Teade

Collapse
No announcement yet.

Foorumlaste audiosüsteemid!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Re: Vs: Tegijate süsteemid!

    Minu süsteem.

    1 paar S-30, toidab neid Radiotehnika y101
    1 paar S-50B, neid toidab kõigile tuntud estonia võim
    1 paar S-90D, toidab keskus Samsung MAX-L82
    1 Korvet (35 AC-008), toideb teine estonia.
    Estonia komplekt siis koosneb kahest lõppvõimust ja ühest eelvõimust.

    Ja kõigerohkem meeldib see, et iga paari jaoks on oma võim .

    Comment


      #32
      Vs: Re: Vs: Tegijate süsteemid!

      No sealt küll väga head heli ei looda saada Kui kõk koos.

      Comment


        #33
        Re: Vs: Re: Vs: Tegijate süsteemid!

        Koos ei kuulagi.
        Kui vaikselt kuulan nii et teisi ei häiri siis on s-30 põhiliselt.
        Kõvema tümpsu jaoks panen s-90.
        Aga jah kui kõik koos siis ta hästi tõesti ei kõla.

        Comment


          #34
          Vs: Re: Vs: Re: Vs: Tegijate süsteemid!

          1) Arvuti helikaardist tuleb signaal NAD 3020B võimu, sealt edasi S90-tesse.
          2)Yamaha CDX-530RS > Rotel RX-602 > Infinity Alpha 10 riiulikõlarid ja Tandberg TL1500 kõlarid.
          CD-mängijaga mp3 ei kuula, aind FLAC. Heli on minu jaoks s***ks parem kui S90-tega, kuigi bassiotsa võiks olla sutsu juures.

          Comment


            #35
            Vs: Re: Vs: Re: Vs: Tegijate süsteemid!

            Ma istun enamasti hetkel klappide peal.

            Helikaart: Creative XFI Titanium HD
            Klapid: Sennheiser HD595

            Vahest kuulan S90F'idega mida toidab Sony RX-50 muusikakeskus (suht ajutine lahendus).
            viimati muutis kasutaja Garol; 23 07 2011, 11:58.
            Estonian SPL & Sound
            @gargru

            Comment


              #36
              Vs: Re: Vs: Re: Vs: Tegijate süsteemid!

              Minu süsteem Tallinnas, külas. Esiplaanil minu tehtud UTOPIA, põrandal toitefilter ja lairibakõlarid. Kodus kasutan CD Teac VRDS 10 ,ja ümberehitamisel on CD Maranz ja CD Yamaha.Click image for larger version

Name:	P5170004.jpg
Views:	1
Size:	30,2 KB
ID:	865821

              Comment


                #37
                Vs: Re: Vs: Re: Vs: Tegijate süsteemid!

                Sony Receiver STR-DB 870 QS
                Sony Minidisc Deck MDS-JB 920 QS
                Sony Stereo Cassette Deck TC-WE 835S
                Sony Video SLV-SE 60
                LG ADR-620 CD Recorder Player
                Aiwa HV-DH1 DVD/VCR Combo Player
                Philips DVD Recorder 3452H 160GB HDD
                Samsung TV LED UE-32C6530
                Radiotehnika U-7111
                Radiotehnika T-7111FS
                Lintmakid Olimp 003, 003 ja 004
                Vinüül Vega 119
                Kõllid Audes 064 170w
                Kõllid Eltax Concept 400 200w

                Comment


                  #38
                  Vs: Re: Vs: Re: Vs: Tegijate süsteemid!

                  Marantz full automatic turntable TT 340
                  Sony CDP-M33 cd player
                  Philips BDP 2500 blu-ray disc player
                  Nad A/V surround sound tuner preamp 917
                  Nad stereo ampfilter 3020a
                  Technics SB-CS90 speakers

                  -----

                  E: Uued seadmed, vt postitus nr 121.
                  viimati muutis kasutaja Scott; 14 11 2014, 06:56. Põhjus: Kasutaja soov

                  Comment


                    #39
                    Vs: Teema "Tegijate süsteemid" arutelu

                    Endale lisandusid hiljuti Revox A722 löppvöim ja B****ngeri analoogaktiivfilter - sain mölemad suht vöileivaraha eest, ja mötlesin, et miks mitte. Eks edaspidi, kui öhtud pimedamaks lähevad ja viitsimist tuleb, saab neid mudida ka (krossil lüütide asemel paremad asjad, vöimul toitelüütide vahetus ja nipet-näpet muudatusi signaali liikumise poole pealt - šveitsi inseneride mötted on selle vöimu loomisel päris käänulisi, kitsaid ja pikki radasid käinud, söna otseses möttes).

