Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

    Mul just läks 49 eeku auruna õhku. Vahetasin oma Ljoni toiteplokil suure kondeka ära - uue ühendasin kogemata valepidi, eks unesegase peaga juhtub. Kondekas oli küll pingele 50 volti, aga mahla lasi ikkagi välja ja testriga mõõtes selgus, et jäädavalt.

    Comment


      Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

      Vargad käisid tänaöösel autos, peale maki, aku ja kõllide viidi ära ka käigukanginupp, peegel, põrandamatid, määrdunud tavotitunked, plätud, praht ja kommipaberid , hea, et tuhatoosi tühjaks ei tehtud
      Edaspidi peaks vist ka prügikotti autos hoidma, et oleks mida võtta.

      Nüüd edaspidi võtan aku ööseks kaissu.

      E: aknavändad ja käetugi ka lännu.
      viimati muutis kasutaja fomoco; 06 06 2010, 20:52.

      Comment


        Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

        Mul käidi ka korteris sees, ja sealt läks ka huvitavaid asju, näiteks teepakk Aga kui nad prüvi oleks välja viinud oleks ka väga viis olnud

        Comment


          Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

          Esmalt postitatud fomoco poolt Vaata postitust
          Vargad käisid tänaöösel autos,...
          Tüüpilised teismelised / rullnokad, mõttetud idikad, vähemalt nii tundub küll.
          Sellistel lollpeadel on komme tulla tagasi, ehk tekib neil tavaliselt mõte et midagi vajalikku jäi maha
          Passi peale, kui saad kätte siis saad end pikaks ajaks välja elada nende peal või näed hirmsat parsat veeremas kus sellised sees, tasub järgi vaadata. Tavaliselt kaugelt nad ei tulnud, kusagilt lähedalt pigem.
          Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

          Comment


            Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

            Veel huvitavaid asju viiakse. Minul viidi välisukse võti, uksel eest. Muidugi lukk ja võti vanaaja sepa tehtud. Samuti lähipäevil virutati ära naabrimehe aidavõti, mis oli eest ära pandud palgivahele. Olevat seal elupäevad olnud. Hea nina otsimiseks. Veel ilusam, kui ükskord lukk ka järele läheb.

            Comment


              Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

              http://www.fishki.net/comment.php?id=70793 lego printer

              Comment


                Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                See lego printer küll vinge asi ikka
                Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

                Comment


                  Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                  Mul võeti korterist muude asjade seas ka poolik pakk teed kaasa

                  Comment


                    Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                    Esmalt postitatud itimeheke poolt Vaata postitust
                    Mul käidi ka korteris sees, ja sealt läks ka huvitavaid asju, näiteks teepakk
                    Esmalt postitatud itimeheke poolt Vaata postitust
                    Mul võeti korterist muude asjade seas ka poolik pakk teed kaasa
                    Poolikust pakist ei saagi vist kogu doosi kätte, olen näinud kuidas tervele teepaki
                    sisule valatakse teeklaasi keeduvesi peale ja siis alles järgneb mingi kaif...
                    Elektroonika töötab suitsu baasil.
                    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                    Comment


                      Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                      Mul endal juhtunud üks väike asi. Sai siis kunagi ostetud mingi 25w stroboscope vms. Seal oli kaitse läbi läinud ja ma loll ei pannud tähele et juhe seinas oli. Hakkasin vaatama mis viga ja läksin ühe näpuga elektrijuhtmete vastu. Kena surakas tuli ikka tegelt. Siis kui ma näpu ära võtsin arvasin et keegi üritas mind ehmatada

                      Comment


                        Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                        Okei, see mälukas läheb ka siis siia teemase Ma ei mäletandki, et olin juba maininud seda.

