Teade

Collapse
No announcement yet.

Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

    Võtmesõna on kõlar ja tuba, aga Sa oled nii lollilt järjekindel oma arvamuses. Tahad. ma annan Sulle proovida System Audio Saxo 30-d ja sa ei räägi enam seda juttu, et tuba sööb su kõrged ära!

    Comment


      Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

      Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
      ... sis oleks piisanud 5-st secist.
      Mille jaoks? Et aru saada, et tegemist ei ole kuulamiseks kõige ideaalsemalt kohandatuma keskkonnaga, piisas pilguheustki toale - on ju korduvalt siin teemas mainitud, et sett oli seatud üles elutoas.

      Mitte kõige paremates tingimustes kuuldud heli alusel trakti üksikuid komponente tervikuna arvustama hakata - ei ole minu stiil. Olen eespool korduvalt kirjanud, et selle heliga oleks pidanud "mängima" (ka süsteemi komponente vahetama) et iga üksiku lüli mõju selgunud oleks.

      Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
      Tahad. ma annan Sulle proovida System Audio Saxo 30-d ja sa ei räägi enam seda juttu, et tuba sööb su kõrged ära!
      Meest sõnast, härga sarvest - tiri nad mulle koju ja mõõdame heli üle.

      Võin ka ise järgi tulla, kuid seltsis oleks segasem.

      Ning kui tuba jätkuvalt kõrgeid sööb, siis sööd ära mille?
      viimati muutis kasutaja Scott; 30 m 2019, 06:52. Põhjus: järjestikpostitused kokku (kasuta multiquote nuppu mitme postituse tsiteerimisel)

      Comment


        Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

        Esmalt postitatud madis64 poolt
        Meest sõnast, härga sarvest - tiri nad mulle koju ja mõõdame heli üle.
        Sulle ikka see mõõtmine meeldib! Sellest saab ju ka kuulates aru, aga mis mul mõõtmise vastu olla saab? Teeme ära!
        viimati muutis kasutaja Scott; 30 m 2019, 06:53. Põhjus: eelnevat ei pea täielikult tsiteerima

        Comment


          Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

          Mõõtmisega saab tunni-paariga hakkama, kuulamisel heli paikaajamine võtab (minul) rohkem aega.

          Mul nädalatel 29/30 puhkus - saaks segamatult (pere on tööl) plärtsutada. Minu poolest võib teha ära küll.
          Kui sinule selline ajakava sobib, võib privas teemat edasi arendada

          Aga kui mu tuba jätkuvalt kõrgeid peaks sööma, siis mille sa ära sööd?

          viimati muutis kasutaja Scott; 30 m 2019, 06:53. Põhjus: eelnevat ei pea täielikult tsiteerima

          Comment


            Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

            Me ei ole Skandinaavias, mulle ei ütle see 29 või 30-es nädal midagi. Meil on siiamaani kuud ja päevad . Ja selleks pole vaja tunde, et vahest aru saada, piisab paarikümmnest sekundist.
            viimati muutis kasutaja Veix7; 29 m 2019, 23:23.

            Comment


              Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

              Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
              Saatsin PS-i
              Vastasin.

              Kui tunnismehi ligi arvad vajalikuks, siis ühele ilmikule vast istekoha leiaks...

              Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
              Me ei ole Skandinaavias, mulle ei ütle see 29 või 30-es nädal midagi. Meil on siiamaani kuud ja päevad.
              15...26 juuli. Nädalanumbrid vaatavad suvalisest seinakalendrist vastu ...

              Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
              Ja selleks pole vaja tunde, et vahest aru saada, piisab paarikümmnest sekundist.
              Kuidas kellelegi, kui sulle tundide investeerimine ei sobi, jääb püha üritus ära.
              viimati muutis kasutaja Scott; 30 m 2019, 06:55. Põhjus: järjestikpostitused kokku

              Comment


                Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                Vaatame, äkki on huvilisi!

                Comment


                  Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                  Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                  Kui sul poleks ekvaga rikutud kuulamis ideaal, sis oleks piisanud 5-st secist.
                  Erinevalt sinust pean ma end inseneriks ning noblesse oblige

                  Comment


                    Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                    Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                    Nii on. Endal läks tämbrinuppe viimati vaja creative helikaartide ja mingite 3" maxxtro kõlaritega..

                    m-audio fiewire 410, behringer uphoria UMC1820, pioneer s-dj60x, pole enam tämbrit vaja näppida olnud, ainult DeEsser on vahest vajalik. valus hakkab kui mõni laulja sisiseb.
                    Valaks ka õli tulle Aasta tagasi juhtusin ülikooli aulas kuulama teatriproovi, kus 5-6 lauljat laulsid segakoorina kirikulaule. Võimenduseta, tühjale saalile, rohkem hi-end ei saagi olla. Täiesti kohutav sssss.. sisin tuli sealt. Ruum? Või siiski naturaalne ja loomulik sisisemine?
                    Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                    Comment


                      Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                      omal ajal koori ajal oli dirigent päris tige ja keelas S tähe häälduse ära :P

                      Comment


                        Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                        See tähendab seda et keskaja arhitekt oli palju targem, kui tänapäevane mikrofoniga insener. Ma ei saa aru, kas enam ei õpetada kuidas ruumis kõlareid paigutada, või on siin ainult asjaarmastajad? Kui kellelgi huvi on, ja aitab selle minule kirja panna, sest mina pole eriline kirjameister, võin need asjad meelde tuletada. Käisin Moskvas, seal vennad küll toimetasid väga professionaalselt. Senimaani ainus huvitav asi minu jaoks oli, see moi väljamõõdetud kamm. Kui kõlarid laua peale kõrvuti panna, on seda tõesti kuulda, samas kui väike asümmeetria tekitada kaob see ära. Ma pole kunagi kõlareid rangelt sümmeetriliselt paigutanud, ilmselt sellepärast pole sellega ka kokku puutunud.
                        Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                        Comment


                          Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                          Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                          Erinevalt sinust pean ma end inseneriks ning noblesse oblige
                          Naerunägu on igati omal kohal.

                          Comment


                            Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                            Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                            Ma ei saa aru, kas enam ei õpetada kuidas ruumis kõlareid paigutada, või on siin ainult asjaarmastajad?
                            Enamuses ongi asjaarmastajad sest selle ala koolitarkusele ei pääse ligi, kui laulja/muusik ei ole.

                            Comment


                              Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                              Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                              Kõlarite vahetamisest - "mõtelda on mõnus, teoks teha raskem...". Supakas on mu elutoas välistatud, mis võiks RRR-idega võrreldavat heli teha oleks ehk näiteks Infinity Kappa (teaksin ka, kust neid saada), kuid mul on laiusesentimeetrid kõlarikohtadel piiratud ...
                              Räägin omast kogemusest, kui avastasin enda jaoks Audes Blues-id ja need koju tõin, siis sellest saati peale kuulan ainult directis - midagi puudu ei jää ja lisada pole vaja. Tõsi ka minul pole kaugeltki ideaalne ruum ja kõlarid pole kõige paremini paigutatud.
                              Sellest ajast saati olen arvamusel, et komponentidest kõige suuremat mõju avaldavad kõlarid (ja kuidas nad ruumiga läbi saavad).
                              Ma ei tea mis anomaalne ruum sul on, aga mõte proovida teisi kõlareid pole üldse halb, kasvõi mõningase selguse saamiseks.

                              Comment


                                Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                                oleks neil woofer kuulajale näkku suunatud, ei kiidaks neid bluusi audeseid.

                                Comment

                                Working...
                                X