Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Naljakad juhtumised

    Endal oleks pidanud ka kogemata tulekahju tekkima. Ärkan öösel. Avastan, et toad vingu täis. Olin teleka ette magama jäänud. Küdeva pliidi aga olin järelvalveta unustanud! Mis selgus, natuke katkisest (laiskus, kurat) tuharestist oli tukk läbi tuharuumi ukse ämbrisse kukkunud, mille peal põles seetõttu ära kurat-teab-mis-väljaviskamiseks-mõeldud asi. Noh, peale selle sai kohe suitsu ja vinguandurid ostetud. Ja ise ettevaatlikum oldud. Sest noh... napilt läks. Oleks koos majaga ära põlenud.

    Comment


      Vs: Naljakad juhtumised

      Oi ise olen igasugu nalja saanud kõrgepingega. Demontsreerinud nt 26kV mõju inimesele. See juhtus kogemata...

      Aa keegi rääkis kunagi et tipis olevad üks tudeng kuhugi loengusse hilinenud ja õppejõule kogu jama sellega ära vabandanud et oli öö läbi üleval ja tinutas. Sai lausa kiita et tegeles ka vabast ajast elektroonikaga.

      Comment


        Vs: Naljakad juhtumised

        kunagi aastaid tagasi kui sai cd pleieril midagi tinutatud siis järsku enam ei tinutanud jahtus maha. Mingi sähvakas oli ka toas. uurisin siis et mis jama on ja selgus et keegi oli juhtme lihtsalt pooleks lõiganud.. kui oma toa ukse lahti tegin siis nägin seal väiksest 4 aastast õde kellel olid käärid käes ja muudkui kordas SURR SURR SURR SURR.
        sai sisi juhe ära parandataud ja järgmine päev sama pull juhe mingi 10cm eemal jälle pooleks lõigatud keset tinutamist ja jälle väike õde istus koridoris nurgas käärid käes ja muudkui SURR SURR SURR aga see kord juba lõbusalt naerdes..

        hiljem toppis ta veel käärid pistikusse mille otstesse sulasid naq metall kuulid..

        laste maailm on ikka imelik niivähe on õnnex vaja..=)

        Comment


          Vs: Naljakad juhtumised

          Njah -laste maailm.

          Ise ei julge teatud põhjustel lapse juuresolekul indikaatorkruvikeerajaga kontrollida 220V olemasolu.
          Aga lapsed on jah leidlikud. Kruvin mina midagi kruvikeerajaga ja veidi aja pärast "teeb" seda ka 2,5 aastane. Missest , et kruvikeeraja ei sobi ja valepidi käes kah
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            Vs: Naljakad juhtumised

            Esmalt postitatud martinj poolt
            Njah -laste maailm.
            Ise ei julge teatud põhjustel lapse juuresolekul indikaatorkruvikeerajaga kontrollida 220V olemasolu.
            Aga lapsed on jah leidlikud...
            Emme ostis uue pliidi - ahi lapselukuga ja puha. 4.5 a jõnglane sakutab kleidiservast, emme, emme, miks see uks lahti ei tule. Emme muigab: mina ei tea. Natukese aja pärast sakutab poiss uuesti kleidiservast, emme, emme, tule vaata, ma näitan, kuidas see uks lahti käib.
            GSM: 5039624

            Comment


              Vs: Naljakad juhtumised

              RaunoK sa oled loll mis loll. Ma ei saa aru mis seal Põlvamaal toimub, aga meil Eestis kasvatatakse lapsi nagu inimesi mitte koeri.

              Comment


                Vs: Naljakad juhtumised

                Peab nõustuma KaruTEC'iga. Päris nii ikka lapsi kasvatada ei saa.
                Kolakoguja

                Comment


                  Vs: Naljakad juhtumised

                  nõus, aga piitsa ja prääniku meetod on siiski hea. minule tehti väiksena tikkudega mängimine lihtsaks: ma olin kole käbe alati tikke omanadama, kui kuskile jäeti. keegi vanematest/vanavanematest andis tikud liivakastis kätte ja ise eemalt jälgis, et kuskile ohtlikku kohta ei läheks. krt ei tea, kaua ma seal mängisin, aga pärast seda olevat ma aasta jagu tikkudest lausa kaarega mööda käinud...
                  pole küll just naljakas, aga toimiv lahendus. minu puhul vähemalt olevat olnud
                  Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                  Comment


                    Vs: Naljakad juhtumised

                    RaunoK kogemused meenutavad miskipärast mulle üht jutukest...
                    "Kui ma veel väike olin, olime me nii vaesed, et mul polnud mitte ühtegi mänguasja millega mängida. Õnneks sündisin ma poisina."

