Teade

Collapse
No announcement yet.

Foorumlaste audiosüsteemid!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

    Sest aktiivseid teemasid vaadates sattusin siia ning kuna viimased postitused olid Technicsi teemalised, siis panin enda omadest ka pildi?

    Comment


      Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

      Esmalt postitatud L100 poolt Vaata postitust
      Sest aktiivseid teemasid vaadates sattusin siia ning kuna viimased postitused olid Technicsi teemalised, siis panin enda omadest ka pildi?
      Tjah, kommentaariks oleks võinud ju lisada "outphased"/"obsolete"/"rajalt maha võetud" ...

      Comment


        Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

        Sain viimaks oma Atmose kodukino valmis. Teler on 4k LG 65UH7707-ZA, blu-ray Sony 4k UBP-X800, ressiiver Marantz SR6010, lõppvõim esikõlaritele Emotiva UPA-200, esikõlarid Monitor Audio Silver 10-d, keskkõlar Monitor Audio Silver Center, surround Monitor Audio Bronze 2, Atmose jaoks laes Tannoy DVS8-d ja basskõlar Audio Pro B1.35. Esialgu võib rahul olla, eks ta algtase ju on, aga alati on võimalus areneda...Click image for larger version

Name:	20180222_164729.jpg
Views:	1
Size:	488,5 KB
ID:	871068Click image for larger version

Name:	20180224_131751.jpg
Views:	1
Size:	511,5 KB
ID:	871069Click image for larger version

Name:	20180222_163546.jpg
Views:	1
Size:	492,7 KB
ID:	871070Click image for larger version

Name:	20180222_164846.jpg
Views:	1
Size:	490,3 KB
ID:	871071

        Comment


          Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

          Vinge, et Mu marantz omale väärilise kodu ja kasutuse leidis

          Comment


            Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

            Tänan!

            Comment


              Vs: Tegijate süsteemid!

              Esmalt postitatud cb4 poolt Vaata postitust
              Kirjutan siis oma süsteemi kooseisu. On teist siin uuendatud ja nii 99% valmis.

              Kui pildid liig, siis võtan maha.


              Tegu on siis 7.2.4 Dolby Atmos süsteemiga. Muuta vaja veel tagumised lae kõlarid (odavad kärakad ja ei sobi komplekti aga ajab hetkel asja ära), uus Blu-Ray mängija(praegu igivana Yamaha DVD). Ning ehk kunagi ka AURO-3D lisa, võimendile, ning "voice of god" kõlar lakke.

              Aga praegu sedasi

              Resiiver Marantz SR7010 + Stereo võim Yamaha AX-700 peakõlaritele.

              Kõlarikomplekt 7.2.4
              Kõlarid Elac Debut by Andrew Jones ja 2x Subwoofer SVS PB2000

              Peakõlarid Elac Debut F6

              Ees kõrgel lisa effekt
              Elac Debut B6

              Keskõlar
              Elac Debut C5

              Tagapool heli tekitavad
              Elac Debut F5

              Seljatagust effekti lisavadi
              Elac Debut B5



              Taga laes Sven audio "kärakad". Peagi on nende asemel Elac Debut B4.

              Madalat otsa silub x2 SVS PB2000


              Teler/Monitor: 65" Samsung Full HD LED LCD 65F6350


              Helisüsteemi arendus hakkab mul lõpusirgele saama. Veel on puudu üks võimas stereovõimendi (lõppvõim), hea Vinüülikas ning toa peegeldusi minimeerida
              Reaalsuses ilmselt ei saa see süsteem kunagi valmis...

              Kuna kass hävitas mu ühe odava RCA kaabli, ning üks HDMI sai otsa miskil põhjusel, siis läksin Valihelisse, et uued osta. Pihku jäi ka kaua plaanis olnud viimane kõlaripaar.

              Reedel lisanud siis Elac B4, mis läks lakke diivani kohale(varem oli seal vale kõlar). Muuses on see kõige pisem kõlar, mida olen omanud. Huvipärast panin peakõlariteks ja kuulasin, milleks need mini kõlarid võimalised on. B6 (suurem ja 6.5" bassikas) oli üllatavalt hea. B4(4" elemnt) üllatas ka. Kõrgete olemasolus ei pidanud kahtlema, kuid ka bass oli olemas. Tõsi, võimekus on väike, kuid vaikselt kuulates on heli suht hämmastav.

              Paar udust pilti ka, kui kedagi huvitab minu süsteem
              Juhtmed pole korrektselt veetud, sest plaanis on kevadel teha suurem remont selle toas. Siis plaan seinte sisse ära panna kenasti


              Comment


                Vs: Tegijate süsteemid!

                Click image for larger version

Name:	IMG_20180305_171651.jpg
Views:	1
Size:	489,8 KB
ID:	871090Click image for larger version

Name:	IMG_20180305_171744.jpg
Views:	1
Size:	485,0 KB
ID:	871091 plaadimängija Sony ps lx3 , stereovõimendi Sony 730 es, Sony cd mängija cdp 950 , tüüner Sony st se300 , ps3 dvd ja youtuubi jaoks läppar proadcastiteks ja kõlariteks Audes 037.

                Comment


                  Vs: Tegijate süsteemid!

                  Cb4, Veix7

                  Lisavõimud teil vaid eesmistele tornidele jah? Peaks ka oma vanakooli marantzi proovima. Uuematel ressidel see lõppvõimu osa nii mannetu, on siis asi oluliselt parem ka?

                  Lähevad nad koos käima ka?

                  Comment


                    Vs: Tegijate süsteemid!

