätsid Monitor Audio uued Silver 2-d koos Hegel 80 võimuga

                            Comment


                              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                              Kuulasin samuti Mc Intoshi, MA70900 Primare, Hegel 160-t, Arcami võimendit kui ka ressiiverit,jah, Arcam mängib stereos välja!

                              Comment


                                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                                Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
                                võimendiks Advance Acoustic X-i90. Aga sees on kolm erinevat DAC-i, seega ühendamis võimalusi on.
                                Burr-Brown PCM2900 USB 16/48 PCM jaoks, Cirrus Logic CS8416 24/192 PCM jaoks ja mis see kolmas oleks?

                                Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
                                Kuulasin --- Arcami võimendit kui ka ressiiverit,jah, Arcam mängib stereos välja!
                                Ma pole nagu kohanudki niisugust ressiiverit, mis ei mängiks stereod välja (kui sangaga nn. maailmaraadiod välja jätta). Kas saab nimetada mõnda?
                                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                                Konfutsius

                                Comment

                                Working...
                                X