Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

PMR 446 raadiojaamad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: PMR 446 raadiojaamad

    Esmalt postitatud klemmikas poolt Vaata postitust
    Ma tellisin need Motorola T82 Extreme ära
    .
    on tööl samad jaamad , koguaeg mingi jama - kuuest kaks ei tööta. Eelmises kohas olid HYT jaamad olid paremad.
    MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
    KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

    Comment


      #17
      Vs: PMR 446 raadiojaamad

      Miks, siis garantiisse ei vii, kui ei tööta või miks müüjalt raha tagasi ei nõua ?
      viimati muutis kasutaja klemmikas; 17 m 2020, 17:19.

      Comment


        #18
        Vs: PMR 446 raadiojaamad

        Esmalt postitatud ats poolt Vaata postitust
        Eeldan, et teemaalgatajal on siis amatöör raadiojaama luba ka olemas. Mis sa selle 2m/70cm transiiveriga muidu teed ?
        minul pole mingit luba, peamiselt kuulan, vahest lobisen pmr1, pmr13 ja tallink1 kanalitel juhul kui tean mida lobiseda.
        paar suve tagasi said mõned äraeksinud reisiseltskonnad praamipeale aidatud.

        Comment


          #19
          Vs: PMR 446 raadiojaamad

          Esmalt postitatud klemmikas poolt Vaata postitust
          Miks, siis garantiisse ei vii, kui ei tööta või miks müüjalt raha tagasi ei nõua ?
          Boss tellis kuskilt, vahepeal mitu kuud pole kasutanud, täna sai üle pikka aja taas kasutatud.
          MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
          KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

          Comment


            #20
            Vs: PMR 446 raadiojaamad

            Selliseid väiteid võib kohata mille iganes kohta, midagi põhjapanevat sellest küll välja lugeda ei saa veel.

            Comment


              #21
              Vs: PMR 446 raadiojaamad

              üks on küll kindel väikseid pihkumahtuvaid jaamu eriti tellida ei tasu. sest kerguse huvides koonerdatakse neis varjestusega ja need kekitavad häireid ümbritsevale elektroonikale.

              näiteks oma baofengi võin arvuti lähedal aint kuulata. saatele minek tekitab kõva lärmi arvuti kõlaritest.

              samas jaam ise toimib korralikult.

              Comment


                #22
                Vs: PMR 446 raadiojaamad

                Proovisin just Baofeng digital saatjaga, tekitas müra. Yaesu vx8r tekitas müra. Aga ka klm poolt tööl kasutatavad vabasagedus saatjad? Vabal sagedusel olen kuunud ikka ja jälle kraanajuhte.
                Paneks hoopis sinna selle betoonploki?

                Comment


                  #23
                  Vs: PMR 446 raadiojaamad

                  Esmalt postitatud klemmikas poolt Vaata postitust
                  Selliseid väiteid võib kohata mille iganes kohta, midagi põhjapanevat sellest küll välja lugeda ei saa veel.
                  No aga kui isegi marke välja ei viitsita kirjutad (vaid postitatakse ainult mingeid linke), siis pole mõtet teisi süüdistada, kui viletsa asja saad.
                  Jään oma arvamuse juurde et need motorollad on saastad, kui endale ostaks ostaks pigem HYT jaamad.
                  Eks boss kah luges mingeid kommentaare. Tihti kirjutavad positiivseid arvustusi kinnimakstud suunamudijad.
                  MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
                  KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

                  Comment


                    #24
                    Vs: PMR 446 raadiojaamad

                    Asi on selles, et pea alati leidub keegi, kes teeb midagi maha, samal ajal midagi väga konkreetset välja ei too.
                    Sedasi kuulates üksikuid inimesi, ei saaks mitte midagi osta.
                    Eriti ettevaatlikult peab suhtuma väidetesse, nagu sa Motorolasid saastaks nimetasid, tavaliselt on sellised väljendused emotsionaalsed ja mitte tõel baseeruvad.

                    Kui raadiojaamade kohta just selliseid teste ei leia, nagu on näiteks rehvitestid, kus tõesti näed konkreetselt, mis on mis omadustega, mis kohale jõuab.
                    Siis saaks anda küll konkreetsemaid nimetusi, nagu ma ainult firmakaid rehve ostan, aga noh seal mängib rolli ohutus, sõidumugavus ja ökonoomsus.
                    viimati muutis kasutaja klemmikas; 17 m 2020, 20:02.

                    Comment


                      #25
                      Vs: PMR 446 raadiojaamad

                      General : Manufacture price :   Yaesu VX-8R   USD 399,95 Yaesu VX-8DR USD 419,95  Yaesu VX-8GR (waiting FCC approval) Personal r...


                      siiski sellel yaesu'l on varjed olemas ilmselt siiski kuskilt pääseb uitama

                      Comment


                        #26
                        Vs: PMR 446 raadiojaamad

                        Arvustusi ju terve internet täis, üks parem kui teine näiteks see:
                        The Motorola TALKABOUT T82 is one of the brand's most popular two-way radios. As the flagship model of their recent TALKABOUT range, it promises a lot, from long range to an impressive array of features. But does it live up to those claims? We put it to the test in another of our rigorous reviews- here's how we got on.

