Teade

Collapse
No announcement yet.

Tartu Audioklubi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Vs: Tartu Audioklubi

    Käisin kohal ja oli väga meeldiv seltskond. Kui ma vähegi saan tulen järgmisel korral jälle. Mihkel

    Comment


      #77
      Vs: Tartu Audioklubi

      Tartu Audioklubi väljasõiduistung toimub 04.03 kl 18-21 Jarko rantšosse, Tabivere lähedale. Täpsem info huvilistele privaatselt.
      Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

      Comment


        #78
        Vs: Tartu Audioklubi

        Kas endiselt toimuvad neljapäeviti kokkusaamised - või enam mitte?

        Comment


          #79
          Vs: Tartu Audioklubi

          Kui keegi leiab audio (ja majanduslikus) mõttes sobiva ruumi, siis tegevus saab taas jätkuda. Hetkel selline ruum puudub.
          Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

          Comment


            #80
            Vs: Tartu Audioklubi

            Minagi huvitatud. Ruumi leidmisega kahjuks ainult aidata ei saa.

            Comment


              #81
              Vs: Tartu Audioklubi

              No minu poodi võib alati kasutada. 1 x kuus oleks vist täiesti piisav ?

              Comment


                #82
                Vs: Tartu Audioklubi

                Paljud on uurinud, et kas ja mis ja kus ja kui nüüd konkreetne ruum on olemas, siis vaikus = )

                Teen otsa lahti ja pakun välja, et kokkusaamistel võiks olla mingine konkreetne teema mida käsitleda. Näiteks räägiks kõrvaklappides ja et ei oleks lihtsalt blaaa blaaad siis võtaks ka midagi kaasa. Ma olen B&W inimene ja saaksin kuulamiseks tuua B&W P7 wireless.


                Ron from http://newrecordday.com reviews the Bowers & Wilkins P7 headphone. The Bowers & Wilkins P7’s push the envelope on what to expect of a headphones per...

                Bowers & Wilkins flagship headphones, the B&W P7s, have gone wire-free! But do are they any good, and do they justify the £90 difference jump from the Award-...
                B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                Comment


                  #83
                  Vs: Tartu Audioklubi

                  Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
                  Paljud on uurinud, et kas ja mis ja kus ja kui nüüd konkreetne ruum on olemas, siis vaikus = )
                  Jajah, see konkreetne ruum on kogu aeg olemas olnud ja vaikusel on alati põhjus. Oled sa käinud Lõunakas asuvas kuulamisruumis reaalselt kuulamas? Oled sa tassinud tõsisemat tehnikat sealt trepist üles ja alla? Oled sa valmis tehnikat sisse-üles-alla-välja tassima igal klubiõhtul? Oled sa valmis jätma oma tehnikat avalikku ruumi, kus käib sinu mitte kohal olles palju suvalisi inimesi läbi?
                  Vastustest sõltub, kas on võimalik seda kuulamisruumi kasutada. See on lõpuks siiski pood, ehk avalik ruum, mitte klubi.

                  Mina olen Stax-i inimene ja kuigi olen valmis neid kuulareid Lõunakasse tooma ja esitlema, ei ole see kuularivärk minu meelest jätkusuutlik klubiteemaks.
                  viimati muutis kasutaja GU50; 17 m 2017, 13:56.
                  Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                  Comment


                    #84
                    Vs: Tartu Audioklubi

                    Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust
                    Jajah, see konkreetne ruum on kogu aeg olemas olnud ja vaikusel on alati põhjus.
                    Määne see seimene ruum siis oli, kuhu sai autoga sisse tagurdada ja nodi roklaga laiali tassida = )
                    Lõunakas olen käinud korduvalt ja ühe 40kg võimu sinna 10 astmelisest trepist üles ja alla tassind. Aga see oli köömes, kuna ennem oli vaja 3'ndal alla ja pärast tagasi üles vinnata. Vot seal venisid käed põlvedeni = )

                    Aga saan aru ja kui tahta ikka päris klubi klubi ja ei midagi muud, siis jahh pood ei lähe mitte. Lõunakas oleks ajutine lahendus, kus kokku saada juttu ajada ja lihtsamaid/kergemaid asju kaasa võtta. Isegi kui oleks klubi ruumid, siis enda tehnikat sinna nii ehk naa ei jätaks
                    viimati muutis kasutaja Scott; 19 m 2017, 05:33. Põhjus: tsitaat käib alati ENNE vastust!
                    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                    Comment


                      #85
                      Vs: Tartu Audioklubi

                      Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
                      Määne see seimene ruum siis oli, kuhu sai autoga sisse tagurdada ja nodi roklaga laiali tassida = )
                      Täpselt selline muide oligi, kaldteega ja puha
                      Noortel meestel rammu on, aga ühel hetkel see edasi-tagasi tassimine kaotab nagu mõtte...
                      Veel üks pisiasi Lõunakast: meenutan siin kuulamise üritamist umbes 10-pealise seltskonnaga, väga kvaliteetselt võimalik tegelikult ei olnud. Ja niisama lobisemiseks on Rüütli tänaval asutisi rohkem kui küll.
                      Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                      Comment


                        #86
                        Vs: Tartu Audioklubi

                        Härrased unetud ja kõrvahaiged! Tartu Audioklubi tervitab ja teavitab: 13. september 2018 kell 19 alates võib võtta ligi, astuda ligi, kuulatleda ja arvata: Tähe 118, teine korrus, endiselt Tartu linn.
                        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                        Comment


                          #87
                          Vs: Tartu Audioklubi

                          Ma ennustan, et mingitel salapärastel asjaoludel oldakse jälle lõhkise küna ees, sest kogu maailm käib minu ümber ja siis kui ma Tartusse jõuan nelja nädala pärast, ei toimu mitte midagi. Aga lodetavasti ei lähe mu ennustus täide, sest pole varem mahti olnud tulla teisest linnast kohale ja see saaks siis esimene kord olema minu jaoks
                          Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                          Comment


                            #88
                            Vs: Tartu Audioklubi

                            Tartu Audioklubi kohalesõiduistung saab toimuma 04. oktoober k.a. Kell 19 alates, koht Tähe 118, 51013 Tartu linn. Seekordne päevakorda tulev formaat: LP@33,33 RPM.
                            Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                            Comment


                              #89
                              Vs: Tartu Audioklubi

                              Kahju, et Tallinnas midagi sellist ei ole.

                              Comment


                                #90
                                Vs: Tartu Audioklubi

                                Tallinn tarbib dspd või striimi. Need kes analoogi tarbivad on vait ja kui kogemata sõna võtavad, sunnitakse vait.
                                Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                                Comment

                                Working...
                                X