Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

    Esmalt postitatud itimeheke poolt Vaata postitust
    Okei, see mälukas läheb ka siis siia teemase Ma ei mäletandki, et olin juba maininud seda.
    Ei tea, mida räägib. Ja kui räägib, siis grammatika...
    Kas mu koer ei saaks modeks hakata? Tal on isu hea.
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

      Esmalt postitatud W@ldur poolt Vaata postitust
      Ei tea, mida räägib. Ja kui räägib, siis grammatika...
      Kas mu koer ei saaks modeks hakata? Tal on isu hea.
      Oleks koer kandideerinud, kui modesi otsiti oleks kindlasti saanud hakata, ma isegi ei kahtle.

      Comment


        Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

        Täna sattusin Rocc al Mare (kuidas kirjutatakse ei tea) Photopointi.
        Seal oli üks nõutu blond tibist klient ühe C suuruses patareiga. Et tahab samasugust. Müüja (kah üks blond neiu ) näitab ja räägib, et need paremad, need kehvemad. Siis aga ostja taipab küsida, et mitu volti see minu patarei on, et peale ei ole kirjutatud, et kas sobib. Ja müüja samamoodi nõutu, vaatas ja uuris seda patareid ja üritas volte leida . Lõpuks kutsuti üks vastassoost müüja, kes asja ära lahendas.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

          Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
          Täna sattusin Rocc al Mare (kuidas kirjutatakse ei tea) Photopointi.
          Seal oli üks nõutu blond tibist klient ühe C suuruses patareiga. Et tahab samasugust. Müüja (kah üks blond neiu ) näitab ja räägib, et need paremad, need kehvemad. Siis aga ostja taipab küsida, et mitu volti see minu patarei on, et peale ei ole kirjutatud, et kas sobib. Ja müüja samamoodi nõutu, vaatas ja uuris seda patareid ja üritas volte leida . Lõpuks kutsuti üks vastassoost müüja, kes asja ära lahendas.
          rocca al mare
          Töötasin mõnda aega järve oomipoes. Tuli siis üks "asjatundja" ja soovis starterile juhet osta. Kuna seal kaabli valik suhteliselt vaene (mis puudutab üle 1mm2), pakkusin talle ainsat võimaliku 16mm2 (kussjuures soovitasin tal mõnest muust kohast odavamat otsida, meetri hind oli midagi 100 kanti). See hakkab mind aga sõimama, et olen loll, sellel kaablil takistus liiga suur, haaras vist 0.75-se. Mina temaga vaidlema ei hakkanud, aga oleks tahtnud tüübi nägu näha, siis kui see maha põles.

          Need juhused olid ka muidugi huvitavad, kui pidin kliendile ise seletama, mida tal vaja on

          Edit:
          Starter olevat tal traktoril.

          Comment


            Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

            Esmalt postitatud onx15 poolt Vaata postitust
            Ma ei tea kui naljakad on vargad kes varastavad mõtetuid asju, aga kui meil kunagi keskkoolis massiline riietusruumi rööv oli, kus võeti pleiereid ja telefone jms värke mis kiiret raha annavad, siis ühel klassivennal varastati ka poolik nätsupakk ära
            Kui politsei tuli siis pandi ka see raportisse kirja, tegi kõigil ohvritel tuju küll natuke paremks kui natuke naerda sai
            Põhikooli aegu oli mul juhus, kus garderoobi jäetud jope taskust pandi tuuri suur Geisha shokolaad. Samas taskus olnud 25 krooni aga jäeti alles.

            Comment


              Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

              Üks tuttav jota kastis telefoni viina sisse ja pani mikrolaine ahju kuivama
              Olevat kõva paugu teinud.
              Nii telefon kui ka sim kaart läksid prügikasti.

              Comment


                Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                Eelmise nädala lõpus: naabrimees kutsus appi, et Sierra mootor ja käigukast maha võtta. Mootori saime ära tõsta, siis läksin kanalisse, et käigukasti tagumist otsa üle esisilla upitada, ja naabrimees hakkas sidurikoja poolt käigukasti sikutama. Hakkas juba liikuma, kuid niipea, kui kast ülespoole kaldus, voolas nagu kraanist kogu see mitmeaastane must õli mulle kurgu alla ning sülle. Põhjus: selle asemel, et kardaan liigendi küljest lahti kruvida, oli ta otsalaagri katte ära võtnud ja kardaani koos käigukasti mineva võlliga ära tõmmanud.
                73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                ATiP1pN4XeM

                Comment


                  Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                  Nüüd on selge, miks pakid vahel kaua tulevad http://www.youtube.com/watch?v=Ag8i_...eature=related