                    Lisavõim jah ainult esimestel aga tuleb eraldi sisse lülitada. Kui oleks näiteks Marantzi lõppvõim MM7025, siis see lülitub järele, kuna on juhtmega ühendatud.Mul on kõlarid nelja oomise takistusega 250 watised, lõppvõimendi on 2x200 watti nelja oomiste kõlaritega. Marantz 6010 annab küll stereos nelja oomiga välja 2x182 watti(sakslaste hifitest.de), aga viie kanaliga ainult 5x96 watti. Ja kuna lõppvõimendi oli mul enne juba olemas, siis ma polegi Marantzi eraldi proovinud.

                    Comment


                      Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                      Vahe on sees ikka jah. Mul pole teab mis võimekas see võimendi, kuid on võimekam, kui Marantz.
                      Tööle läheb nupust!

                      Comment


                        Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                        cb4, kasuta "smart" pikendusjuhet ja jäta nupp sisselülitatuks. Sellega saab ka igasugustest "stand-by" parasiitidest lahti. Mul on Brennenstuhli oma ja toimib hästi.

                        Kas kuulasid teisi kõlareid ka enne B6 ostu?

                        Comment


                          Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                          Kirjutan siis juba pikemalt, mismoodi ja mis.

                          Mul oli eesmärk osta SVS Ultra seeria kõlarid. Peakõlarid Ultra Tower, Ultra Center ja Ultra BS. Ehk siis 5.1 ja hiljem midagi juurde.


                          Kuna himustatud SVS ultra seeria tarne ja hind läksid utoopiliseks(4,5k 5.1 süsteem), siis valisin meelepärased neti ülevaadate järgi välja ja käisin oma plaadiga kuulamas alternatiive. Kuna toas sai peagi olema kaks võimast Sw, siis lasin peakõlari nõudeid bassi ja võimekuse osas veidi tagasi(tegelikult oli see viga). Eesmärk onliteha 11.2 süsteem. Mis oleks hea ka stereos kuulata.


                          Sõelale jäi:
                          B&W 683 S2 ja ülejäänud seeria, et saaks 11.0 süsteemi.
                          Elac debute F6 ja ülejäänud Debut seeria
                          Wharfedale 250 diamond ja ülejäänid seeria
                          Wharfedale 11.5 diamond ja ülejäänid seeria
                          Klipsch Rp 280 ja seeria

                          Kuulasin nii peakõlarit, kui ka võimalusel Bs-i.

                          Kõik on head ja hinnatud kõlarid. Paljud olid ValiHelis kohapeal ka kuulamiseks. NIng paljudel ka hea hind tollel kuul(valihei oli just kolinud). Peale kuulamist tundus mulle kõige parem Elac debute. Seda soovitas ka härra kohapeal. Heli oli väga detailne ning realistlik, ning isegi madal osa täiesti olemas. Kuna ka hind tehti väga ilusaks, siis oli asi otsustatud


                          Väga meeldis ka B&W 683 S2, kuid selle välimus...pole minu maitse.

                          Koju tuli Elac debute By Andrew Jones. Mudeliteks F6, F5, B6, B5, C5 ja tagant järgi saabub teine SVS PB2000. Ning tänaseks on lisanudnu Ka F4.

                          Eesmärk on peakõlarid ikkagi SVS Ultra Tower-id osta. Kinnisidee vist juba.

                          Comment


                            Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                            Vau. Ise oleks oma eelarvamuste tõttu sellest listist Elac'i viimaseks jätnud... aga kui ise kõik üle kuulasid siis respect...

                            Kuidas Klipsch kõlas vs Elac (olen ise just neid samal Atmose eesmärgil piilunud)? Mis võimu taga võrdlesid ?
                            viimati muutis kasutaja suur13; 10 m 2018, 18:06.

                            Comment


                              Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                              Nende ressiiverite juures häirib mind üks asi. Nimelt isegi kui kasutada normaalseid, ma eeldan , et Monitor Audio Silver 10 liigitub selle määratluse alla, kõlareid, siis isegi lõppvõimendi kasutamise korral on bass nõrk. Isegi kui panna ressiiveri menüüst kõlarid suureks ja märkida, et subwoofrit pole. Kui nüüd märkida kõlarid väikeseks ja bass panna LFE ja lõikesagedus 60Hz, siis on ok.Loomulikult koos subwooferiga. Täna siis tegingi katse, esmalt kuulasin nagu mainitud, siis ühendasin DAC-kõrvaklapivõimendi Arcam r-Pac`i arvutiga ja sealt RCA juhtmed otse Emotiva lõppvõimendisse. Enne Marantzi ostmist ma nii kuulasingi stereot. Tulemus oli sama, mis Marantz subwoofriga pluss Emotiva, kuid mäekõrguselt parem, kui Marantz pluss Emotiva ilma subwoofrita. Võrdlemisel kasutasin loomulikult samu faile. Seega lihtsalt lõppvõimendi lisamine ei pruugi midagi muuta. Tähtsam on eelvõimendi osa. See jutt siis kõik ainult stereos kuulamise kohta, Atmose heli ja ka Dolby Surround on super!
                              viimati muutis kasutaja Veix7; 11 m 2018, 17:22.

                              Comment


                                Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                                Veix7, täpselt nii ongi. Mul oli enne Onkyo 929 ja hetkel Marantz 1606 (vahetasin ainult 4k pärast) - mõlemal sama probleem, esikõlaritesse bassi ei tule. Sama lugu oli ka eelmiste ressiiveritega koos suurte põrandakõlaritega. Sellest järeldus: ressiiver sobib ainult filmide vaatamiseks riiulikõlaritega + aktiivne subwoofer! Muusika jaoks on mul eraldi süsteem kus DAC eelvõimuna ja millel järel lihtsalt lõppvõim. MA Silver 10 vajavad korralikku kvaliteetset võimendit, vähegi viletsamaga bassi ei tule.

                                Comment

                                Working...
                                X