Teade

Collapse
No announcement yet.

Arvutist muusika kuulamine, olgu selleks siis PC, mäkk või lausa vaarikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

    moi, minu teada küll on DSC1 ainult DIY kujul saadaval, hiinlased teevad sellest kahte varianti, tavaline SE ja Balanced. Endale tegin tavalise.

    Kolmes ribas ilmselt soft saab hakkama, kuid kuidas ühendada kolm DSC1'te ühe arvuti taha nii et soft neid õieti identifitseeriks, seda peaks küll küsima.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      #47
      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

      Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
      Endale tegin tavalise.
      Hinnast oskad midagi öelda?

      Comment


        #48
        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

        Mouseri arve tuli vist 64€ (kuid seal olid mõned asjad mis selle projekti tarbeks polnud), plaat koos SMD juppidega alla 40€. Torroid ja muu toide oli enne olemas.
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #49
          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

          Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
          Suunitlusega 3-riba aktiivkõlarite tarbeks.
          Digitalt stereo filter for 1, 2 eller 3 veis høytalere med frekvens og fasekorreksjon for optimal tilpasning til lytterom. SPDIF og USB inngang. Earthworks målemikrofon med kabel følger med. Siste versjon av programvare og detaljert informasjon om produktet finner du på www.deqx.com
          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

          Comment


            #50
            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

            Mul on PCM variandis kõik see 3-ribaks vajalik olemas ja töötab: http://www.elfafoorum.eu/threads/407...l=1#post540012
            Väike idee hakkas arenema sellise asja suunas kui HQPlayer +3x(Amanero+DSC1) mis siis teoreetiliselt võiks sama asja DSD-s teha.

            Comment


              #51
              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

              Lihtsalt öeldes üritatakse DSD rahvamassidesse viija, kas on seda ikka vaja? kas halb toide ja muu müra seda ei mõjuta??? Lõpuks jõuab ta muidugi nii arvutise, kui kah võrku, kui Sony muidugi sellel sündida lubab. Igasugu proffidel on niigi elu raske, lõpuks suretatakse need üldse välja. Kui see Juusi nii tark on, miks ta sellise jamaga tegeleb? Soomes on audio kultuur väga kõrgel tasemel tuleks ainult avaramalt vaadata.
              Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

              Comment


                #52
                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                DSD on arvutis, on võrgus, on ka füüsilisel meedial (DSD Disc) ja paljud arvavad et on hea kui ta seal on - Sony ei saa DSD puhul siin midagi kaasa rääkida, DSD ei = SACD. Halb toide mõjutab igasugust signaali, nii et see küll ei päde vastuvaidlemise argumendiks. Kui sinule on DSD jama, siis palun, on võimalus jätkuvalt tegelda oma lemmikformaadiga. Keegi ei käsi ju normaalselt kuulata, kuulake kuidas tahate... Kardate DSD'd nagu praegused "liberaalid" Trumpi valimistulemust, kuid ise kuulate kodus Sigma-Delta konverterist muusikat, mis üles võetud Delta-Sigma ADC'ga...
                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                Konfutsius

                Comment


                  #53
                  Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                  Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                  Kas HQPlayer suudab ka kolmes stereo ribas toimetada koos kolme DSC1-ga? Suunitlusega 3-riba aktiivkõlarite tarbeks.
                  Rääkisin sellest Jussiga eile. Ta ütles et saab küll nii teha HQP'ga, selleks sobib hästi exaSound e28 (või nüüd uuem e38) või siis Merging NADAC/Hapi/Horus. Lisaks peab arvuti olema piisavalt võimas, et reaalajas DSD ära rehkendada, rusikareegel oleks et üks prose tuum kanali kohta. Tema raud on Core i7 6950X ja GeForce GTX1080 DSD256 8 channeli tegemiseks.

                  Mitmete eraldiseisvate moodulite nagu Amanero puhul on probleemiks nende sünkroonsuse tagamine, ehk siis 3 riba puhul peaks üks olema master, teised aga slave modes. Probleem on selles et kaskaad katkeb Amanero puhul kuna slave mode ei lase kella välja... 2way siis võiks õnnestuda. Ma tean et üks tegelane tegi multichannelit kolme Mytek 192DSD'ga, kuid profiseadmed lasevad kella WCK ahelast läbi, st saab üksteise sappa neid mitmeid laduda (Tascam'e näiteks 8 tk). Näide tähendab seda et Amanerode jaoks tuleb ehitada clock distributor, et mitmed moodulid oleks kellaga sünkroonis.

                  Väga viis mõte oleks kui saaks võimenduse ja Amanerod panna ühte kokku kõlarisse, st et tegelikult oleks mõtet teha 4-way kõlar. Kolme Amanero puhul aga tuleks kõne alla lahendus nagu Linkwitzil Orionidega - eraldi moodul ja selle juures ribavõimendid, mis tähendaks et igasse ribasse jookseb oma kaabel võimenditest. See variant mind isegi ei innustaks nii väga, sest pikemad kõlarikaablid jäävad ahelasse.

                  Lühike vastus on et HQP suudab neljas stereo ribas tometada.
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #54
                    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                    Mis DACiga ta ise seda 8 kanalit muundab?

                    E38 on üsna krõbeda hinnaga
                    viimati muutis kasutaja moi; 17 m 2016, 13:03.

                    Comment


                      #55
                      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                      exaSound e28 - http://positive-feedback.com/Issue73/exasound_e28.htm
                      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                      Konfutsius

                      Comment


                        #56
                        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                        Greetings This is my latest DSP Productt based around an Analog Devices 4th generation SHARC DSP and ES9038PRO Sabre DAC. All updated information and details along with specs available at our new website by clicking here Details and Specs for the Ultimate-Preamplifier Plus is available by...
                        Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                        Comment


                          #57
                          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                          See pole vist veel ikka müügi valmis asi ja DSP seal sees toimetab ikka tavalise PCMiga, mitte DSD-ga.

                          Comment


                            #58
                            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                            Sirvisin ka seda viidet nii lehekülge kümme... DSP jääb siiski PCM domeeni, midagi pole teha.
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              #59
                              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                              Kui nüüd väheke arvutada seda DSD-s DSP-d tegava 8-kanalilise süsteemi hinda, siis algab see kuskilt 6000 euro juurest ja ilmselt pole minu jaoks reaalne. Lisaks tuleks ka ehitada uued kõlarid ja leida kuskilt parem kuulamisruum, muidu vist eriti heli parenemist loota ei oleks.

                              Comment


                                #60
                                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                                Aga Ultimate System ja low cost ei käigi kokku.
                                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                                Konfutsius

                                Comment

                                Working...
                                X