Teade

Collapse
No announcement yet.

Audioposimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Audioposimine

    Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
    sellel puudub igasugune mõju. pro seadmed on üleni plekk-korpuses, mis omakorda maandatud räki maandusega.
    Kuidas puudub? Gravitatsioon mõjub igal pool, ka varjestuse sees. Lisaks tuleks arvestada ka kosmilise kiirgusega ja virmalistega.

    Comment


      Vs: Audioposimine

      [QUOTE=home;587646]
      Esmalt postitatud mati1 poolt Vaata postitust
      kuidas saada korralikult ruumiline heli. Need tehnoloogiad on pärit juba "sügavast analoogi ajast"
      Vanasti tehti ruumiline heli puhtalt käsitööna, tänapäeval paistab et see kunst on täielikult välja surnud.
      Tehakse ka tänapäeval täpselt samamoodi. Mikrofonid on ikka samad, ainult seadmed on paremaks muutunud.

      Comment


        Vs: Audioposimine

        Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
        Kui mõlemad on korralikult kullatad nagu peaks, siis pole erilist vahet, rohkem kui klemmi enda materjal määrab kontaktpinna materjal ja seal tekkiv või mitte tekkiv oksiid.
        Vask on ju tunduvalt parem elektrijuht kui messing, kuidas siis vahet ei ole? Sinu teooria järgi võiks siis klemmid ka plastmassist valmistada ning üle kullata, tuleks veelgi odavam.
        "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

        Comment


          Vs: Audioposimine

          Point on selles, et nii väikse pikkuse juures, kui seda on mingi klemm, on kontakttakistus (eri pindade kokkupuutel tekkiv takistus) numbriliselt palju suurem kui klemmi põhimaterjali takistus, olgu see materjal vask, hõbe või mingi vase sulam. Lisandub veel see, et kontakttakistus suureneb oluliselt ja omandab ebalineaarse (dioodi sarnase) iseloomu, kui kasvõi üks kontakti paari moodustavatest pindadest on lihtsalt oksüdeeruvast metallist nagu vask.

          Comment


            Vs: Audioposimine

            Mul on tunne et Igor Volke jälgib seda teemat huviga...
            http://hparchive.com/
            https://worldradiohistory.com/index.htm

            Comment


              Vs: Audioposimine

              Kas on oodata uut ufosaadet kaabliteemadel? Eks tulnukad taha ka ju head muusikat kuulata

              Comment


                Vs: Audioposimine

                Käis minu juures kuulamas foorumlane Sully Raplast. Viisaka inimesena ta ühtegi halba sõna ei öelnud, nii et kõik on hästi
                "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                Comment


                  Vs: Audioposimine

                  Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                  Käis minu juures kuulamas foorumlane Sully Raplast. Viisaka inimesena ta ühtegi halba sõna ei öelnud, nii et kõik on hästi
                  Kusjuures ma ei kahtle, et sinu süsteem head häält teha võib.

                  Comment


                    Vs: Audioposimine

                    Jälgige siis ka, et magnet ei koguneks teie audioseadmetesse. Kuuldavasti luuravat ümber toitetrafode ja mida suuremad need on, seda suurem häda ja viletsus.

                    Click image for larger version

Name:	peltsebul.jpg
Views:	1
Size:	71,9 KB
ID:	871999
                    Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                    Comment


                      Vs: Audioposimine

                      Täna külastasid mind foorumlased mihkel7, madis64 ja moi. 5 tundi möödus üsna kiiresti, kuid jõudsime ka päris palju kuulata. Kõik nad kuulsid ka minu poolt mainitud "infrabassi" Satriani ja Landgreni plaatidelt. Lõpuks sooritati ka erinevaid mõõtmisi, aga eks nad ise oska kommenteerida. Igatahes oli meeldiv koosviibimine ning minu poolt suured tänud neile, et nad viitsisid nii pika sõidu ette võtta.
                      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                      Comment


                        Vs: Audioposimine

                        Suur tänu Sonicule vastuvõttu eest ja tõesti oli meeldivad muusika kuulamise tunnid. Jõudu Sulle. Tänades Mihkel7 ja teised.

                        Comment


                          Vs: Audioposimine

                          Tänud ka minu poolt sonicule hea vastuvõtu eest.

                          Sai kuulatud, sai mõõdetud, sai törts juttu puhutud.

                          Kõigepealt sai peaaegu 3 tundi kuulatud (nii cd-d kui ka vinüüli), lõpuks sai kiirelt ka tuba ja kõlareid üles mõõdetud.
                          Mõõtmiste tulemusi vaatas kohapeal kiirelt üle ja tõlgendas moi, hiljem on neid võimalik põhjalikumalt analüüsida.

                          Comment


                            Vs: Audioposimine

                            Oli huvitav, iga päev sellist süsteemi just kuulata pole võimalik.
                            Mulle jäi ikka kriipima need head kesksagedused, kuna sain veelkord kinnituse, et mu oma süsteemis pole nad just kuigi head.
                            Mõõtmise tulemused vääriksid vist eraldi teemat, kuna posimine see kindlasti ei olnud.
                            viimati muutis kasutaja moi; 10 m 2019, 20:51.

                            Comment


                              Olen isegi Sonicut külastanud tõesti väga super kogemus aga mis kõlareid te seal kuulasite tal neid väga erinevaid

                              Kui mina käisin siis kuulasime Verity kõlareid
                              viimati muutis kasutaja OSX; 11 m 2019, 19:18.

                              Comment


                                Vs: Audioposimine

                                Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                                Oli huvitav, iga päev sellist süsteemi just kuulata pole võimalik.
                                Mulle jäi ikka kriipima need head kesksagedused, kuna sain veelkord kinnituse, et mu oma süsteemis pole nad just kuigi head.
                                Mõõtmise tulemused vääriksid vist eraldi teemat, kuna posimine see kindlasti ei olnud.
                                No mis seal keskribad siis nii muljet avaldas.

                                Comment

                                Working...
                                X