Teade

Collapse
No announcement yet.

Foorumlaste audiosüsteemid!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

    Endal on helisüsteem selline: Arvutist tuleb optilist teed pidi heli odavasse hiina DAC tegelasse ja sealt pioneer a-66x võimendisse ning pärast võimendit on juba siis S-90 heli tegemas kuuldavaks. Teine helide sisend on Pioneeri CD mängija PDR-05 ja sealt võimendisse, kolmas teekond on Amino digiboksist võimendisse ja viimane on Vinüülplaadimängija Aria102 kust taas liigub heli võimu .

    Comment


      #77
      Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

      Torni lisandus Sony CDP-X303ES nimeline pill.

      Comment


        #78
        Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

        Sony CDP-X55ES koos superclock plate, vahetatud opakate, lüütide ja toitesilumisega
        Electrocompaniet ECI-1
        Kõlariteks Hipi toode milles aja jooksul on filter ringi ehitunud.

        Comment


          #79
          Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

          Kuna uus eelvõimendi peaaegu valmis on, mis on ka muu süsteemi südameks, teen siia väikse teema. Eelvõim siis Nelson Passi Balanced Zen Linestage, mida minu süsteemis lausa 6 kanalit.Potekas on diy 12kanaline stepped attenuator. Võimenditeks Hypexi ucd moodulitel baseeruvad võimendid, mille puhvriosa eemaldatud. Dsp osa teeb minidsp toodang, kust juba töödeldud digiheli läheb edasi ak4396-l baseeruvatesse dac-idesse. Kõlaritest juttu siin
          Pilte ka...
          Click image for larger version

Name:	systeest.jpg
Views:	1
Size:	360,2 KB
ID:	867585Click image for larger version

Name:	systtagant.jpg
Views:	1
Size:	357,6 KB
ID:	867586Click image for larger version

Name:	eelpealt.jpg
Views:	1
Size:	370,7 KB
ID:	867587Click image for larger version

Name:	eeltagant.jpg
Views:	1
Size:	367,3 KB
ID:	867588

          Comment


            #80
            Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

            Esmalt postitatud uni poolt Vaata postitust
            mida minu süsteemis lausa 6 kanalit.Potekas on diy 12kanaline stepped attenuator. Võimenditeks Hypexi ucd moodulitel baseeruvad võimendid, mille puhvriosa eemaldatud. Dsp osa teeb minidsp toodang, kust juba töödeldud digiheli läheb edasi ak4396-l baseeruvatesse dac-idesse.
            Kas ma saan õigesti aru et sul aktiiv filtrid 3 riba mõlemale kõlarile?
            Jaga natuke rohkem kogemusi selle DSP kohat, võibolla võiks isegi eraldi teema teha kui viitisd.

            Comment


              #81
              Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

              ...jah - näiteks väljavõte hinnavaatlusest : "Olen nullis tagasi omadega. miniDSP suri ära. 2x miniDSP ja 1xminiDIGI stackimine on äärmiselt ebastabiilne jobutis. Iga kuu tagant pidi factory resetti tegema et jälle jutule võtaks.
              Püüdmatu unistus on omada head odavat digisisendiga 3-ribalist crossoverit, millel oleksid analoogväljundid. ".
              -

              Comment


                #82
                Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                Mul nanodigi 2x8. ca aasta kasutuses olnud, ning pole siiani ühtegi kala olnud. dcx2496 oli ka mingi aeg kasutuses. Analoogiks saab heli peale eraldiseisvaid dac-e. Daci väljundis passiivfilter.

                Comment


                  #83
                  Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                  Et mis siis antud juhul DSP mõte/ülessanne on kui väljundis on passiv filtrid?
                  Kumb paremat häält tegi kas dcx2496 või nanodigi 2x8+DACid?

                  Comment


                    #84
                    Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                    Seal väljundis ei pea isegi passiivfiltrit olema kui ei taha, sest asja mõte on kasutada digifiltrit ENNE DACi. http://www.minidsp.com/products/the-product-concept
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      #85
                      Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                      Khm, antud filter on daci väljundis alalise eemaldamiseks ja piiramiseks ülaltpoolt 100khz + pisike koormus ka. Või laseb mõni kivilt otse võimendusse?
                      Dacide originaalväljundosa on eemaldatud. Samuti lõppvõimude puhvriosa. Siin mängibki keskset rolli eelvõimendi.

                      Comment


                        #86
                        Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                        Tjah, ma tõesti nii teen et lasen "otse". On vaid üks kondekas alalise piiramiseks, juhuks kui vaja väljundisse ühendada mingi muu seade on see turvalisem. Tavalisel juhul on väljundis siis kondekas, seejärel passiivne VOL nupp koos releedel põhineva sisendselektoriga ning kohe võimsusvõimend.
                        Nimetatakse seda "Direct Out ", nii leiab sarnaseid lahendusi netist.
                        Korra proovisin ka väljundtrafoga, kuid see heli kohe üldse ei meeldinud. Klassikalised OP võimendiga lahendused on ka nagu nad on, midagi head nad juurde pole andnud. On vaid üks lahendus mille suhtes olen kahevahel, Marantzides kasutatav HDAM diskreetväljundaste. Kui see vabastada mute sektsioonist ja tavapärasest elektrolüütkondekast väljundis, võib isegi kuulatav olla.
                        viimati muutis kasutaja OSX; 24 m 2013, 12:44.
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          #87
                          Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                          No kui kivi lubab. Mul takk lisaks kondekale. Ja üks pisike konde siis ülemise otsa müradele. Sealt otse Balanced zen line stage, kust edasi lõpud.
                          Vol proovisin ka algul releedel teha, aga kui plaadi eagles valmis tegin, siis 12 kanali puhul (6x balansseeritud), tuli see suht hiiglaslik. Seega lasin teha pika võlli ja tellisin 3tk 4 kanalist stepped attenuatorit.
                          katsetasin ka ilma vahepealse võimendusastmeta(nanodigil on mingi vol. regull) aga see oli suht tuim p...k. Pealegi on Passi disain ülimalt lihtne(fet õlas) a klassi tükk.

                          Comment


                            #88
                            Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                            Jap, kivi peab lubama nii teha. Ma kasutan WM8741 DACi ja Marantz vanakooli CS4398. Mingil ajal proovin ka ära teha DSD Direct Out pasiivastme .
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              #89
                              Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                              Esmalt postitatud uni poolt Vaata postitust
                              Või laseb mõni kivilt otse võimendusse?
                              Mina lasen otse, ainult üks konde on igaks juhuks vahel, et võimu null paigast ei jookseks.
                              Aga mis ülessannet siis ikkagi nanodigi 2x8 DSP täidab?

                              Tegin eraldi DSP teema ära http://www.elfafoorum.eu/threads/687...uses-kasutuses
                              viimati muutis kasutaja moi; 24 m 2013, 13:42.

                              Comment


                                #90
                                Vs: Foorumlaste audiosüsteemid!

                                Moi, Sa vist ei viitsi teemasse süveneda. Kui konde võimu ja kivi vahel on, siis see pole otse laskmine. Nanodigi on crossimine ja vastavalt mõõtetulemustele korrigeerimine.
                                viimati muutis kasutaja uni; 24 m 2013, 13:50.

                                Comment

                                Working...
                                X