Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

    Ei plahvata mul midagi Noh, tegelikult tahan uusaasta saabumisel ilutulestiku käivitada sellega

    Comment


      #47
      Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

      Oled Sa ikka kindel, et see on hea mõte usaldada pürotehnikaga manipuleerimine sellise lihtsa ja labase ning mitte just eriti häirekindla süsteemi meelevalda ?

      Comment


        #48
        Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

        Kui moblast saada signaal siis oleks ilus seda teha ilma eriliste lammutusteta.
        Vibra signaali saamine pole kõige lihtsam asi.

        Tavaliselt reageerib mobla helistamisele ka heli ja valgusega.
        Võtta käivitus nt valgusest on kõvasti lihtsam kui hakata vibra otsi välja kiskuma.

        ----
        Mis puutub skeemi ja loogikat siis hästi joonistatud skeem on
        vasakult paremale signaali liikumise loogiliste astmete jada.
        Ja ülalt alla enamvähem ühenduskoha potentsiaali näitaja.

        Nii on see olnud juba lampidest peale.

        Loogikat mõisvale kasutajale on see abiks.

        Comment


          #49
          Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

          Vot neid skeemipõhimõtteid ma ka ei tea, loogikaga saan aru jah, kui ma need põhimõtted teada saan.

          mõõtsin ükskord dioodi pinget ja minu arust oli see 0,8V.
          Tean mobiilide ehitusest piisavalt, ei ole väga raske sealt seda signaali saada ja üks idee on välja uurida ka kuidas nokia 5110-l täpselt see töötab ja sealt võtta, kuna temal käib vibra eraldi akuga, mis teeb asja lihtsamaks.
          Asi ei pea soliidne välja nägema minu jaoks, peaasi et töötab korralikult

          Mulle ei ole ohtlik pürotehnika puhul see häire, sest ma panen lüliti vahele, süsteemi paigaldamise ajaks, mis välistab pürotehnika vallandumise.
          Lülitan selle järgi alles siis, kui pürotehnika on kindlalt maapinnale paigaldatud ja see lülitile vajutamine ei ole ohtlikum, kui tikuga raketi süütamine, pigem isegi ohutum.

          Comment


            #50
            Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

            Millega välistad selle, et mõni sõber ei helista samale telefonile enne südaööd e. kell 24.00?

            Comment


              #51
              Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

              Esmalt postitatud Svago poolt Vaata postitust
              Millega välistad selle, et mõni sõber ei helista samale telefonile enne südaööd e. kell 24.00?
              Pole välistatud ka kusagilt lihtsalt valesti valitud number, mis selle tulevärgi täiesti ettearvamatul ajal käivitab. Lotoga võidab ju ka keegi igal nädalal ...

              Comment


                #52
                Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                esiteks ei tea seda numbrit keegi ja kui keegi ka juhuslikult helistab sellele numbrile, siis rakendub lihtsalt tulevärk varem ,muud mitte midagi.
                Kui ma ise olen tulevärgi juures, siis on lüliti offis ja helistamise korral ei rakendu midagi ,ega rikke korral.
                Lüliti lükkan oni alles siis, kui sealt eemaldun.
                Ja lüliti oni lükkamine ja sealt eemaldumine ei ole mitte kuidagi ohtlikum, kui tuletikuga ise süütenööri süüdates, pigem isegi on lüliti lülitamine ja eemaldumine ohutum.
                seda enam, et 99% tõenäosusega ei ole valestarti.
                Ning nagu ütlesin, valestart ei teeks midagi.
                Kui tahaks väga kindlaks asja teha, oleks võimalik panna kaks mobiili, et pean kahele mobiilie helistama, selleks et rakett stardiks, seda ikka juhuslikult ei juhtu.

                On ka variant autoalarmi kasutada, aga siis pean lähemalt startima seda.
                viimati muutis kasutaja klemmikas; 08 m 2014, 12:07.

