Teade

Collapse
No announcement yet.

Audioposimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Audioposimine

    Ma arvan lihtsalt, er herr Sonic ei ole dioodist midagi kuulnudki ja ajab kaitsmega segamini.

    Comment


      Vs: Audioposimine

      Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
      see sõltub ikka sellest kes salvestas ja kuidas salvestas.
      Mina rääkisin KUULATES !!!!!!!!! TEKKIVA KUJUTLETAVA lava suurusest , mitte salvestamise nüanssidest.Need on erinevad asjad.Mina rääkisin esimesest.

      Comment


        Vs: Audioposimine

        Ootan samuti suure huviga ats seletust faasinihke tekkimisest. Antud juhul pole tarvis hakata seletama kõlari polaarsuste ühendamisest.

        Comment


          Vs: Audioposimine

          Esmalt postitatud tm101 poolt Vaata postitust
          Mina rääkisin KUULATES !!!!!!!!! TEKKIVA KUJUTLETAVA lava suurusest , mitte salvestamise nüanssidest.Need on erinevad asjad.Mina rääkisin esimesest.
          aga see kuulates tekkiv lava sõltubki sellest, kes ja kuidas salvestas ühe mikriga salvestades seda lava ei teki

          võid kuulata bossa näiteid...

          Small Diaphragm Condenser Microphone Stereoset Matched pair, Polar pattern: Cardioid, Switchable high-pass filter and optional level reduction (-10 dB), Transformerless FET input circuit, Operation with 48 Volt phantom power, Including micro-clips,...


          Detailed Product Information on Oktava MK 012-01 MSP2 Pair at www.thomann.de


          ühtedega on lava päris hää... teistega nagu ei ole.....
          viimati muutis kasutaja olavsu1; 01 m 2019, 22:17.

          Comment


            Vs: Audioposimine

            Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
            aga see kuulates tekkiv lava sõltubki sellest, kes ja kuidas salvestas ühe mikriga salvestades seda lava ei teki
            Kurb.Väga kurb.

            Mis mõte sellel kõigel on....

            Ma kirjutasin selgelt, mida mõtlesin kuuldava lava laiusest.Ja nüüd Sa väidad , et ühe mikriga salvestades kuuldav lava puudub.St. siis ei olegi ju mitte midagi kuulda, kui kuuldav lava puudub.

            Mina rääkisin kuulatava kujutletava lava suurusest.Ma ei rääkinud mikrite arvust.

            See ühe mikri jutt on ju pilli lõhkiajamise jutt.Kas me suudame niiviisi edasi mõelda, et ühe mikriga tehtud salvestused jätame arutelust kõrvale.Ja siis räägime edasi kujutletava lava suurusest
            viimati muutis kasutaja tm101; 01 m 2019, 22:26.

            Comment


              Audioposimine

              Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
              Selleks pole isegi testrit vaja, et teada kuhu voolusuund on. Voolusuund on alati koormuse poole, tuleb lihtsalt teada mis/kus on koormus.
              No kui sina seda tead, siis avaldaksid ehk mullegi selle saladuse?

              Esmalt postitatud Svago poolt Vaata postitust
              Ma arvan lihtsalt, er herr Sonic ei ole dioodist midagi kuulnudki ja ajab kaitsmega segamini.
              Click image for larger version

Name:	IMG_0342.jpg
Views:	2
Size:	481,2 KB
ID:	871911
              Need on siis dioodid hoopiski sm Svago arvates?
              viimati muutis kasutaja Scott; 02 m 2019, 02:07. Põhjus: järjestikpostitused kokku (kasuta multiquote nuppu mitme postituse tsiteerimisel)
              "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

              Comment


                Vs: Audioposimine

                Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                No kui sina seda tead, siis avaldaksid ehk mullegi selle?
                Et mida siis - tõlgin eesti keelest eesti keelde? Või hakkan seletama mis asi on üldse koormus (või kaitse - varasemalt oli see ka vist segane)?
                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                Konfutsius

                Comment


                  Vs: Audioposimine

                  Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                  Et mida siis - tõlgin eesti keelest eesti keelde? Või hakkan seletama mis asi on üldse koormus (või kaitse - varasemalt oli see ka vist segane)?
                  Ma avaldasin foto oma seadme sisust, seal on selgelt näha, kus kaitsmed asuvad. Kuna kaitsmed on vertikaalses asendis, siis küsimus on, kas vool liigub alt üles või ülevalt alla?
                  "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                  Comment


                    Vs: Audioposimine

                    Üks teoreetiline küsimus - kui sa kõlarijuhtme sõlme tõmbad, kas kõlar jääb siis vait?
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      Vs: Audioposimine

                      Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                      Üks teoreetiline küsimus - kui sa kõlarijuhtme sõlme tõmbad, kas kõlar jääb siis vait?
                      Mis see kõlarijuhe siia puutub? Palun vasta minu konkreetsele küsimusele.
                      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                      Comment


                        Vs: Audioposimine

                        Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                        aga see kuulates tekkiv lava sõltubki sellest, kes ja kuidas salvestas ühe mikriga salvestades seda lava ei teki

                        võid kuulata bossa näiteid...

