Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Teeme uued reeglid ?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Teeme uued reeglid ?

    Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
    Ühe asja lisaks veel. Õnneks pole siia foormisse tekkinud ja ei ole pidanud ka kustutama (aga teeksin kohe ) kui ilmuvad terminid lutt, kudi, cs, kama jms. Ei ole mõnda aega enam selletemaatilist foorumit külastanud. Aga kuidas seda jokkilt nimetada ? (multimeedia )teenuse piraatlus ?
    Aga kas on seda vajagi eraldi välja tuua? See piraatimise ja kräkkimise punkt peaks ära katma selle.
    Samas on see teema mõnes mõttes üldse vaieldav. Näiteks arvutis kodeeritud kanalite vaatamine legaalse kaardi abil võib ühe operaatori nägemuse järgi olla ebaseaduslik, teine operaator samas ei tee asjast numbrit. Ja alati saab ju konkreetse juhtumi korral seda eraldi hinnata, lähtudes juba eeltoodud mõistlikkuse põhimõttest.
    viimati muutis kasutaja tcumen; 25 m 2015, 06:55. Põhjus: Kirjaviga

    Comment


      #47
      Vs: Teeme uued reeglid ?

      Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
      Seda kindlasti ja peaks olemas olema ka mingi mehanism, kuidas mode tema mode staatusest lahti saab. Kuna Elfa seda foorumit enam sisuliselt ei kureeri ega administreeri ja see on vaid vabatahtlike modede käes, peaks kogu seltskonnal, kes vabatahtlikult sellest huvitatud on, olema ka võimalus mode maha võtta. Variandiks näiteks kui 51% neist, kes viimase jooksva aast sees on 100 (või mingi muu number) postitust teinud, arvavad küsitlusel/hääletusel et keegi mode võiks enam mitte mode olla, või midagi sarnast.
      Ei ole absoluutselt nõus. Anonüümsetele kasutajatele ei saa anda otsustusõigust. Võib avaldada arvamusi ja koguda toetust ja põhjendada ja lugeda protsente, aga mitte otsustada. See saab olla ainult nõuanne ja tähelepanu juhtimine, aga otsustamine peab toimuma admin tasemel.

      Ja misiganes hüvede sidumine postituste arvuga ei ole mõistlik sest tekitab asjatut läbu.
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #48
        Vs: Teeme uued reeglid ?

        Ammu on üks küsimus olnud... Avatariküsimus.
        Avatari maht ok; aga see liikumatusekeeld on arusaamatu.
        Pigem; arvan, et lubatud avatari mõõtmed on liialt suured. On foorumeid ka kus näiteks lubatud maht on 9KB ja sellises tingimustes asi kvaliteetselt liikuma ka saada on tõesti klass omaette.
        Lisaks; olenemata sellest, et asume kst-tea kus ja foorum on siin "omakeelne", on minu vaade ikkagi, et avatar peab olema oma ja pilt ega ikoon ei tohi olla kopeeritud kusagilt netist valmiskujul (tänapäeva mõistes varastatud) või on seda muudetud seaduses etteantud mahu võrra (isikupärastatud) või on see GPL vms litsentsiga.
        Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

        Comment


          #49
          Vs: Teeme uued reeglid ?

          Avataridega on pigem selline teema, et bling blängi ei tahaks. Just sai mainitud ühte teist foorumit, kus vähemalt kahel tegelasel on avatari ja allkirju rohkem kui teistel .

          Suurusepiirang ei koorma niivõrd serverit, vaid teeb lehe laadimisel raskemaks.

          Postituste arvu hüvedega seostamist ei pea õigeks. Selle kohta rääkis üks sõber hea näite. Aastat 10+ tagasi oli foorumitel veidi suurem tähendus kui täna ja mingis ninnunännu foorumis (nime ma ei tea) sõltus staatus postituste arvust. Ja ta sai modeks, supermodeks, adminniks. Ja ta oli 13 aastane toona. Ja ainuke mõte oli tal siis, et äkki saab adminn privaatsõnumeid lugeda . Ei saanud. Ja ei saa ka siinkirjutaja läbi veebiliidese. Ja ta oli nii pettunud..Läbi andmebaasi saaks, ehk peab olema ka tehniline adminn. Aga siinkohas ma koputan mõningate kasutajate südamele, kes mulle kirjutava, """et loe kasutajate "Yxx ja Zzx ja jne omavahelist privavestlust, et saada teada, mis põhjus, ja et on mul õigus"""