                        Comment


                          Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                          Ma ei tea kui naljakad on vargad kes varastavad mõtetuid asju, aga kui meil kunagi keskkoolis massiline riietusruumi rööv oli, kus võeti pleiereid ja telefone jms värke mis kiiret raha annavad, siis ühel klassivennal varastati ka poolik nätsupakk ära
                          Kui politsei tuli siis pandi ka see raportisse kirja, tegi kõigil ohvritel tuju küll natuke paremks kui natuke naerda sai
                          Oma ja sõbra telefoni leidsin esimesest pandikast ülesse, kuhu astusin, seega varas mulle telefoni võlgu ei jäänud, aga kõnekaardi eest võlgneb ta mulle veits alla 50 eegu, selleks on ka tõendav paber kohtust
                          Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                          Comment


                            Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                            Et siin nii palju vargustest räägitakse - liiguvad ringi isikud kes lihtsalt sätivad koormaks kokku kõike mis mingilgi viisil kasulik võib olla. Hiljuti tuttav tuli tavapärasest varem töölt koju, märkas köögiaknast et mingid tüübid sebivad mööda õuet. Ootas veidi et ehk tullakse uksele koputama kuid siis läks ise välja küsima "mis vaja?" - vastus oli ikka tõesti ootamatu - "me koristame õuesid!"
                            Muidugi see "koristamine" lõppes kohe ära, hiljem selgus et hakkajad koristajad olid maja taga lahti võtnud puitmaterjali peal oleva katuse, plaanides see sealt lihtsalt ära "koristada"...
                            Nii et nali või mitte, hoidke silmad lahti.
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                              Läksin tuttava juurde külapääle ta telkut üle vaatama, üks hommik ainult klõpsib tuli ees, pilti ette ei võta. Kaane maha võtsin, siis esimese asjana nägin toitelüüti tiba paistes, mahtuvus null. Selge, lippasin koju uut sarnase mahtuvusega otsima. Vahetasin ära, ikka samamoodi klõpsib. Realaotustransi maha jootes selgus et ka see E-B vahel lühises. Vahetasin ka selle ära, ikka sama seis. Tohho kuradit, kontrollisin ka teisi transse ja suuremaid dioode, mõistus hakkas vaikselt otsa lõppema juba. Lõpuks avastasin toiteosa mikroskeemi läheduses optroni vahelt ühe pindpaigaldatava dioodi, mis lühises. Pistsin sinna 1N4007 testimiseks külge ja pilt kenasti ees ning telku töötas. Mis siis ikka, pistame sinna ajutise dioodi asemele korraliku, nõnda et ikka plaat tagasi ka mahuks. Hakkasin siis miski minuti pärast jootma ning kolvi otsiku kinnitamise polt, mis mu üsnagi hiinaka kolvil pea sendi jagu välja turritab küljepealt läks vastu maandust. Nägin väikest sädet ja siis hakkas mõttes palumine, et ei länud p_ _ sse, ei läinud. Dioodi jootmisel oli see juhtum ka viimase lõpu kinnijootmisel, niisiis lendas toide peale kohe ja telkus täiesti vaikus:S. Meel läks kohe üsna mõrudaks, vaatasin siis sellele plaadile mõnda aega otsa ja mõtlesin, et millele see nüüd liiga teha võis. Oli kaks varianti, kas optron või mikroskeem, optron oli korras, seega tõenäoliselt siiski mikroskeem(ülejäänu sal ahelas kõik passiivelemendid), mida mul tundub et kusagilt saada ka kõige tipuks ei ole:S. Niiet vat siis kuidas vahepeal ikka joppab.
                              otsija

                              Comment


                                Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                                Esmalt postitatud lejutaja poolt Vaata postitust
                                Siis kui ma näpu ära võtsin arvasin et keegi üritas mind ehmatada
                                Mul oli umbes 10 a. tagasi sama olukord videomakil SCART juhet taha ühendades (maandus oli kehva). Näppisin, värisesin. Jõudsin ainult naerda ja öelda "ära tee!". Näppisin uuesti, jälle värsisesin. Olin valmis ringi keerama ja sõimama, aga kui märkasin, et olen ainsana toas, oli ehmatus segadusest suur.

                                Comment

                                Working...
                                X