Teade

Collapse
No announcement yet.

Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

    Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
    Sony nutitelerid:

    Minu meelest õudne reklaam lihtsalt, Eestile tüüpiline reklaamtekst (mida see ka on nagu märgitud). Nagu ikka Eestile kohaselt mitte midagi asjalikku sealt teada ei saa. Kui Sony telerid huvitavad, siis pigem pakuks näiteks selle Trustedreviews artikli, saab mudelid vähemalt teada ja põhiuuendused.
    Või siis ükskõik millise muu ingliskeelse artikli... kõik on paremad kui see jutt.... kuid võibolla Postimehe lugejat see rahuldab.
    Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
    Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

    Comment


      Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

      Cartman, Sul õigus.
      Kuidas seletada seda lauset artiklis ?

      "Kõlarid on ka sel mudelil erilised – akustilise pinnana kasutatakse kogu ekraani, mis on pandud vibreerima ja nii saab heli väljuda oma kõige loomulikumast kohast – otse ekraanilt. Kui kasutad kodukino helisüsteemi, siis võib ekraan olla keskmiseks kõlariks kogu kõlarikomplektis."

      Telekas keskkõlarina ?

      Comment


        Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

        Esmalt postitatud ottok poolt Vaata postitust
        "Kõlarid on ka sel mudelil erilised – akustilise pinnana kasutatakse kogu ekraani, mis on pandud vibreerima ja nii saab heli väljuda oma kõige loomulikumast kohast – otse ekraanilt. Kui kasutad kodukino helisüsteemi, siis võib ekraan olla keskmiseks kõlariks kogu kõlarikomplektis."

        Telekas keskkõlarina ?
        Idee on hea, aga kuna heli ei muutu sellest mitte põrmugi kvaliteetsemaks, siis meiesugustele, kes me ikkagi paremat heli tahaksime kui telerist tulev, see variant ei kõlba. Kõlaerinevustest või muudest asjadest pole mõtet hakata rääkimagi.
        Kui kellelgi on soov sellist heli tekitada, siis müüakse eraldi kõlaried, mille laua vms asja külge paned ning see paneb kogu pinna siis kaasa vibreerima.
        Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
        Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

        Comment


          Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

          Võrdleme Samsungi ja LG tipptelereid
          https://tehnika.postimees.ee/6746573...164.1476991798
          "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

          Comment


            Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

            Esmalt postitatud Cartman poolt Vaata postitust
            Idee on hea, aga kuna heli ei muutu sellest mitte põrmugi kvaliteetsemaks, siis meiesugustele, kes me ikkagi paremat heli tahaksime kui telerist tulev, see variant ei kõlba. Kõlaerinevustest või muudest asjadest pole mõtet hakata rääkimagi.
            Kui kellelgi on soov sellist heli tekitada, siis müüakse eraldi kõlaried, mille laua vms asja külge paned ning see paneb kogu pinna siis kaasa vibreerima.
            On küll mõtet kõlaerinevustest rääkida ma ei saa aru miks teleka kõlarid keskõlariks ei sobi

            Comment


              Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

              Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
              On küll mõtet kõlaerinevustest rääkida ma ei saa aru miks teleka kõlarid keskõlariks ei sobi
              Teed selle väitega nalja või tõsiselt mõtled...?
              Sellepärast ei sobigi, et on liiga suur kõla- ja kvaliteedierinevus võrreldes vasaku ja parema kõlariga. Keda see ei häiri, saab TV kõlareid kasutada keskkõlarina... enamikku häirib kes vähe paremat heli sihib.
              Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
              Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

              Comment


                Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                Milles see kvaliteedi erinevus siis seisneb ?

                Comment


                  Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                  Vahetasin oma Heco keskkõlari parema vastu ja kõne läks palju selgemaks, arusaadavamaks ning loomulikumaks. Nii et keskkõlaril ja keskkõlaril on vahet.