          Siinkohal ma deklareerin avalikult, et mina, martinj , ei ole lugenud, ega planeeri ka tulevikus lugeda teie privaatsõnumeid !!
          ! Ja palun mulle selliseid palveid mitte saata. Ise keerate jama kokku, ise klaarite !
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #50
            Vs: Teeme uued reeglid ?

            moded, antud teema võiks rahulikult kustutada. miks? rahu, ainult rahu. sest kui moded hakkavad (puru)lollide peale solvuma… no päriselt ka. eriarvamusi on alati, aga idioodi pärast foorumis kahtlema hakata pole just päris see.

            edit: minule meeldib siin. mõistlikult esitatud küsimusele saab alati mõistliku vastuse. sellist asja ei juhtu just sageli.

            Comment


              #51
              Vs: Teeme uued reeglid ?

              Võibolla küsin nüüd rumala küsimuse ja keegi salapärane mode kustutab minu küsimuse ära... aga siiski - millest see kisa-kära lahti läks?

              Comment


                #52
                Vs: Teeme uued reeglid ?

                to:rom PS.

                Teised, kes on nädal tagasi viibinud siin rohkem kui mina peaks teadma minust rohkem.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #53
                  Vs: Teeme uued reeglid ?

                  Ma oletan et ma märkasin paari võimalikku põhjust, aga need tunduvad nii tühised et ei ole nagu asi selles. Selle ma pakkusingi välja et lõpetaks pimesiku mängimise ja räägiks asjast. Et mingit probleemi lahendada tuleb see enne sõnastada.
                  Praegu kukub umbes sedasi välja et pakkuge ise uued reeglid ja siis paneme need kirja ja siis ise jälgige neid. Aga kasutajad tulevad ja lähevad ja ükspäev need jälle ei sobi.

                  Nii et ma küsin kõigi eest kes aru ei saa, milles probleem?
                  Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                  Comment


                    #54
                    Vs: Teeme uued reeglid ?

                    Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
                    Nii et ma küsin kõigi eest kes aru ei saa, milles probleem?
                    kui suvaline bassikõlari vms müügifoorumi tegelane tuleb siin lahmima, et kustutage tema konto ja iga natukse aja tagant käib uuesti lahmimas sama teemaga. mingu parem siis juba kohe ära sinna foorumisse, kus on temale omased ligimesed mitte aga halvustada foorumit ja neid, kes foorumit aegajalt tõesti elektroonika vajadustelt lähtuvalt kasutavad !!!
                    ühest ainsast esmasest postitusest juba piisas. mida siin veel tolmu üles keerutada kordades ja kordades. kui läkisd ära, siis nii ka olgu, mitte ei ole vaja iga paari minuti tagant seda teemat uuesti üles tõsta, et vot mina läksin ära ja te kõik siin olete tohmanid

                    tema jaoks õnneks on olemas Karu-P" foorum ja ehk ka viimane hüüe temale lohutuseks oleks: have a nice day!
                    viimati muutis kasutaja dieter; 25 m 2015, 01:34.

                    Comment


                      #55
                      Vs: Teeme uued reeglid ?

                      Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                      Kuna Elfa seda foorumit enam sisuliselt ei kureeri ega administreeri ja see on vaid vabatahtlike modede käes, peaks kogu seltskonnal, kes vabatahtlikult sellest huvitatud on, olema ka võimalus mode maha võtta.
                      Foorumi administraatoril on õigus valida omale meeskond, kes aitab foorumit hallata. Need küsimused arutame läbi haldusfoorumis. Samuti arutame seal ka vaieldavaid käitumisi ja tõsisemaid pretensioone.
                      Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                      Comment


                        #56
                        Vs: Teeme uued reeglid ?

                        Tegin mõned muudatused vastavalt selle teema soovitusele

                        vaadake, kiitke, laitke.
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          #57
                          Vs: Teeme uued reeglid ?

                          Hakkaks siis talgudega päris algusest. Eesmärk oleks saada kasutajad neid asju ka lugema. Loetakse siis, kui tekst on hästi liigendatud. Praegu on minu arvates seal paras segadus.

                          ELFA tehnikafoorumid FAQ
                          Here you can find answers to questions about how the board works. Use the links or search box below to find your way around.
                          FAQ -> KKK
                          Ingliskeelne tekst kõrvaldada või asendada eestikeelsega.