                  Comment


                    Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                    Nädalavahetusel, täpsemalt siis laupäevas suutsin ma oma rahakoti ära kaodata. Elan suht väikeses eesti kohas ja lootsin, et keegi leiab selle ja annab kuidagimoodi märku selle leiust. Pühapäev ei midagi. Täna hommiku siiski toodi lausa uksetaha ära, ja usu või mitte, tüübil oli veel hommikumantel ja sussid jalas, kui ukse taga mul seisis. Ütles,et pühapäeval lihtsalt ununes. Ma siis tänasin ikka mitu korda,surusin sümboolse vaevatasu talle näpuvahele(millest muidugi algul keeldus) ja hea külamees hüppas ratta selga ning vuras teise külaotsa tagasi

                    Comment


                      Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                      Paar päeva tagasi hakkas võimendi sisendisse ühendatud 5m sisendikaabel vastu võtma mingisugust venekeelset raadiosaadet, vastuvõtt kadus ja taastus "lainetena" kuid oli häireteta ja puhtalt arusaadav (sellele kes keelt mõistab), proovisin juhet sättides vastuvõttu paremaks saada ja sinna ta kadus...
                      http://hparchive.com/
                      https://worldradiohistory.com/index.htm

                      Comment


                        Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                        eelmisele postitusele mõeldes meenus mul mõne aasta tagune juhus, kui kooli ajal sai enterist garantii korras mahakantud kola omale ühikatuppa tassitud, oli siis ka suur hulk logitechi 2.1 kõlarikomplekte seal. Plaanisime ühele autole panna võimu ja kõlarid, kuna supaka võimu toitis 12 volti. Sai siis toiteplokile rats tehtud, trafo jne välja visatud, aga siis lõikasin supaka ja satelliitide vahelise kaabli keskelt pooleks (vist ühendasin pikenduse vahele, või ei mäletagi mida tegin) ja sai autosse monteeritud asi. Lülitasin tööle ja kuulen hiina või muu pilusilmsete keelset mölinat kõlaritest, ja hakkan vaatama raadiot - signaalijuhe üldse ühendamata. Arvatavasti mingi külmjoode kuskil tekitas galvaaniliselt raadio sellest võimendist, mis siis kauglainet vastu võttis igatahes päris põnev oli seda kuulata :P

                        Comment


                          Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                          Selline oli siis remonditud sülearvuti laadija, töö on teostatud inimese poolt, kes tegeleb igapäev jootmisega

                          Comment


                            Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                            Muide, need juhtmed lähevadki selliseks, kui laadijaid nagu kasse sabast tõmmatakse.
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                              Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
                              Paar päeva tagasi hakkas võimendi sisendisse ühendatud 5m sisendikaabel vastu võtma mingisugust venekeelset raadiosaadet, vastuvõtt kadus ja taastus "lainetena" kuid oli häireteta ja puhtalt arusaadav (sellele kes keelt mõistab), proovisin juhet sättides vastuvõttu paremaks saada ja sinna ta kadus...
                              No võimendi ja raadio on vähemalt omahavel kuidagi seotud. Paar aastat tagasi asi pidu pandud, tuba küttis puhur. Üks hetk mõtlen, et olen ennast nii ära joonud, et tekkisid hallutsinatsioonid... puhurist tuleb muusikat. Selgus ikkagi, et nii joodik ma ei ole ja puhurist tuli muusikat (hästi vaikselt) - soome raadio.

                              Comment


                                Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                                Oli siis ükpäev laboris vaja kasutada gafiitlakki(N-77 elfas). Sai raputatud korralikult aga peale nupuvajutust miskit ei juhtunud. Ok tühja sellest, ju siis praak, võtab järgmise. Seisis see purk päev otsa lauapeal. Hilja õhtu oli aga koosolek(miski 20 minta). Tagasi tulles oli vaja uurida miskit mikroskoobi all, mis oli juhtumisi selle purgi kõrval. Läksin siis mikroskoobi juurde, valgus ei tööta, seinas on aga ei tööta. Midagi oli ka valesti veel, seal kohas oli kuidagi pime üldse, nagu tuled ei põlenud. Piisas siis 20cm eemale vaadata ja selgus põhjus. See purgitäis oli ennast mikroskoobi suunas ära tühjendanud. Kohe mõistus ei saanud ju aru mis värk, oli vaja väiksema pinna peale piirjoont siis alles ajule jõudis kohale et miks see tausta kontrast paigast ära on. No muidugi järgnes järgmine päev selle veega niisutamine ja siis tolmuimejaga eemaldamine et mitte väga laiali määrida. Oli nagu must lumi lauale ja seadmetele sadenenud.
                                Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                                1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                                2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                                Comment

                                Working...
                                X