Teade

Collapse
No announcement yet.

Tänapäevased kassettmakid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Vs: Tänapäevased kassettmakid

    need olid althõlma salakaubana. nagu vinüülidki

    Comment


      #77
      Vs: Tänapäevased kassettmakid

      Ei ole ühtegi originaal tehasesalvestusega suure maki linti näinud-isegi mitte pildipeal.Pane mõni.

      Comment


        #78
        Vs: Tänapäevased kassettmakid

        Metsikus läänes tundub et müüdi lintmaki lintidel albume kusagil 80 keskpaigani, praegugi saaks tellida aga hind on nagu on:
        https://youtu.be/5KHSz9Gi-II?t=755
        viimati muutis kasutaja Scott; 24 07 2019, 03:21. Põhjus: eelnevat postitust ei pea täielikult tsiteerima
        Maailm oleks puhas ja süüta
        kui poleks õllejogurtit
        - Õ.Õ.

        Comment


          #79
          Vs: Tänapäevased kassettmakid

          Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
          veidi teemasse ja ka välja.
          Huvitavaks läks minu jaoks alates 13.st minutist. Sain teada hea nipi kondensaatorite testimiseks.
          Võtan arvatavasti kasutusele.
          Tegelik jutt algab 17. minutil. Lased 30 volti läbi konde ja vaatad mis toimub.
          Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

          Comment


            #80
            Vs: Tänapäevased kassettmakid

            Esmalt postitatud Matis poolt Vaata postitust
            Metsikus läänes tundub et müüdi lintmaki lintidel albume kusagil 80 keskpaigani, praegugi saaks tellida aga hind on nagu on:
            https://youtu.be/5KHSz9Gi-II?t=755
            Minu vanainimese jaoks täiesti üllatus.Aga veneajal liikus neid vist ikka väga vähe.Aitäh info eest-tõesti ei teadnud seda.

            Comment


              #81
              Vs: Tänapäevased kassettmakid

              neid asju peideti kui kellegil oli ja külalised tulid.... valedele onudele vahele jäämisel sai tuusiku krasnojarski taha.

              Comment


                #82
                Vs: Tänapäevased kassettmakid

                Ära hirmuta lapsi.

                Comment


                  #83
                  Vs: Tänapäevased kassettmakid

                  makke / grammofone, peideti ka, nii mõnigi vend on nähvanud, et mul oli revox juba siis kui sina lappides olid.

                  Comment


                    #84
                    Vs: Tänapäevased kassettmakid

                    Esmalt postitatud wigo poolt Vaata postitust
                    On alles ka 84 aastal ostetud jauza 220.Just võrdlesin-ei ole ju midagi võrrelda.Sellepärast ongi müüt,et kassetikas kehva heliga-99 protsenti pole korralikku heliga isendit näinud ega kuulnud.
                    Võrdlesid millega? (Ligi) ideaalses korras/kulumata, puhaste ja (vahetult) täpselt (ka konkreetsele kassetile) häälestatud, nii omal ajal, kui praegugi, (üli)kallite/haruldaste tipp (või suisa tipumast tipumate?) makidega, kus (üli)keerulised ja täpsed (kalleid/eksootilisi materjale/komponente kasutavad?) elektroonika/mehhaanika (+tarkvara, kui kasutusel ka mikrokontroller(id)) lahendused, et sellest, algselt ainult diktofonile mõeldud formaadist, viimanegi vähegi võimalik kvalikteedi piisk, maksku mis maksab, välja pigistada?

                    Salvestatuna ja samas kohe mahamängituna muidugi ühe ja sama maki poolt, võibolla isegi tagasi kerimata ("läbivkanaliga").
                    Ja kas kassettki (peale selle, et uus/kulumata/esmasalvestus+mahamängimine) "lihtsurelike" valikust (ma ei mõtle siin tingimata, et just see nn. "type 1") (hind+saadavus poodides jne, ja ka teave (väljaspool kõige suuremaid entusiaste), et just see on see õige, mida osta)?


                    Ühe tavalise "lihast ja luust" inimese jaoks oli/on see kõik arusaadavalt enamvähem kättesaamatu ulme!
                    Abiks arvutustel: Oomiproge, Võimuproge
                    Kahtled mõne muusikapala/albumi kvalikteedis? Ei kõla nagu päris nii? Hajuta viimased kõhklused programmiga AudioVisualizer !

                    Comment


                      #85
                      Vs: Tänapäevased kassettmakid

                      Paluks eesti keeles ja lühidalt.

                      Comment


                        #86
                        Vs: Tänapäevased kassettmakid

                        Esmalt postitatud wigo poolt Vaata postitust
                        Ja enamus lintmakke jääb sellele revoxile alla.
                        Tahad äkki kihla vedada? Hr. martinj saaks ilmselt NL aegset makki rentida, ja ma võin Studeriga midagi ära lindistada.
                        Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                        Comment


                          #87
                          Tänapäevased kassettmakid

                          Esmalt postitatud wigo poolt Vaata postitust
                          Ei ole ühtegi originaal tehasesalvestusega suure maki linti näinud-isegi mitte pildipeal.Pane mõni.
                          Mul on Kometa 212 "ametlik" lint olemas. Kunagi sai ka siin foorumis näidatud.
                          Vene rt20 foorumis on tööstuslike salvestiste kohta lintidel eraldi teema.
                          Edit. Vanakool jõudis ette.

                          Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                          Tahad äkki kihla vedada? Hr. martinj saaks ilmselt NL aegset makki rentida, ja ma võin Studeriga midagi ära lindistada.
                          Veneaegsed on need vaid välimuselt. Ahjaa...mul üks Olimp ootab häälstust, teine müüki.
                          Lintmakk teeb kassettmakile (kiirusel 19) pika puuga ära. Ja selleks ei pea isegi suurt vaeva nägema. Põhjus - salvestise väiksem tihedus lindil ning laiem salvestusrada. (pool)petukaubad nimega müratasandid unustame ära.
                          viimati muutis kasutaja Scott; 24 07 2019, 03:23. Põhjus: 2 kokku
                          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                          Comment


                            #88
                            Vs: Tänapäevased kassettmakid

                            Esmalt postitatud martinj poolt
                            Lintmakk teeb kassettmakile (kiirusel 19) pika puuga ära.
                            No seda minagi räägin
                            Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                            Comment


                              #89
                              Vs: Tänapäevased kassettmakid

                              ma olen tähele pannud, et nl aegsetes asjades kasutati kvaliteetseid materjale, aga tootmise kvaliteet jätab soovida. Ohutus on nl asjadel hea. Kui vaadata jaapani asjade sisse siis kaitsmeid ei ole! Nendel on ainult mingi takisti sees, mis on pidevalt kuum ja kui peaks midagi valesti minema siis takisti avab vooluringi.

                              Comment


                                #90
                                Vs: Tänapäevased kassettmakid

                                Eelnev on sügav ülekohus jaapani inseneridele ja tootearendusele. Takisti oli neil õigel kohal, et vältida misiganes süsteemi sissepõlemist. Et su sonys need kuumad on, on sinu oma lollus.
                                Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                                Comment

                                Working...
                                X