                    Comment


                      Vs: Naljakad juhtumised

                      Siiski on RaunoK jutus väike tõetera sees.
                      Omal ajal oli mul kange himu seinakontaktide vastu.
                      Hiljem,kui ma suurem olin ,kadunud vanaisa rääkis,kuidas minuga talitati.
                      Põhimõtteliselt tekitati selline olukord, et ma sirakat saaks (kusjuures passiti peale) . Pärast seda polevat ma seinakontakte torkinud.
                      Tegelikult oli vanem põlvkond süüdi kah, mis hoiavad siis kuplita seinakontakte.

                      Edit: Kusjuures vähemalt ühe veneaegse koerte käsiraamatu kohaselt tuligi sedasi koeri igasugust asja mitte sööma "koolitada" . Ainult sirakas pidi tulema mingist spetsaparaadist.
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        Vs: Naljakad juhtumised

                        Teie juttudest võib järeldada, et elekter tapab järjest targemaid lapsi. Aga kellel on lapsed ei aita isegi need punnid või korgid või mis sinna ka pannakse. Pistikutele võiks ju lülitid vahele panna enda pea kõrgusele, siis nad ei ulatu isegi tooligagi sinna, et midagi teha.
                        Aga kui rääkida äpardustest, siis kokutuleku viimasel päeval sain endale aktiivkõlari ja jõutsin teine päev läbi kah lasta. Piisas väikse pirniga surkida sisend juhet ja oligi otsas. Asi oli hullem väljundtrafo vast läheb ümber kerimisele. Aga vähemalt saab millegi pealt näppu harjutada. Nagu igiliikuri leiutamine. Said oma arust odavalt ja minu viga läheb ilmselt 5000kr maksma. Aga tegelt kah nii palju 12W aktiivkõlar ju maksabki, oleks saant 5000kr eest, siis töötaks praegugi. No seda loogikad.
                        viimati muutis kasutaja RaunoK; 24 m 2007, 21:36.
                        Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                        Comment


                          Vs: Naljakad juhtumised

                          Kuni inimene (üldisemalt: elusolend) õpib teiste vigadest, on asi ok. Oma vigadest õppimine on kah hea. Kui sedagi ka ei juhtu, ....toimib looduslik valik.
                          1 mu kassidest armastab õhtuti jalutamas käia. 1 õhtu sattus ta koerte vaatevälja. Õnneks oli madal suvila-alune kuhu pageda ja abi inimeste näol käeulatuses.
                          Enam ta hulkuda ei taha.
                          Pikale präänikule peab vist ikkagi aeg-ajalt järgnema piits...
                          Stimulus....
                          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                          Comment


                            Vs: Naljakad juhtumised

                            Esmalt postitatud RaunoK poolt
                            Pistikutele võiks ju lülitid vahele panna enda pea kõrgusele, siis nad ei ulatu isegi tooligagi sinna, et midagi teha.
                            Haha!
                            mäletan oma lapsepõlvest, et kui vaja oli, sai taburettidest 3-korruselne "püramiid" ehitatud. Ei takista see kõrgus ka lapsi.

                            Comment


                              Vs: Naljakad juhtumised

                              oma esimest võimu ehitades suutsin ma midagi väga sassi ajada, st et sisendis oli umbes 40V ja sisend läks kohe arvuti taha, arvuti jäi terveks aga integ.helikaardil on yks kanal tumm.

                              Kord sai trükiplaadi tegemise käigus happe purk pliidil katki lastud, polnud eriti meeldiv pärast seda sodi kokku korjata.
                              Pluss on massis ja kõik on sassis

                              Comment


                                Vs: Naljakad juhtumised

                                Kas neist lapsekindlatest pesadest ei piisa? Sinna on üsna raske midagi sisse toppida. Kui just mõnda muud vaba auku ei leia. Mõni vana pikendus näiteks. Need tasuks ära peita.

                                Ise mäletan ka, et kui väike olin siis olid vanad 6A pesad plastkorkidega kinni. Aga üsna ruttu sai ka selgeks, mis see elekter on. Edaspidi kasutasin isegi tugevvoolu pesi/pistikuid oma patareitoitel asjade omavaheliseks ühendamiseks Patareidega pesa oli. Ja pistikuga juhe, mille otsas oli 6(12?)V pirn. Olid ikka aretised. Oh jah. Pikendusjuhtmed ja laua- ja põrandalambid sai ka hiljem mängu võetud.
                                Igav ei hakanud.

                                Tikkudega mängimist ka ei mäleta. Ju ma olin siis korralik ja pai laps Meelega põletatud mind ka ei ole. Niipalju kui ma mäletan. Võin muidugi eksida ka.

                                Üldiselt ma jätaks tikud ja voolu laste kasvatamisest eemale. Nii igaks juhuks... Sähmakas ei tule täiskasvanulegi kasuks, rääkimata veel pingestatud otsa jätmisest... huhh. Ja tikuväävel võib näiteks silma karata.
                                Elektrikarjus jäägu siiski loomadele.

                                Comment

                                Working...
                                X