Teade

Collapse
No announcement yet.

Audioposimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audioposimine

    Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
    Põhjus selliseks järelduseks on sinu veebruarikuises telefonikõnes (11.02), mis toimus pärast eepilist pikendusjuhtme esiletõusu. Vestluses pakkusin ma et korraldame pikendusjuhtme testimise martinj juures laboris (olin sellest mõttest juba teda ka informeerinud) - sinu vastus oli: "Ega see mind ei huvitagi tegelikult, kui keegi tahab siis tulgu Valka ja mõõtku, mina ei hakka kuhugi saatma või viima".

    Halloo - kolida mingi uhuuteema pärast TalTechi labor Valgasse? Või arvab keegi et pikendusjuhtme saab ära mõõta ka tollipulga ja kaaluga...
    Tõsi, sina pakkusid tookord selle idee välja, järelikult olid ise sellest huvitatud. Aga sa ei maininud, et oled valmis selle oma kuludega korraldama, järelikult ma oleks ise pidanud Tallinna reisi ette võtma, et sinu huvi rahuldada. Aitäh.

    Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
    Kui audiofiil pööritab seadmeis kaitsmeid, siis peaks seda ju tegema ka elektrikilbis või mis...?
    See on juba tehtud, seal on selgelt näha, mis suunas vool liigub

    Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
    Mitu neid kaitsmeid on - kaks kaitset ühe kanali kohta?
    Aga kas korraliku valgustusega sealt juhtmete kulgemist näha ei ole, millest nende ühendusviisi oleks võimalik tuvastada?
    Võimendi on kahe kanaliga.

    viimati muutis kasutaja Scott; 03 m 2019, 06:05. Põhjus: järjestikpostitused kokku (3 tk)
    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

    Comment


      Vs: Audioposimine

      Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
      200 peal otsad koos näitab 009
      2000 peal 001
      Kas seal siis on koma või pole. Mitu korda saab ühte asja ajada?

      Comment


        Vs: Audioposimine

        Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust
        Kas seal siis on koma või pole. Mitu korda saab ühte asja ajada?
        Koma seal ei olnud, kui oleks, siis nii oleksin ka kirja pannud.
        "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

        Comment


          Vs: Audioposimine

          Siis sul katkine tester või aku tühi sisi kustus kah koma ära. Koma peab olema.

          Comment


            Vs: Audioposimine

            Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust
            Siis sul katkine tester või aku tühi sisi kustus kah koma ära. Koma peab olema.
            Võib ka aku tühi olla, sest algul nagu paistaks koma enne viimast numbrit.
            "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

            Comment


              Vs: Audioposimine

              Kui siin kirjutad et takistus 007 siis ei saa keegi aru. Kui et 0,7 oomi siis rohkem küsimusi pole. Kahjuks on füüsikas täpsus oluline, midagi pole parata. Muidu ei saa vastata.

              Comment


                Audioposimine

                Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust
                Kui siin kirjutad et takistus 007 siis ei saa keegi aru. Kui et 0,7 oomi siis rohkem küsimusi pole. Kahjuks on füüsikas täpsus oluline, midagi pole parata. Muidu ei saa vastata.
                No mul oli siis takistus 0,8 oomi. Aga juba Lenin ütles: "Õppida, õppida, õppida"

                Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                Kui sa oleksid koolis käinud, siis toetuksid samuti õpitule..

                "Lõpmatud on vaid maailmaruum ja inimlik rumalus, seejuures on mul kahtlused esimese lõpmatuse suhtes."
                Albert Einstein
                Koolis olen ma ikka kunagi käinud, siin ka numbriline tõestusmaterjal:

                Click image for larger version

Name:	lõputunnistus.jpg
Views:	1
Size:	589,2 KB
ID:	871913
                viimati muutis kasutaja Scott; 03 m 2019, 06:06. Põhjus: järjestikpostitused kokku
                "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                Comment


                  Vs: Audioposimine

                  Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                  Tõsi, sina pakkusid tookord selle idee välja, järelikult olid ise sellest huvitatud. Aga sa ei maininud, et oled valmis selle oma kuludega korraldama, järelikult ma oleks ise pidanud Tallinna reisi ette võtma, et sinu huvi rahuldada. Aitäh.
                  Nonoh. Esiteks, sinu Läti sõber tituleerib sind kui Furutech'i ametlikku esindajat Igaunja's; teiseks, näiteks Smartpost on suuteline toimetama selle juhtmekese alla 3 juuroga kuhu vaja Eestis; kolmandaks - kui see juhe oleks nii hea nagu räägid, oleks 2x3€ ääretult väike kulu reklaami eest, ma ütleks et lausa tasuta saadud (eriti võrreldes toote hinnaga). Kui ametlik esindaja ei suuda kanda 6€ reklaamikulu...

                  Ok, see oli rohkem siiski foorumirahva huvi, et saada teada füüsikutele sobival viisil selle juhtme headus. Mina vaid formuleerisin selle.

                  Sellest telefonikõnest veel - sa soovisid et ma tuleks Valka demoma oma DSD rekorderit ja selle kasutamist. Sa ei maininud ka kordagi (ei ka varasemas kõnes) kuidas sa kavatsed seda tasustada, ometi see oli sinu huvi, mitte minu. Järelikult järeldan ma sinu stiilis, et ma oleks pidanud seda tegema oma kuludega, sest mina ju tulen külla mitte sina, võta või tort ka veel kaasa...