                        Small Diaphragm Condenser Microphone Stereoset Matched pair, Polar pattern: Cardioid, Switchable high-pass filter and optional level reduction (-10 dB), Transformerless FET input circuit, Operation with 48 Volt phantom power, Including micro-clips,...


                        Detailed Product Information on Oktava MK 012-01 MSP2 Pair at www.thomann.de


                        ühtedega on lava päris hää... teistega nagu ei ole.....
                        Proovin veel korra seletada.Kujutletava kuuldava lava suuruse all mõtlesin ma seda, mis tekib kuulaja PEAS sel HETKEL , KUI TA KUULAB!!!!!!!!Suleb silmad, muusika mängib.Siis tajub mingit kujutletavat ruumi.
                        Milliseid salvestusseadmeid- teaasesitusvahendeid, seal sees olevaid elemente ei ole vaja siia otsa hakata laduma.Jah erinevad elemendid annavad erinevad tulemused ja mis siis.Välistame monosalvestused.

                        Ma lugesin kõiki asju korraga uuesti üle ja ma mõtlesin, et ole võimalik, et ei saada aru, mida ma öelda tahan.

                        Siis sain aru, et Sa ei mõista seda osa, et erinevate riistadega tekivad erinevad lava laiused.Ehk siis rannamakiga silmad kinni kuulates Sa ei taju nii suurt kujutletavat lava, kui mingi haiendiga.Täpselt samat plaati kuulates.
                        Ja minu väite kohaselt on kõik lülid osalised selle lava suuruse kujunemises.Kaasa arvatud kõlarikaabel.
                        viimati muutis kasutaja tm101; 01 m 2019, 23:53.

                        Comment


                          Vs: Audioposimine

                          Need küsimused on nimelt suht samal tasemel, ma üritan määratleda milliselt tasemelt alustada. Kuna sa ei aita kaasa, siis mul on keeruline midagi seletama asuda.
                          Üks katse muidugi on, mis aitaks sul asja olemusest aru saada - vaja on lapikut patareid, ja kohta kus saad rahulikult olla. Vaatad otse lakke ja samaaegselt paned patarei klemmid vastu keelt, märgid kuhugi mida tundsid. Nüüd vaatad otse alla ja proovid taas klemmid vastu keelt panna, märgid tulemuse. Et A.R. varasemalt tundis huvi "kas vasakule või paremale", korda katset vaadates esmalt vasakule ja seejärel paremale. Märgi tulemused.

                          Et meist mõni on väga akadeemilise suhtumisega, siis nõutaks ilmselt kogu tsükli vähemalt kolmekordsed läbimist, kuid ma arvan et taibukas indiviid saab ikka esimesega ka vajalikud järeldused tehtud.
                          Peaks tekkima tulbas neli vastust (tulp iga tsükli kohta).

                          Mul on pikk päev füüsilist tööd seljataga, eks siis vaatame edasi kui katse on siia jõudnud. Head ööd.
                          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                          Konfutsius

                          Comment


                            Vs: Audioposimine

                            Ja minu väite kohaselt on kõik lülid osalised selle lava suuruse kujunemises.Kaasa arvatud kõlarikaabel.
                            Täiesti vale väide! Ära sellist rumalust küll rohkem kirjuta.

                            Comment


                              Vs: Audioposimine

                              Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                              aga see kuulates tekkiv lava sõltubki sellest, kes ja kuidas salvestas ühe mikriga salvestades seda lava ei teki

                              võid kuulata bossa näiteid...

                              Small Diaphragm Condenser Microphone Stereoset Matched pair, Polar pattern: Cardioid, Switchable high-pass filter and optional level reduction (-10 dB), Transformerless FET input circuit, Operation with 48 Volt phantom power, Including micro-clips,...


                              Detailed Product Information on Oktava MK 012-01 MSP2 Pair at www.thomann.de


                              ühtedega on lava päris hää... teistega nagu ei ole.....
                              Sinul ja siin nii mõnelgi on ikka erakordne soov asjadest aru saada nii nagu sinule sobib ja juttu mõtet pöörata.

                              Kasutaja tm101 rääkis asjade vahetamisel tekkivast vahest sama muusikga, see kuidas see stuudios tehtud on ei oma vahet, sest võrreldakse asju. Pigem selline jutu mõtte pööramine on ka tubli samm posimise suunas.

                              Comment


                                Vs: Audioposimine

                                Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                                Ma avaldasin foto oma seadme sisust, seal on selgelt näha, kus kaitsmed asuvad. Kuna kaitsmed on vertikaalses asendis, siis küsimus on, kas vool liigub alt üles või ülevalt alla?
                                Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                                Mis see kõlarijuhe siia puutub? Palun vasta minu konkreetsele küsimusele.
                                Millisest pildist jutt on, kus teemas?

                                Comment

                                Working...
                                X