                        Lihtsalt olen seda jaama kasutanud ja ei leidnud et on nii hea kui eeldaks.
                        EI OLE MOTOROLLADEST ÜLDISELT RÄÄKINUD , RÄÄKISIN KONKREETSEST MUDELIST!!!
                        HYT (margi nime saan ilmselt homme õhtuks meelde tuletatud) töötas normilt, vigadeks oli et kanali nupp kippus paigast nihkuma ja mikrofon korjas rauapuru.
                        Ilmselt see tõttu vaataski boss nüüd veekindlate mudelite poole - aga kahjuks pidime pettuma.

                        Ise astusin sama moodi ämbrisse Prestigio mobiiltelefoniga - ilge saast, hangub, levi vilets, puute ekraan ei tööta viletsa leviga, äpid ei tööta, klick ringi ei vaheta ega korda ei tee.
                        Aga suunamudijate poolt taevani kiidetud veekindel töömehe telefon.
                        MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
                        KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

                        Comment


                          #27
                          Vs: PMR 446 raadiojaamad

                          Ma pakun, et kui erinevaid jaamu oleks kastitäis ja need enne testimist fooliumisse mähkida, siis selgub, et arvutikõlar ikka piriseb. Detektorraadio. Pole ette nähtud, et keegi selle läheduses ägedalt kiirgava antenniga vehib. Olen juhtunud raadiost ja telekast kuulma, kuidas ilmselt puldile visatud mobiiltelefonist paketid sirinal jooksevad. Sama asi. Käkime kokku ca 20cm traadist rõnga, kõrgsagedusliku dioodi (isegi "ürgvana" vene Д18 kõlbab), kondeka ja mikroampermeetri. Saame lihtsaima väljatugevuse indikaatori. Teatud kaugusel hakkab osuti kolinal vastu piirajat käima. Mis see vaene kõlar peaks veel tegema... Pigem peaks kõlari EMP-kindlasse kasti pakkima ja kaablitele ohtralt ferriitrõngaid toppima. Ma tegin iagsugu kiirgavate vidinate kontrollimiseks 4 satipeast pärit segudioodi, op-võimu, mikroampermeetri ja tillukese kõlariga riistapuu. Peale seda ei vaata nende lihtsate variantide poolegi. Hädapärast saab isegi antenne häälestada. Kui on, mida häälestada. "Kummiantennil" pole midagi häälestada. Vaevalt kedagi huvitab, aga midagi sarnast: https://vrtp.ru/uploads/post-39-1273341572.gif Täitsa tore on näiteks kontrollida, kas auto pult peale lülitite vahetust ikka prääksub, kui auto on kaugel ja enne omanikule helistamist tahaks testida.
                          Harjutamine teeb harjutajaks.

                          Comment


                            #28
                            Vs: PMR 446 raadiojaamad

                            klm vaata palun ühte oma eelmist postitust, ütlesid selgelt kõigi Motorolade kohta seda.

                            Ma vaatasin su antud linki, midagi halba seal küll ei rääkinud, mida mina halvaks peaksin, just kiitis kvaliteeti ja vastupidavust.

                            Comment


                              #29
                              Vs: PMR 446 raadiojaamad

                              Esmalt postitatud klemmikas poolt Vaata postitust
                              klm vaata palun ühte oma eelmist postitust, ütlesid selgelt kõigi Motorolade kohta seda.

                              Ma vaatasin su antud linki, midagi halba seal küll ei rääkinud, mida mina halvaks peaksin, just kiitis kvaliteeti ja vastupidavust.
                              Esmalt postitatud klemmikas poolt Ma tellisin need Motorola T82 Extreme ära
                              Jään oma arvamuse juurde et need motorollad on saastad, kui endale ostaks ostaks pigem HYT jaamad.

                              PS. Äkki jõuab kohale, miks oleks ilus kohe margist rääkida, mite mingite poodide linke postitada. Oleks jamad jaamad ostmata jäänud. Hävid sina - äkki järgmine kord on mõni kaasfoorumlane targem.
                              viimati muutis kasutaja klm; 17 m 2020, 22:19.
                              MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
                              KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

                              Comment


                                #30
                                Vs: PMR 446 raadiojaamad

                                Esmalt postitatud klemmikas poolt Vaata postitust
                                klm vaata palun ühte oma eelmist postitust, ütlesid selgelt kõigi Motorolade kohta seda.

                                Ma vaatasin su antud linki, midagi halba seal küll ei rääkinud, mida mina halvaks peaksin, just kiitis kvaliteeti ja vastupidavust.
                                HYT-erad on siiski profijaamad aga Motorola T82-d on rohkem koduaias kasutamiseks. Neid ei saagi 1:1-le võrdlusesse panna. Muidugi Motorola teeb ka profijaamu.

                                Comment

                                Working...
                                X