                  Comment


                    Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                    MK trollib vist siin niisama igavusest
                    Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                    Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                    Comment


                      Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                      Nojah, eks igal lollil oma lõbu.

                      Comment


                        Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                        Esmalt postitatud mihkel7 poolt Vaata postitust
                        Vahetasin oma Heco keskkõlari parema vastu ja kõne läks palju selgemaks, arusaadavamaks ning loomulikumaks. Nii et keskkõlaril ja keskkõlaril on vahet.
                        Noh väga tore
                        Tihtipeale aga hoopis on nende plännide heli palju tuhmim ja sogasem kui teleri oma.
                        Cartmani jutt on tihtipeale ebaselge ja täis müügimehe müüte. Eriti kui esitatakse väiteid ilma põhjendamatta.

                        Comment


                          Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                          Kui väga odavat keskkõlarit kasutada, siis on teleri heli kindlasti parem, muul juhul aga pole mõtet võrrelda. Mis Cartmani juttu puutub, siis oleks kena ka need niinimetatud "müüdid" välja tuua.
                          Cartman on siin foorumis paljudele kasulikke nõuandeid andnud ja ma ei mäleta, et ta oleks kellegisse halvustavalt suhtunud, nagu see eestlaste juures nii tüüpiline on. Nii et tee järgi või maksa kinni!
                          viimati muutis kasutaja Scott; 08 08 2019, 03:33. Põhjus: eelnevat postitust ei pea täielikult tsiteerima

                          Comment


                            Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                            Olen üritanud oma arvamustes jääda neutraalseks ning leida nii poolt- kui vastuargumente. Oma arvamusi ei ole plaanis hakata tagama valemitega, sest selleks mul võimekus puudub. Kuigi iga lause ette ei ole kirjutatud "mina arvan", on kõik see, mis ma olen kirjutanud või öelnud, siiski ainult minu seisukoht ning ei pretendeeri suurt rahvahulka esindama oma arvamusega. Alati on võimalik arvata minust erinevalt ning olla teistsugustel seisukohtadel.
                            Kuna siin kirjutamine ja "arvamine" on minu hobi, siis pole kahjuks (või õnneks?) mitte midagi müüa ning ei muutu sellest vaesemaks ega rikkamaks kui keegi arvab teistmoodi. Arvamuste paljusus on ainult teretulnud.

                            Siiski loodan, et "minu arvamus" ei ole tõest väga kaugel ning seda on võimalik teistel kasutada enda hüvanguks. Kui mitte, siis pole sellest ka mitte midagi katki.
                            Minuga on alati võimalik kontakti võtta ning üritan kõigile ka vastata ja käesoleva teema võiks "Cartmani personaalküsimusest" vabana hoida kuna sellest kellelgi mingit tolku pole.
                            Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                            Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                            Comment


                              Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                              Viskaks õhku ka natuke teemasse seonduvat:

                              Nimelt plaanis tulevikus loobuda telerist elutoas ning asendada see lähikuva laserprojektoriga. Tundub päris ahvatlev variant, eriti arvestades, et paari tuhandega saab sellise odavama UHD seadme kätte (Xiaomi nt). Ülevaated tunduvad isegi praegustel mudelitel head ning seni kuni ma sinnamaani jõuan, et ostuks läheb, on ilmselt veelgi paremad mudelid turul ja hindki ilmselt kukkunud parematelgi mudelitel.
                              Kas keegi on äkki juba proovinud või heietanud samasuguseid mõtteid?
                              Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                              Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                              Comment


                                Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                                Täpsusta natuke, mis on lähikuva laserprojektor ja millise telekaga sa teda võrdlusse mõtled panna?
                                Ma olin hiljuti väikse valiku ees, et mis suuremat pilti vaadata ja mõte liikus ikka sinna OLEDi poole, mitte projektori aga remontisin oma vana teleka siiski ära ja lükkasin valiku tegemise tulevikku.
                                viimati muutis kasutaja moi; 05 09 2019, 16:22.

                                Comment

                                Working...
                                X