                  Sinu väidetavat tunnistust kommentaarin nii - nime pole, võib olla kelle iganes oma.
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    Vs: Audioposimine

                    Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                    Sellest telefonikõnest veel - sa soovisid et ma tuleks Valka demoma oma DSD rekorderit ja selle kasutamist. Sa ei maininud ka kordagi (ei ka varasemas kõnes) kuidas sa kavatsed seda tasustada, ometi see oli sinu huvi, mitte minu. Järelikult järeldan ma sinu stiilis, et ma oleks pidanud seda tegema oma kuludega, sest mina ju tulen külla mitte sina, võta või tort ka veel kaasa...
                    Kunagi sa käisid minul külas, siis maksin selle kinni (70€), sest muidu sa poleks nõus olnud tulema. Nüüd oli ka juttu, et tuled oma rekorderit demoma aasta algul, kuid jutuks see jäigi, sest raha ma tõesti sulle ei pakkunud. Minu juures on käinud audiohuvilised Tallinnast, Tartust, Haapsalust, Riiast, keegi pole selle eest veel raha küsinud ja kõigil on ka tort või kringel kaasas olnud. Aga inimesed ongi erinevad.
                    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                    Comment


                      Vs: Audioposimine

                      Kas sa näe mis välja tuleb.
                      Äkki saate asja telefoni teel lahenda? Foorumi kaudu on huvitav küll aga siiski.

                      Comment


                        Vs: Audioposimine

                        Kui keegi paneb kolmveerand ööpäeva ja oma kütuseraha magama selleks et kellegi teise huvi saaks rahuldatud, siis selle kompenseerimine on minu arust loomulik, lisaks sa pakkusid esimesel korral selle ise välja. Minul ei ole vaja õpetada kedagi vinüüle digitaliseerima, arvutit või rekorderit kasutama. Sinul ei ole vaja juhtme testi teha, seega ütled et ise tulete ja maksate, siis ütlen ka mina et minu aeg ei ole kingitus, eriti kui ma pean selle jooksul tegema ka mõne varasema õpetaja tegemata tööd (ja näha on et seda on palju teha). Kusjuures ma olin valmis tulema oma kuludega, kui mul oleks jõulude paiku see olnud võimalik. Ei olnud, nagu sa tead.

                        Kui ma tuleks lihtsalt igavusest või uudishimust või seetõttu et nagunii lähen mööda, põikan läbi, on lugu teine. Sellegipoolest, igasugune kohtumine peab olema vähemalt emotsionaalselt midagi pakkuv, kuid mis emotsiooni sina pakud mulle? Räägid kuidas sind ei huvita miks pikendusjuhe nii hea on ja kuidas kaitsmed vastavalt suunale erinevat kõla annavad? Vabandust, samasugust emotsiooni ei saa mina sulle pakkuda, sest mina ei vaheta kaitsmeid väiksemaks nominaalist, ei vaheta nende suunda ega küsi kas Furutech'i kaitsmest kukkus vool kiiremini allapoole või mis veel. Kui sul on seesuguse temaatikaga sõpru, väga tore. Mina ei suuda sellist jura ajada naeratava näoga, ma ei taha seda. Mis siis et sinu juures mulle meelis isegi üks asi, tollaste MBL111 midbass.

                        Sonic, me oleme üle poole sajandi vanad, seega lasteaed on möödanik. Vähemalt minul.
                        Ja kui keegi, kes iganes, kes suudab esitada haridust tõendava dokumendi ja küsida kas vool liigub vertikaalses kaitsmes alt üles või ülalt alla - on mul suur mure selle isiku vaimse tervise pärast.
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          Vs: Audioposimine

                          Sonic istub kodus, hõõrub käsi kokku kuis tema seisukoht, sõna ja kaubamärk levib.

                          Comment


                            Vs: Audioposimine

                            Esmalt postitatud jannozz50 poolt Vaata postitust
                            Sonic istub kodus, hõõrub käsi kokku kuis tema seisukoht, sõna ja kaubamärk levib.
                            Kas siin on mingi seos sellise kohaga:
                            Prognooskäive 2024 ~ 0 EUR ja Bilansimaht 2 500 EUR; Maineskoor: ja Krediidiskoor: Usaldusväärne

                            Comment


                              Vs: Audioposimine

                              Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust
                              Kas sa näe mis välja tuleb.
                              Äkki saate asja telefoni teel lahenda? Foorumi kaudu on huvitav küll aga siiski.
                              Ise diplomeeritud insener, foorumi üldmoderaator aga räuskab nagu mingi turumutt. Lõpeta ometi, piinlik hakkab juba. Tema ei helista kunagi, sest tal on "helista mulle" pakett
                              viimati muutis kasutaja Sonic; 02 m 2019, 18:43.
                              "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                              Comment


                                Vs: Audioposimine

                                Kodanik Sonic ei ole taibanud lihtsalt, et mul ei ole selliseid probleeme mida saaks lahendada ainult Sonic. Nii et tema andmed minu kõnepaketi osas ei vasta tõele. Olen talle ka tagasi helistanud kui ei ole osanud olla valves telefoni juures õigel ajal, kõned on mõnel juhul tunde väldanud.

                                Oh, kui mitu plaati oleks selle ajaga saanud kuulata. Mulle tundub et nüüd on see aeg juba ette säästetud.

                                Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                                aga räuskab

                                räuskama
                                räusata48
                                lärmama, lõugama, käratsema; praalivalt kisama, õiendama vms.Räuskas kõva, rämeda, roostes häälega. Joodik räuskab ropult, valjusti, teistest üle. Praalis ja räuskas ähvardusi.
                                viimati muutis kasutaja OSX; 02 m 2019, 19:24. Põhjus: sõnaseletus
                                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                                Konfutsius

                                Comment

                                Working...
                                X