Teade

Collapse
No announcement yet.

Arvutist muusika kuulamine, olgu selleks siis PC, mäkk või lausa vaarikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

    Esmalt postitatud Destiny poolt Vaata postitust
    Sellest andmebaasist leidsin HQPlayer http://www.signalyst.com/consumer.html
    Tundub päris huvitav ja sellel on olemas digi room correction, mille filtreid saan Room EQ teha.
    • Selectable convolution algorithm (FIR) for equalization, such as digital room correction (2 options), for PCM/DSD content
    • For digital room correction and other equalization purposes, selectable convolution algorithms are included. Convolution engine supports RIFF (WAV) format FIR impulse responses, which can be produced with suitable software, such asAcourate, Room EQ Wizard or DRC
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

    Comment


      #32
      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

      Esmalt postitatud Destiny poolt Vaata postitust
      Sellest andmebaasist leidsin HQPlayer http://www.signalyst.com/consumer.html
      Viitasin sellele juba viiendas postituses...

      Kõik need korrektsioonid jne muide arvutatakse selliselt et DSD formaadist ei lahkuta (ei konverdita PCM'iks ja tagasi et teha Volume func/Fade In/Fade Out). Selleks ongi meeletut protsessorijõudlust vaja ning Jussi kaasas ka videoCPU et seda juurde saaks. See soft on tõestus sellest et arvutis on võimalik DSD'ga teha kõike seda mida tehakse DAW'is PCM'iga - ainult tahtmise taga on asi.
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


        #33
        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

        Kõigest 650 USD
        Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

        Comment


          #34
          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

          Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
          For music lovers who want the most natural sound, Master Class Supported formats: AAC, AIFF, WAV, MP3...

          home - vaat nüüd vaata ise seda meest kes kätega pisipehmet vormib .
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment


            #35
            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

            Ehhh.. tõesti tõesti... käin apteegis ja küsin midagi seniilsuse vastu = )

            Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
            Viitasin sellele juba viiendas postituses...

            Kõik need korrektsioonid jne muide arvutatakse selliselt et DSD formaadist ei lahkuta (ei konverdita PCM'iks ja tagasi et teha Volume func/Fade In/Fade Out). Selleks ongi meeletut protsessorijõudlust vaja ning Jussi kaasas ka videoCPU et seda juurde saaks. See soft on tõestus sellest et arvutis on võimalik DSD'ga teha kõike seda mida tehakse DAW'is PCM'iga - ainult tahtmise taga on asi.
            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

            Comment


              #36
              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

              Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
              For music lovers who want the most natural sound, Master Class Supported formats: AAC, AIFF, WAV, MP3...

              home - vaat nüüd vaata ise seda meest kes kätega pisipehmet vormib .
              Aga elu on ikka imeline koht, ja igasugu vingerpusse täis
              Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

              Comment


                #37
                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                OSX kas Jussi on kuskil kirjutanud ka arvutis DSD manipuleerimisest? Täitsa huvitav oleks lugeda. See oleks ju äärmiselt hea uudis, eriti helitöötluse ja elektroonilise muusika valdkonnas. Vahva oleks puhta DSD-ga töötav heli programmeerimiskeel, praegused Csound, PureData ja Supercollider töötavad ainult PCM-iga.

                Comment


                  #38
                  Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                  Sa pole kaugelt ainus kes sooviks lähemalt lugeda neist asjust, aga paraku ta ei ole selles osas kuigi jutukas. Ta on nimetanud et Ardour'i linuxi versioon oleks kõige kiiremini adapteeritav tema koodiga, kuid sinna see on jäänud (siiani vähemalt). Töö HQPlayeriga ei ole ka tema prioriteet, ta toob leiva lauale hoopis teise tööga. HGPlayer on tema vabaaja harrastus, mille ta on lihtsalt teinud kättesaadavaks teistelegi.

                  Ma hakkan küll temaga üht probleemi lahendama mingi aeg, ma proovin kuidagi küsida sellest vallast, aga praegu tunne ütleb et ta pigem ignoreerib sellist küsimust, kuid mine tea...
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #39
                    Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                    Ma oletan, et tegemist on siis lihtsalt veel liiga värske asjaga. Ilmselt ei soovi ta sellest veel pikemalt kirjutada/rääkida ka sellepärast, et aastaid on ju raiutud, et DSD-ga ei saa arvutis manipuleerida just selle 1-bit formaadi pärast. Arvutis on kõige väiksem standartne andmetüüp short, mis on 8 bitti, sealt edasi on biti matemaatika. Skeptikuid on kindlasti plaju, ausaltöelda ka mina ei uskunud seda, aga näe, mis välja tuleb, saab küll, muidugi kui ikka saab. Sõbraga sai paar nädalat arutatud just sellel teemal, et mis oleks, kui virtuaalanaloog süntesaatorid oleksid puhtalt DSD baasil, mitte PCM - saaks puhta analoogsündi, sest DSD on digi-analoogi vahepealne. Ta ise on analoogsüntide fänn ja eelistab puhast analoogi rohkem kui virtuaalanaloogi.

                    Comment


                      #40
                      Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                      Tegelikult ainuke infoallikas on need vähesed tipp tootjate tehtud intervjuud, kuskilt lugesin et korralik DSD manipulaator sisaldab pool miljonit rida koodi, ühele inimesele käib see selgelt üle jõu
                      Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                      Comment


                        #41
                        Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                        On veel võimalus, võibolla ta ootab "paremat pakkumist", sest ta on unikaalses positsioonis praegu vähemalt.

                        Skeptikuid on pidevalt nagu murdu, kuid sellele vaatamata karavan liigub edasi, raugemist pole kuskilt näha, otse vastupidi.

                        Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                        Tegelikult ainuke infoallikas on need vähesed tipp tootjate tehtud intervjuud, kuskilt lugesin et korralik DSD manipulaator sisaldab pool miljonit rida koodi, ühele inimesele käib see selgelt üle jõu
                        Jussil on seljataga aga üle 10 aasta HQP arendustööd, lihtsalt kättesaadav pole see niikaua olnud.
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          #42
                          Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                          Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                          Jussil on seljataga aga üle 10 aasta HQP arendustööd, lihtsalt kättesaadav pole see niikaua olnud.
                          Kas Temal mingi valmisprodukt ka on?
                          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                          Comment


                            #43
                            Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                            HQPlayer ju on, laadi demo alla kui soovid, lingitud on seda piisavalt siin. Kui mõtled raudvaralist toodet, siis raudvara ta ei tooda (prototüüpe teeb küll).
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              #44
                              Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                              Tõesti, sellise teadmistepagasi eest võib mõni firma väga hea pakkumise teha, pärast saab veel litsentsi- ja patenditasusid ja kõike muud. Kuidas see võib aga DSD arengule mõjuda on iseasi.

                              Inimene otsustab ise, kuidas ja mis vormis oma teadmisi rakendab

                              Comment


                                #45
                                Vs: Minu kodukino ja HI-FI tehnika

                                Umbes sama küsimus, kas DSC1 ongi ainult DIY variandina olemas?
                                Kas HQPlayer suudab ka kolmes stereo ribas toimetada koos kolme DSC1-ga? Suunitlusega 3-riba aktiivkõlarite tarbeks.

                                Comment

                                Working...
                                X