                          Foorumi reeglid
                          Foorumiga liitumisel oled nõustunud järgmiste reeglitega:
                          Raami päises olev ja esimene lause dubleerivad. Võiks ühendada. Kui on koolon, siis peaks tulema loetelu, aga edaspidine on lihtsalt lõikudena. Kustudata koolon, või teha punktloend vms.

                          Antud foorumisse registreerumine on tasuta! Samas pead sa nõustuma allpool toodud reeglite ja tingimustega. Kui sa nõustud nendega, siis märgi kastike 'Ma nõustun' ja vajuta allpool asuval nupul Registreeru. Kui sa soovid registreerumisest loobuda, siis vajuta siia naasmaks foorumi pealehele.
                          Kas tasuta registreerumise info on selles lõigus on oliline? Siis soovitatakse klõpsutada mingeid linke. Kus need on? Kui kohe alguses hakata ütlema: "Kui sa nõustud nendega, siis märgi kastike 'Ma nõustun' ja vajuta allpool asuval nupul Registreeru.", siis ega keegi enam viitsi edasi lugeda. Alates "Kui sa nõustud .... " siit kustutada või tõsta lõppu.

                          - Siinkohal tekib küsimus, et kas need on kasutamise reeglid või korduma kippuvad küsimused?

                          Edasise teksti, mis ulatub kuni "Lisaks on oluline jälgida ka allpool toodut", puhul peaks iga lause kohta küsima, et milleks ta mõeldud on. Siis saaks lõpuks teha sellest aegade jooksul kogunenud komplektist loogilise ja loetava teksti.
                          viimati muutis kasutaja M.L; 25 m 2015, 10:34. Põhjus: trükivead

                          Comment


                            #58
                            Vs: Teeme uued reeglid ?

                            Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
                            Ei ole absoluutselt nõus. Anonüümsetele kasutajatele ei saa anda otsustusõigust. Võib avaldada arvamusi ja koguda toetust ja põhjendada ja lugeda protsente, aga mitte otsustada. See saab olla ainult nõuanne ja tähelepanu juhtimine, aga otsustamine peab toimuma admin tasemel.
                            Minu ettepaneku juured on selles, et tegelikult on siin foorumis ju moded ka suvalised anonüümsed (sisuliselt, kuigi enamuse päris nimesid ma vist tean) kasutajad kellele, see amet kogemata kaela sadas kui Elfa enam ei tahtnut/saanud ise modereerida. Seega eriti vahet ei ole, kui juba modeks sai suht suvaliselt võiks sellest ametist ka suht suvaliselt lahti saada, olgu see siis kasvõi anonüümsete kasutajate hääletus.

                            Comment


                              #59
                              Vs: Teeme uued reeglid ?

                              Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                              Minu ettepaneku juured on selles, et tegelikult on siin foorumis ju moded ka suvalised anonüümsed (sisuliselt, kuigi enamuse päris nimesid ma vist tean) kasutajad kellele, see amet kogemata kaela sadas kui Elfa enam ei tahtnut/saanud ise modereerida. Seega eriti vahet ei ole, kui juba modeks sai suht suvaliselt võiks sellest ametist ka suht suvaliselt lahti saada, olgu see siis kasvõi anonüümsete kasutajate hääletus.
                              See variant klapib ainult siis kui on olemas normaalne ja korrektselt töötav lahendus uute modede leidmiseks.
                              Sest seda modetööd on vaja ka sisuliselt teha, mitte nagu komsomoliajal, kui ühiskondlikud ülesanded, millest tegijale isiklikku kasu ei tõusnud, määriti kaela inimestele, kes, kas ei osanud tuimalt keelduda, või siis olid osavad seda ülesannet paberil tehtuks vormistama.

                              Comment


                                #60
                                Vs: Teeme uued reeglid ?

                                Thiti see nii välja paistabki nagu komsomoliajal, on pikalt rahulik ja saab kõike arutada ilma, et kellelgi mingeid probleeme oleks ja siis tuleb tühjalt kohalt keegi, kes arvab, et pooled sõnumid tuleb kustutada, see ei ole see, mis moodi mode peaks tegutsema. Mina muide keeldusin, nii siis, kui nüüd.

                                Comment

                                Working...
                                X