Teade

Collapse
No announcement yet.

Audioposimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Audioposimine

    Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
    Kummalisel kombel ei tulnud ükski foorumlane selle peale, et testri abil on üsna lihtsalt võimalik voolu suund kindlaks määrata. Soovitan seda hifidelity foorumi teemat kõigil lugeda, saate ehk ka targemaks.
    Saimegi targemaks. Selles osas et sa kuulad mitte audiot vaid patareisid. Audiosignaal on seni olnud vahelduvsignaal, seega on ta kahesuunaline (sellest ka nimetus "vahelduv"). Testriga saad mõõta alalisvoolu suunda ja suurust, aga vahelduvoolul saad mõõta vaid suurust. Või kui sul on teised andmed, siis vasta A.R. küsimusele kas vahelduvool voolab paremale või vasakule...
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      Vs: Audioposimine

      See "pärl" on kulda väärt, eriti meeldis viimane lause

      Я ориентировался на общую музыкальную гармонию . По надписи - звук сухой и расфокусированный , со временем начинает утомлять . Против надписи - фактурный структурированый бас , субъективно его больше , богатая обертонами средина и не такие едкие верха . Прозрачность появляется после одного-двух дней прогрева , при условии , если к предохранителю не прикасаться .

      viimati muutis kasutaja Rom; 01 m 2019, 15:06.

      Comment


        Vs: Audioposimine

        Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
        Paluks ka konkreetset vihjet sellise lahenduse kohta, mis firma selliseid kõlareid toodab.
        Mul on sellised, pole küll firma omad ja kaablid pole väga lühikesed aga LC-filtreid ei ole. Tule kuulama.

        Comment


          Vs: Audioposimine

          Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
          Kas need võimendid asuvad siis kõlari sees või kõlari vahetus läheduses?
          Paluks ka konkreetset vihjet sellise lahenduse kohta, mis firma selliseid kõlareid toodab.
          Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
          Mul on sellised, pole küll firma omad ja kaablid pole väga lühikesed aga LC-filtreid ei ole. Tule kuulama.
          Mul on ka sellised igapäevases kasutuses. Stanfordmusic'us ja ewsound'is saab kuulata. Progear'is on ka mõned näidised olemas.

          Comment


            Vs: Audioposimine

            Jajaaa, isegi autos kui paned kaitsme valetpidi hakkab säde küünlal tagurpidi lööma.
            Rääkimata muusikast autos

            Comment


              Vs: Audioposimine

              Kurat, et ma varem seda kaitsmevärki ei teadnud. Traatkeevitusel tuleb teatud juhtudel ka polaarsust muuta. Ma rumal tõstan aina sillaotsi ringi

              No ma ei tea, mu füüsikaõpetaja pööraks küll hauas teist külge selle audiofiilia värgi puhul. Vastavaid audiofiilia teatmeteoseid oleks vist ikka rohkem kui 22. apr. sündinud spioonil. Ja tollal audiofiile veel polnudki või olid alles kapis. Meremehed tõid küll üht-teist, aga see oli kõigest Hi-Fi ...
              viimati muutis kasutaja Svago; 01 m 2019, 21:38.

              Comment


                Vs: Audioposimine

                Juba mitmendat lehekülge panete voolu suuna teemadel. Leppige ikka enne kokku, kas räägite kokkuleppelisest suunast või laengukandjate liikumise suunast.
                Ma muidugi ikka loodan et ka eriti audiofiilsetes juhtmetes ja kaitsmetes on laengukandjateks elektronid.

                Comment


                  Vs: Audioposimine

                  Esmalt postitatud mikumaku poolt Vaata postitust
                  Leppige ikka enne kokku, kas räägite kokkuleppelisest suunast või laengukandjate liikumise suunast.
                  Ma muidugi ikka loodan et ka eriti audiofiilsetes juhtmetes ja kaitsmetes on laengukandjateks elektronid.
                  Laenguid pidavat olema nii positiivseid kui negatiivseid, naised kaevul rääkisid...

