Teade

Collapse
No announcement yet.

Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

    Mõtlen midagi sellist nagu Xiaomi MI 4K, aga ka LG-l ja mõnel teisel on sarnaseid projektoreid.
    Mul ka tuleviku teema, olemasolevasse majja ei plaani, aga järgmisesse kavatsen lakke sisse ehitada nii, et ainult väike pragu jääb kust pilt tuleb.
    TV jääb väikeseks - õigemini ei näe mõtet enam kahel seadmel, tahaks kuidagi ühega hakkama saada. Selge see, et selline projektor ei saa OLED teleri vastu, aga olen valmis kompromissiks suurema pildi nimel. 75" OLED on mõttetult väike, sest tahaks igapäevast isutmiskaugust ka suurendada.
    Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
    Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

    Comment


      Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

      https://www.postimees.ee/6768432/mis...id-nutiteleril
      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

      Comment


        Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

        https://www.youtube.com/watch?v=YXe0vvcJjOQ&t=392s
        See xiaomi lahendus oleks väga teema

        Comment


          Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

          Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
          https://www.youtube.com/watch?v=YXe0vvcJjOQ&t=392s
          See xiaomi lahendus oleks väga teema
          Seda videot polnudki varem näinud, aga ka muudes videotes näha, et päevavalgeski on täiesti normaalne pilt. Sellest ka mõte telerist loobuda.
          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

          Comment


            Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

            Ma mõlgutan mõtteid, teleri asemel hoopis suure monitori ostu suunas. On kellelgi sellega kokkupuudet olnud?
            Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

            Comment


              Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

              Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
              Ma mõlgutan mõtteid, teleri asemel hoopis suure monitori ostu suunas.
              Milline on teleri ja "suure monitori" sisuline vahe?

              Kui ignoreerida tõsiasja, et telerid on tänapäeval tavaliselt 4K ja monitorid tavaliselt FullHD...

              Edit:

              Küsimus lähtub olukorrast, kus telerit "toidetakse" digiboksist, kuid ega monitorilegi ilma välise sisuhaldurita pilti ette ei saa.
              viimati muutis kasutaja madis64; 06 09 2019, 21:50. Põhjus: selgitus

              Comment


                Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                Kas näevad väga sarnased välja?
                Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                Comment


                  Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                  Kui su mõlgutused põhinevad ekraani peegelduvusel ning raami läikel - jõudu ja jaksu

                  Comment


                    Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                    Esmalt postitatud Cartman poolt Vaata postitust
                    Seda videot polnudki varem näinud, aga ka muudes videotes näha, et päevavalgeski on täiesti normaalne pilt. Sellest ka mõte telerist loobuda.
                    Tundub täitsa hea lahendus tõesti. Ilmselt kannataks selline madal kapp alla ehitada kuhu siis ressiiver ja see ekraanirull sisse mahuks. Peab vist jõuluvanale kirjutama hakkama.

                    Comment


                      Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                      Minu plaan näeb veidi teistsugune välja- nimelt kavas ressiiver liigutada videopildiga seinast hoopis mujale ning sein värvida vastava värviga, ekraani mitte kasutada. Lõppeesmärk oleks siis nagu täiesti ilma tehnikata tuba, välja arvatud kõlarid... mida pole veel otsustanud. Seinasiseseid tegelikult väga ei tahaks kuna nende asendamine on sisuliselt võimatu, kui tahta mingi hetk midagi muud proovida. Aga näiliselt tühi tuba ahvatleb
                      viimati muutis kasutaja Scott; 07 09 2019, 22:10. Põhjus: eelnevat postitust ei pea täielikult tsiteerima
                      Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                      Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                      Comment


                        Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                        Mis on tühjas toas ilusat? Minule tuleb filmidest meelde vaimuhaigla eriti raskete juhtumite jaoks. Kui on ilus helitehnika, siis see kaunistab tuba, Sinu momendil olevad kõlarid on loomulikult visuaalselt mitte väga, kui viisakalt väljenduda. Kahtlemata heli on neil hea, selles ma ei kahtle. Ja kuna Sa ei kuula muusikat, siis on Sul võrreldamatult lihtsam kõike seda toimima panna.

                        Comment


                          Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                          Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
                          Mis on tühjas toas ilusat? Minule tuleb filmidest meelde vaimuhaigla eriti raskete juhtumite jaoks

                          Tühi pole eriti hea väljend. Tahtsin öelda, et plaan proovida luua elutuba, kus on äge pilt ja heli, aga nii, et see välja ei paista kui ei tööta

                          Kõlarite disain mind ei kõiguta kui heli rahuldab ja kuna abikaasa on mu 'haigusega' ammu leppinud, siis ta loodetavasti pigistab selle koha pealt jätkuvalt silma kinni.
                          Pigem sportlik huvi proovida teha teistmoodi kui viimased 20 aastat on olnud.
                          viimati muutis kasutaja Cartman; 07 09 2019, 21:54.
                          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                          Comment


                            Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                            Siin on ka üks näide "haigusega" leppimisest.
                            Click image for larger version

Name:	20190908_175747.jpg
Views:	2
Size:	488,1 KB
ID:	872173
                            viimati muutis kasutaja _rein_; 09 09 2019, 07:24.

                            Comment


                              Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                              Esmalt postitatud Cartman poolt Vaata postitust
                              Minu plaan näeb veidi teistsugune välja- nimelt kavas ressiiver liigutada videopildiga seinast hoopis mujale ning sein värvida vastava värviga, ekraani mitte kasutada.
                              Oled sa reaalselt sellist kombot ise näinud? Ma ütleks, et ekraaniga on pilt oluliselt parem kui värvitud seinaga. Sa ei saa seda seina nii siledaks...

                              Comment


                                Vs: Infot algajale teleri ja ressiiveriostjale

                                Esmalt postitatud stosoorok poolt Vaata postitust
                                Oled sa reaalselt sellist kombot ise näinud? Ma ütleks, et ekraaniga on pilt oluliselt parem kui värvitud seinaga. Sa ei saa seda seina nii siledaks...
                                Ekraan on parem jah, kuid sellise projektori korral pole vaja mitte siledat pinda vaid kolmnurkset... Nii et olen mures küll. Kavatsen Hiinast päringud teha, et ainult seda materjali saada ilma valmis ekraanideta. Siis saan selle otse pinnale paigaldada või mingi sobiva variandi välja mõelda.
                                Kui spets materjali ei saa, siis tavalist ekraani pole mõtet panna, värv ajab asja ilmselt sama kehvalt ära kui tavaline ekraan.

                                Aga asjaga aega on, nii et saab mõelda.
                                viimati muutis kasutaja Cartman; 09 09 2019, 21:05.
                                Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                                Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                                Comment

                                Working...
                                X