Teade

Collapse
No announcement yet.

Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

    Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
    Mul puuduvad kinnisideed, mul on teadmus

    Aga ok:

    ADC XLM Type 1 (originaal)+Technics SL-Q2 või Marantz CD-67 / Onkyo P-303 / Onkyo E-30 / Onkyo U-30 / Onkyo M-505 / RRR FS-10.1 / elutuba

    Kõik lülid "põhjalikult üle käidud ja vajadusel moditud".
    Moditud? Tead Sinu sugune modija on pigem miinuseks, kui eeliseks, sorry minu otsekohesuse pärast.
    Kõlareid ei ole mõelnud vahetada?

    Comment


      Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

      Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
      Moditud? Tead Sinu sugune modija on pigem miinuseks, kui eeliseks,
      Ahah, tänan meeldiva keskustelu eest

      Comment


        Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

        Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
        Ahah, tänan meeldiva keskustelu eest
        Keegi pidi ju katkestama piinliku vaikust ja ütlema, et kuningas on paljas... võta heaks.

        Comment


          Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

          madis64 kinnisidee on minu arvates see, et teised insenerid on lollimad kui tema, seda siis konkreetselt Marantzist ja Radiotehnikast. Ta pole veel Naimi või Raidhot kätte saanud, muidu saaks neid lammutada, sest ega ka nende insenerid pole ju tasemel.
          viimati muutis kasutaja Veix7; 29 m 2019, 22:03.

          Comment


            Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

            Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
            Minu tähelepanekud süsteemidest, kehvas süsteemis tahab käsi haarata tämbri nuppe (karke), aga kui süsteem on hea, siis directis on kõrvale hea.
            Nii on. Endal läks tämbrinuppe viimati vaja creative helikaartide ja mingite 3" maxxtro kõlaritega..

            m-audio fiewire 410, behringer uphoria UMC1820, pioneer s-dj60x, pole enam tämbrit vaja näppida olnud, ainult DeEsser on vahest vajalik. valus hakkab kui mõni laulja sisiseb.

            Comment


              Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

              Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
              Keegi pidi ju katkestama piinliku vaikust ja ütlema, et kuningas on paljas... võta heaks.
              Et lugesid "alternatiivfoorumis" mu modimiste teemad läbi, seal kordagi arvamust ei avaldanud, kuid siin kuulutad "jumalikku tõde"?

              Jõudu ja jaksu!

              Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
              madis64 kinnisidee on minu arvates see, et teised insenerid on lollimad kui tema, seda siis konkreetselt Marantzist ja Radiotehnikast. Ta pole veel Naimi või Raidhot kätte saanud, muidu saaks neid lammutada, sest ega ka nende insenerid pole ju tasemel.
              Ära rohkem peale võta

              Edit:

              Mis austusest Marantzi inseneride vastu puutub, siis loe algatuseks (otsast lõpuni, olen seda teinud) läbi see teema:

              https://www.diyaudio.com/forums/digital-source/54009-marantz-cd63-cd67-mods-list.html

              R
              adiotehnika inseneride kohalt - külasta "alternatiivfoorumit" ja loe mu muljetusi seal. See konkreetne RRR paar, mis mulle sattus, on tüüpiline "esmaspäevane produkt" - aga projektidoonoriks piisavat massi omav.
              viimati muutis kasutaja Scott; 30 m 2019, 06:49. Põhjus: järjestikpostitused kokku (kasuta multiquote nuppu mitme postituse tsiteerimisel)

              Comment


                Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                Et lugesid "alternatiivfoorumis" mu modimiste teemad läbi, seal kordagi arvamust ei avaldanud, kuid siin kuulutad "jumalikku tõde"?

                Jõudu ja jaksu!
                Pean tunnistama, et ei ole alternatiivfoorumis midagi lugenud ja ei plaani sinna minna. Seega minule veidi segane millest jutt...
                Jõudu on ikka vaja! Aga küsimus jääb kas kõlareid ei ole mõelnud vahetada?

                Comment


                  Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                  Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                  Pean tunnistama, et ei ole alternatiivfoorumis midagi lugenud ja ei plaani sinna minna.
                  ...
                  Aga küsimus jääb kas kõlareid ei ole mõelnud vahetada?
                  Kui ei plaani minna ega end valgustada, siis ära haugu mu peale

                  Kõlarite vahetamisest - "mõtelda on mõnus, teoks teha raskem...". Supakas on mu elutoas välistatud, mis võiks RRR-idega võrreldavat heli teha oleks ehk näiteks Infinity Kappa (teaksin ka, kust neid saada), kuid mul on laiusesentimeetrid kõlarikohtadel piiratud ...

                  Comment


                    Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                    Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                    Kui ei plaani minna ega end valgustada, siis ära haugu mu peale
                    Võtab sõnatuks, kas heidad mulle ette, et ma ei külasta samu foorumeid, mida sina külastad... Läheb ainu huvitavamaks.

                    Comment


                      Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                      Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                      ...Läheb ainu huvitavamaks.
                      Ei lähe.

                      Ma olen sulle oma tegevuslogide kohta aadressi andnud - kas loed neid või mitte, on vaba mehe vaba valik.

                      Selle lõimeharu võib siinkohal sulgeda.

                      Comment


                        Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                        Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                        Ei lähe.

                        Ma olen sulle oma tegevuslogide kohta aadressi andnud - kas loed neid või mitte, on vaba mehe vaba valik.

                        Selle lõimeharu võib siinkohal sulgeda.
                        Kõlarid, kuidas ikkagi nendega on?

                        Comment


                          Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                          Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                          Kõlarid, kuidas ikkagi nendega on?
                          Vastasin ju seal:

                          Comment


                            Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                            Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                            Jääd sa sellele kindlaks, et sinu kõlarid on paremad, kui Verity Audio Parsifal Ovation ?
                            Piisab lihtalt "jah"-ist

                            Comment


                              Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                              Võtmesõna on "tuba", mitte kõlar.

                              Aga sinu küsimusele adekvaatselt vastamiseks peaks sonicu juures päevakese müttama - peale seda kui ta oma kuulamistoa on valmis ehitanud (vaevalt ta oma kõlareid minu juurde Tallinna tarida viitsib).
                              viimati muutis kasutaja Scott; 30 m 2019, 06:51. Põhjus: eelnevat ei pea täielikult tsiteerima

                              Comment


                                Vs: Audiosüsteemi kuulamine ja mõõtmine elutoas

                                Kui sul poleks ekvaga rikutud kuulamis ideaal, sis oleks piisanud 5-st secist.
                                viimati muutis kasutaja Scott; 30 m 2019, 06:51. Põhjus: eelnevat postitust ei pea täielikult tsiteerima

                                Comment

                                Working...
                                X