Teade

Collapse
No announcement yet.

Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

    Tänud Jälle targem

    Comment


      Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

      ja mezzo jaoks soovitate mida? seal on nii pilt kui heli oluline.

      Comment


        Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

        Muusika jaoks ikka võimendi. Aga mõlemad on hobikuulaja jaoks head, tasub proovida sellist varianti nagu mina kasutan, et integreeritud võim mängib puhast stereot. Ja pole kusjuures kallis.
        viimati muutis kasutaja Veix7; 26 10 2018, 21:58.

        Comment


          Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

          Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
          ja mezzo jaoks soovitate mida? seal on nii pilt kui heli oluline.
          Primare
          "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

          Comment


            Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

            Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
            ja mezzo jaoks soovitate mida? seal on nii pilt kui heli oluline.
            Esmalt telerit
            Mezzo jaoks ei soovitaks midagi... Aga MezzoHD jaoks peaks ju nendest olemasolevatest 6" Pioneeri aktiividest küll olema?
            Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
            Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

            Comment


              Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

              nood pioneerid käiksid küll kuid pole soovi neid nagu kass poegi tassida :P olen mitukorda leidnud end mõttelt, et peaks neid pioneere juurde tellima....

              Comment


                Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                Kasutaja Cartman on teinud ära väga tänuväärse töö, õpetades ja tutvustades kodukino nüansse, aga nagu ta ka ise toonitab just kodukino.
                Kui keegi peaks nüüd stereovõimendi ostma, siis on erinevused. Näiteks kaks riiulikõlarit ja isegi kaks subwooferit ei anna sellist massiivset heli, kui seda teevad kaks bassivõimekat kolmeribalist põrandakõlarit ja kaks subwooferit.
                Me katsetasime kasutaja Stosoorokiga minu juures erinevaid kombinatsioone:Primare I22 +System Audio Saxo 30-d, siis Primare I22+ Monitor Audio Silver 300-d ja viimasena Primare I22+Monitor Audio Silver 10-d. Bassielemendid siis vastavalt 4, 6 ja 8 tolli.
                Teatud helirõhuni, nii umbes 70 dB polnud suurt vahet, aga kui helirõhk oli juba 80-90dB, see tähendab, et füüsiliselt oli tunda rinnakorvi pressiva survega, siis oli Silver 10 peajagu üle. Kindlasti enamus inimesi ei saa nii valjusti heli kuulata, kuid see on üks põhjuseid, miks peavad ka subwooferite olemasolul olema peakõlarid bassivõimekad. Sest meie testis olid kogu aeg aktiivsed ka kaks bassikõlarit, mis olid ühendatud Primare pre-outi. Nende tugevuse timmisime optimaalseks. Kuulasime stereomuusikat, mitte filmiheli, seega see jutt on muusika armastajatele.
                viimati muutis kasutaja Veix7; 13 11 2018, 23:13.

                Comment


                  Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                  Primare I22 - D klass, 80W?
                  Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                  Comment


                    Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                    Jah, aga mul neljaoomised kõlarid, Silver 10-d, siis tehase andmetel 160W. Silver 300-d müüsin eile sõbrale, tal Marantz 7012.D klass on selles mõttes hea, et ei lähe kuumaks, ma olen mõõtnud korpuse temperatuuriks 34 kraadi.

                    Comment


                      Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                      Paari sõnaga Led ja Oled erinevusest ?
                      Mõni link ehk ?

                      Comment


                        Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                        OLED on reaalselt musta mustaga. Lihtsalt LED on nii ja naa, ei pruugi olla piisav must, kui on odavam paneel. Aga normaalne LED on tarvidusel heledam, igapäevasel kasutusel säästlikum, eluiga ei ole limiteeritud eriti millegagi (teoorias ), OLED kannatas üsnagi orgaanilise materjali vananemise all, mis on nähtav 4-5 aasta jooksul.
                        Oma silm on kuningas, tasub võrrelda OLED'i Samsa QLED'iga, seejuures tuleks võtta mälupulgal enda demomaterjal kaasa - kuna tootjatel on erinevad demod (ei ole seega võrreldavad).

                        Linke on terve maailm täis, pane "oled vs qled" ja hakkab tulema.
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                          Kas samsal on päris QLED või on ikkagi LCD mida on "tuunitud" - wiki viide ehitusele ja arendusele:
                          "Quantum dot on glass (QDOG) replaces QD film with a thin QD layer coated on top of the light-guide plate (LGP), reducing costs and improving efficiency.["
                          Ehk siis tehnikafoorumi küsimus võiks olla - kas QLED või LCD või nö. "samsungi QLED"? LED "telekad" jäävad vast ikkagi reklaam- ja sporditabloodeks.
                          viimati muutis kasutaja Scott; 29 03 2019, 19:32. Põhjus: eelnevat postitust ei pea täielikult tsiteerima
                          -

                          Comment


                            Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                            Tehnikafoorumi küsimuse oleks siiski ottok pidanud ju küsima, ma olen ikka üsna kindel et ta ei pidanud silmas tõepoolest ehtsat LED'idest koostatud reklaam- või sporditablood. QLED on kaubamärk mis täpselt piiritleb seda Samsa mudelirühma, mida ma silmas pidasin, nii et kuidagi teisiti oleks ka veider olnud väljenduda, kuigi tõsi see on et QLED on modifitseeritud LCD. Siin tasub teada et see on Samsal arendatud välja just teadmistest mis kogutud koostööst LG'ga ja arvestades ka OLED'i puudusi mis selle käigus ilmseks said.
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                              Otsus langetatud
                              https://www.panasonic.com/ee/consume...-55fz950e.html

                              Comment


                                Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                                Sony nutitelerid:

                                https://tehnika.postimees.ee/6685067/sony-uued-2019-aasta-nutitelerid-on-nuud-eestis-vaata-jarele-milline-just-sinu-vajadustele-sobib?_ga=2.141185330.1671627045.1558159318-1370854164.1476991798
                                "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                                Comment

                                Working...
                                X