Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

    see on nüüd küll väga vale reageering.
    muideks ilutulestikule müüakse isegi selliseid asju, et saad raadio teel need lendu lasta, lihtsalt vahemaa on väiksem.
    Milleks kohe selline reageering, ma ei saa aru?
    üks pisike ilutulestiku rakett oma koduaias ja pomm on ikka kaks täiesti erinevat asja.
    Mina tegelen ikka ainult ilutulestikuga, ostan aastavahetuse paiku mõned raketid ja lasen need lendu, kogu moos.
    Ei mõista mõne inimese mõttelendu ,seda kohe pommimehega seostada.
    Sellistel teemadel ei tehta nalja.

    Comment


      #62
      Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

      A.R. nägi vist kohutavaid unenägusid - pole ka imestada. ööd ja päevad vääga palavad

      Comment


        #63
        Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

        Ma annan, siis teada, et hakkan lähinädalatel ilmselt lõpuks ehitama seda süsteemi
        Kuid plaanin alustuseks, hoopis katla mobiiliga küdema panna.
        Kuigi ka seal süütan ilutulestiku, tulepöörise, mis omakorda ajalehe ja süütetabletid süütab.

        Tegemist katlaga, kuhu panen karmi puitbriketi, küttepuud ja kivisöe.
        Õnneks on tegemist vana katlaga, mis mingit reguleerimist ei vaja, vaid kõik õhuaugud ja kraanid on kogu aeg avatud ning saab vabalt küdema minna.
        viimati muutis kasutaja klemmikas; 15 m 2018, 13:25.

        Comment


          #64
          Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

          Vana inseneritarkus ütleb - kui ei tea, mida teed, siis parem ära tee. Õppida tuleb vahel odavam .
          Villul läks ka pauk enneaegu lahti.
          Tänapäeval on kergem pauku lahti saada ekraani ja ka muud nühkides. Vastavad veebilehed abiks.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #65
            Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

            Mis sul viga on ? Ehk kustutaksid sellise postituse? Jääb arusaamatuks, milleks oli praegu seda vaja ?

            Comment


              #66
              Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

              Ehk seletaksid rahvale, miks seda kaadervärki üldse vaja on? Kuidas küsisid, sedasi tuli ka vastuseid! Kui oleks 1. aprill juba, siis võib veel kuidagi mõista!

              Comment


                #67
                Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                Täielik hämming praegu.
                Ma küsisin täiesti tõsiselt seda.
                Ei mahu mõnele pähe, miks 4a see on aega võtnud? Põhjus väga lihtne, olen laisk, pole asjaga viitsinud tegeleda.
                Nüüd, aga mõtlesin asja käsile võtta ja lihtsalt andsin teada, kuid nüüdne eesmärk on hoopis katel küdema panna, nagu ütlesin.
                Kui külma ilmaga olen päev otsa ära, siis 2 tundi enne koju jõudmist oleks ju tore katel küdema panna ja tulla soojemasse koju, selle asemel, et hakata maja algusest üles kütma.

                Kuid kiikasin siin korra ühte teist teemat ja avastasin, et gsm releed on väga odavad.


                Mis paneb mõtlema, et hoopis see tellida.

                Kuid ma tänan endiselt kõiki asjalikke vastajaid ja antud skeemi hoian kindlasti alles, sest seda võib mõne muu asjaga vaja minna.

                Hakkasin isegi juppe skeemi ehitamiseks vaikselt kokku ajama, aga nüüd ei hakka enam ehitama, kuna tellisin ära valmis kontrolleri, mille odavusest ma polnud enne teadlik, võibolla neid 2014 aastal ei olnud ka nii odavalt saada, ma ei tea.
                Kogu ehitamine oleks olnud muidugi äärmiselt põnev, aga kuna nii saab lihtsamalt ja paremini, oli mõistlikum kontroller tellida.

                Click image for larger version

Name:	PC160001.jpg
Views:	1
Size:	526,4 KB
ID:	871535
                viimati muutis kasutaja klemmikas; 16 m 2018, 13:42.

                Comment


                  #68
                  Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                  Kas üks lihtne programmkell ei ole lihtsam ja töökindlam panna? Ruumide küttes on ju kõige tähtsam temperatuuri taseme hoidmine. Mitte "talve" ja "suve" pidev vaheldumine. Elamise soojusmahtuvus on küllalt suur, sealt ka üleskütmise inerts. Elamu enda tervisele sellised pidevad muutused mõjuvad rängalt!
                  viimati muutis kasutaja Scott; 17 m 2018, 02:04. Põhjus: eelnevat ei pea täielikult tsiteerima

                  Comment


                    #69
                    Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                    Tegemist on vana katlaga, kus mingist temperatuuri hoidmisest ei ole juttugi.
                    Vana isetsirkuleeriv küttesüsteem, mis enamus päeva nagunii ei köe.

                    Programmkell on tõesti variant, aga kui ma ei tea, mis kell ma koju tagasi tulen, siis programmkell ei sobi.

                    Elamu tervisele mõjuvad rängalt võibolla suured temperatuuri muutused, kui alla +10 langeb maja temperatuur, aga sellist asja siin ei ole.
                    Ega selle vastu nagunii midagi teha pole, sest enamus aega katel nagunii ei köe.
                    viimati muutis kasutaja klemmikas; 17 m 2018, 14:30.

                    Comment


                      #70
                      Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                      Kuidas toimuks süütamne?

                      Comment


                        #71
                        Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                        Saatsin sulle privaatsõnumisse vastuse.

                        Comment


                          #72
                          Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                          Esmalt postitatud klemmikas poolt Vaata postitust
                          Saatsin sulle privaatsõnumisse vastuse.
                          Seda netiinimene tavaliselt märkab ja vastab

                          Comment


                            #73
                            Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                            Sain GSM relee kätte, katsetan millalgi katla süütamise järgi
                            Relee toimib kenasti, peab ainult kasutama õppima seda, põhilisega viisin end juba kurssi.
                            Vaikselt katsetasin seda pirniga.
                            Click image for larger version

Name:	GSMRelee.jpg
Views:	1
Size:	340,4 KB
ID:	871593

                            Comment


                              #74
                              Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                              Lisan ka info, et tegin ka katsetuse ära ja selle süsteemiga, koos minu enda väljamõelduga, saab väga kenasti puu/kivisöe katelt süüdata.

                              Comment


                                #75
                                Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                                Räägi nüüd lähemalt oma puu/kivisöe katlast ja sellest, kuidas teda elektrit kasutades käivitada loodad. Mida sa seal täpselt lülitad ja mis edasi juhtub?



                                Lõhnab tulevase tulekahju järele..

                                Comment

                                Working...
                                X