Teade

Collapse
No announcement yet.

Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

    Tervitused!
    Ress on Yamaha v485. Toidab kahte riiulikõlarit. Telerist tuleb heli läbi hdmi.
    Küsimus, millist decoodrit kasutada soovitate filmide/telesaadete jaoks?
    Valikus on Direct, STRAIGHT, 2ch audio ja Standard.
    Directi peal on heli vaiksem ja kuidagi tummine. Straight ja 2ch audio kõlavad täpselt ühtemoodi. Standard teeb kuidagi virtuaalseks heli ja tundub veider.
    Hetkel ma jätsin 2ch peale aga filmide jaoks peaks muutma? Ma ei tea mis settingu alt nt ta HD-Master audiot läbi laseb.

    Comment


      Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

      Esmalt postitatud Buumu poolt Vaata postitust
      Küsimus, millist decoodrit kasutada soovitate filmide/telesaadete jaoks?
      Valikus on Direct, STRAIGHT, 2ch audio ja Standard.
      Hetkel ma jätsin 2ch peale aga filmide jaoks peaks muutma? Ma ei tea mis settingu alt nt ta HD-Master audiot läbi laseb.
      Tuleb kasutada seda, mis endale parim tundub. Straight on kõige otsem ühendus niiöelda, heli ei protsessita või siis nii minimaalselt, kui antud ressiiver võimaldab. Yamaha 2ch stereo on mõeldud multikanali heli stereoks tegemseks. Nii et kui sul multikanali heli sisse ei tule, siis võib kõlada küll täpselt samamoodi kui mõni muu valik. Standard ja Direct on ilmselt nende kahe vahepeal, pead manuali lappama, kuipalju üht või teist heli muudetakse. Samas pole sellel mingit vahet kui sind otseselt ei huvita, mida muudetakse.
      DTS-HD MA heli jaoks peab sul see heli ka kuskilt sisse tulema - samas kahe kõlariga seda välja esitada niikuinii ei saa ja ressiiver miksib selle stereoks lihtsalt.
      Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
      Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

      Comment


        Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

        Tänud vastuse eest Cartman!
        Mõtlesin, et igaks juhuks uurin, hiljem muidu rumal tunne et valet programmi kasutan vms.

        Comment


          Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

          Ei ole sellise setupi juures vale programmi. Kuula kasvõi "Church" kajareziimiga, peaasi et omale meeldib

          Comment


            Uutele lugejatele infoks, et "Teleri- ja kodukino osta ABC" on jõudumööda enam-vähem värskena hoitud, nii et peaks jätkuvalt kodukino huvilistele sissejuhatuseks lugeda kõlbama küll kui asi huvitab.
            Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
            Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

            Comment

            Working...
            X