                Comment


                  #53
                  Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                  Võimalik on ka teine variant - kõik kanalid on hõivatud helistajatest ja ei saagi õigel ajal raketti lendu lasta
                  Lihtsam oleks kasutada lülitit ja lihtsat aegreleed.

                  Comment


                    #54
                    Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                    Aga see pole vist nii "cool". Palju lahedam on ju nutikat toksides pauk lahti saada. Ja ei saa pahaks panna - "vau-efekt" maksab ka midagi......

                    Comment


                      #55
                      Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                      mul on mingi nutikalaadne lahja telefon küll olemas puuteekraaniga, aga ma eriti ei kasuta seda, mul on põhitelefoniks ikka nuppudega nokia
                      Just nimelt on kaugjuhtimine lahe.

                      Mõtlen ka sellisele variandile, et panen kaamera ja panen aeda üles ilutulestiku, mingi teine päev ja siis ise lähen teise linna ja netist vaatan kaamerast siis ja mobiiliga lasen ilutulestikuraketid lendu.
                      lahe

                      Mõtlesin, et kui kanad oleks siis neile saaks joogivett ka mobiiliga juurde lasta ja teri.

                      Comment


                        #56
                        Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                        Esmalt postitatud klemmikas poolt Vaata postitust
                        Vot neid skeemipõhimõtteid ma ka ei tea, loogikaga saan aru jah, kui ma need põhimõtted teada saan.
                        Skeemi lugemine on nagu uue tähestiku selgeksõppimine. Sinule hetkel vajaliku taseme mõistmiseks jääb vajaminevate "tähemärkide" (skeemielementide) arv alla kümne. Kui need nn trükitähed ja nende põhilised omadused on selged, liigud järgmise taseme ehk "käekirja" juurde - kuidas erinevad elemendid omavahel ühenduvad.


                        Esmalt postitatud klemmikas poolt Vaata postitust
                        Mulle ei ole ohtlik pürotehnika puhul see häire, sest ma panen lüliti vahele, süsteemi paigaldamise ajaks, mis välistab pürotehnika vallandumise.
                        Lülitan selle järgi alles siis, kui pürotehnika on kindlalt maapinnale paigaldatud ja see lülitile vajutamine ei ole ohtlikum, kui tikuga raketi süütamine, pigem isegi ohutum.
                        (Miskipärast juba esimesel päeval oli tunne, et sinnapoole tüürib

                        Pürotehnika A & O on, et käivitav element ja selle juhtahelad EI TOHI OLLA FÜÜSILISES KONTAKTIS LAENGUGA SENI, KUNI LAENG POLE LÕPLIKULT PAIGALDATUD JA PERIMEETER OHUTU! Lüliti seda olukorda ei taga. Ega asjata kaevanduses jm alles siis traate vändaga kasti külge ühendata, kui kõik valmis.
                        73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                        ATiP1pN4XeM

                        Comment


                          #57
                          Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                          Ilmselt ma ühendangi juhtmed kõige lõpus, aga lüliti tagab just füüsiliselt eraldatuse.
                          Sest kui ma ikka süütetraadi vooluringi ära katkestan korraliku võimsa kang lülitiga, siis ei saa mitte mingil ime moel see asi rakenduda.

                          Comment


                            #58
                            Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                            Teatud kellaajal signaali saamise saaks ehk siduda moblale äratuse määramisega. Heliseb näiteks kl 24.00 ja "äratab" ilutulestiku. Kindluse mõttes võiks äratust sisestada alles siis kui seadeldis on stardivalmis pandud.

                            Comment


                              #59
                              Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                              äratuse külge panemine on ilmselt palju tülikam ja milleks? Siis võiksin ju parem mingi valmis kella külge panna, mul vaja ikka ise lendu lastavat asja
                              Tahan sellega muidu ka pulli teha koduaias.

                              Comment


                                #60
                                Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                                Tallinnas räägiti kogu aeg Pae tänava pommimehest.
                                Kus see uus pommimees siis nüüd tegutsema hakkab?

                                Uus Preivik.

                                Comment

                                Working...
                                X