                  Comment


                    Vs: Audioposimine

                    Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                    Laenguid pidavat olema nii positiivseid kui negatiivseid, naised kaevul rääkisid...
                    ja peale selle on veel elektronjuhtivus ja aukjuhtivus...

                    Comment


                      Vs: Audioposimine

                      Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                      ja peale selle on veel elektronjuhtivus ja aukjuhtivus...
                      Vahet pole, Sonic ütleb, et tester paneb asjad paika.

                      Comment


                        Vs: Audioposimine

                        Esmalt postitatud mikumaku poolt Vaata postitust
                        audiofiilsetes juhtmetes ja kaitsmetes on laengukandjateks elektronid.
                        Hea, emotsionaalse heli jaoks on vaja, et juhtmes oleks positiivselt laetud ja meelestatud elektronid.
                        Kui nad juhtmest välja pääsevad ning kaduma lähevad tuleb osta uus juhe.
                        Juhtme otstes ongi tavaliselt HEAS süsteemis kaitsmed et kadu vältida.
                        Vast keegi arvutab välja mitu mm nad seal edasi-tagasi liiguvad.

                        Kuidas elektronide meelsust muuta on patendi all.

                        Comment


                          Vs: Audioposimine

                          Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                          Saimegi targemaks. Selles osas et sa kuulad mitte audiot vaid patareisid. Audiosignaal on seni olnud vahelduvsignaal, seega on ta kahesuunaline (sellest ka nimetus "vahelduv"). Testriga saad mõõta alalisvoolu suunda ja suurust, aga vahelduvoolul saad mõõta vaid suurust. Või kui sul on teised andmed, siis vasta A.R. küsimusele kas vahelduvool voolab paremale või vasakule...
                          ; Vahelduv voolab "vasakule" niikaua, kuni "kurjad tädid" vahele ei tule!

                          Comment


                            Vs: Audioposimine

                            Selleks pole isegi testrit vaja, et teada kuhu voolusuund on. Voolusuund on alati koormuse poole, tuleb lihtsalt teada mis/kus on koormus.
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              Vs: Audioposimine

                              Esmalt postitatud ats poolt Vaata postitust
                              Ma arvan, et hoopis sina võiksid seletada, mis asi see lavalaius on ja kuidas see avaldub. Minul on selles oma arusaam ja kõlarijuhtmete ega kontaktidega see paraku ei seostu.
                              Kui sa ülted, et lava läks peale kaablivahetust laiemaks, siis pidi ju midagi juhtuma ?

                              Mis aga pimetesti puutub, siis pole ju olemas paremat testimeetodit. Igasugune platseeboefekt on hoobilt elimineeritud. Need, kes seda maha teevad kalduvad sinna soolapuhumise äärmusesse.

                              Ma teadsin, et see juhtub, seepärast ma quote tegingi.

                              Lava laius muusika kuulaja jaoks tähendab seda, et kui suure kujutletava lava suuruse see kuulaja peaks tekitab.Kuna inimesed vestlevad kommenteerides omavahel selle ruumi suurusest, siis on hakatud kokkuleppeliselt seda lavaks kutsuma.Idee on tulnud sellest, et bänd esineb enamasti laval.Seega lava laius on see , kui kaugel kaugeimad vasak ja parem helitekitaja (instrument, laulja, jne) on teineteisest , kas 5 meetri või näiteks 25 meetri kaugusel.Lava on kolmemõõtmeline ehk siis samamoodi muutuvad ka sügavus ja kõrgus.

                              Seega kuidas siis jääb selle faaside erinevusega?Tahad sellest rääkida?Paljud ilmselt ei tea sellest ja see tarkus kuluks ära.Mis see on ja miks need faasinihked tekivad?

                              Comment


                                Vs: Audioposimine

                                see sõltub ikka sellest kes salvestas ja kuidas salvestas.

                                Comment

                                Working...
                                X