                    Aktiivfiltrid on igatahes öige lahendus - kesksagedusse tuli detailsust juurde (vähenenud IMD) ja bass muutus täpsemaks (pooli DCR ei riku mängu). Möödetud toas, kölarite tavalisel asukohal ca 70 cm kauguselt; 12 db/okt silumist. Graafiku vertikaalne jaotis on 5 dB - foorumi server muudab pildid vähe kribuks, aga aru saab, mis üldises plaanis toimub.Kukkumise ülalpool 8 kHz kompenseerib EQ digitaaldomeenis.
                    Click image for larger version

Name:	active_270_phase.jpg
Views:	2
Size:	20,5 KB
ID:	865831
                    Click image for larger version

Name:	active_270.jpg
Views:	2
Size:	20,7 KB
ID:	865830
                    Lisatud failid
                    viimati muutis kasutaja Scott; 27 07 2011, 05:12. Põhjus: teisest teemast üle toodud
                    Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                    Comment


                      #40
                      Vs: Teema "Tegijate süsteemid" arutelu

                      kuna ma ise ei ole suurem isetegija, siis mul on ainult mingi vigane Elegija 102 Stereo ja Radiotehnika s-90 kõlarid.
                      Kõlarite kvaliteet on minu jaoks väga hea, ainuke asi, et elegija on ainult 2*6W RMS (maksimaalne nimivõimsus 2*20W).
                      Oleks tore kui oleks parem võimendi nende jaoks, aga võimendi peaks mängima hästi . Sest mind ei huvita eriti see võimsus, Mul peab olema ainult kvaliteetne, et võimendi peaks, ja mängiks korralikult.

                      Comment


                        #41
                        Vs: Teema "Tegijate süsteemid" arutelu

                        tehnofriik. 5+ sulle, numbrid ja reaalsed mõõtetulemused nätavad alati profesionaalset oskust. Asi mida audio all siin harva näeb. Ikka on terminid soe, külm, kange, surnud, ajateivas jne. Paraku need terminid näitavad teadmatust, nendega edastatav info on 0.
                        Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                        1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                        2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                        Comment


                          #42
                          Vs: Teema "Tegijate süsteemid" arutelu

                          Esmalt postitatud murphy poolt Vaata postitust
                          tehnofriik. 5+ sulle, numbrid ja reaalsed mõõtetulemused nätavad alati profesionaalset oskust. Asi mida audio all siin harva näeb. Ikka on terminid soe, külm, kange, surnud, ajateivas jne. Paraku need terminid näitavad teadmatust, nendega edastatav info on 0.
                          Kui olin noor ja roheline, siis "mõõtsin" võimendi headust puhtalt tehniliste andeme järgi. Aastad läksid, kogemuste pagas tasapidi kasvas ja avastasin mingi hetks, et teh. parameetrid ei näita kõla headust/meeldivust! Minu käest on läbi käinud ideaalile ligilähedaste andmetega võimendeid sh kodu võime, kui ka reference klassi stuudio võime. Minu veendumus, et tehnilised andmed ei kajasta OTSESELT võimendi headust aina kinnistus. Seega leian, et sinu väide on veidi rumala poolne, mina nii kategooriline selles küsimuses ei julgeks olla ...
                          viimati muutis kasutaja Rom; 26 09 2011, 07:40.

                          Comment


                            #43
                            Vs: Teema "Tegijate süsteemid" arutelu

                            Noh pigem selline ajastu küsimus kes mis ajas veel elab. 80 oli eriti popp kes parema tulemuse mõõtis. Tänapäeval on paljud seda avastanud et see on ainult üks väike osa lihtsalt.

                            Comment


                              #44
                              Vs: Teema "Tegijate süsteemid" arutelu

                              Sain täna kätte oma Audese 146 kõlarid ja pani imestama ,et elementidest vaid üks on oma toodang ja ,et kogu kompoti takistus on 8 oomi.Hetkel asjadega rahul,kuna mängivad mul toas paremini kui 155-d,ilmselt olid nad lihtsalt liiga suured,kuna korralik heli tuli alles vastu seina seistes.Nüüd peaks korralikuma ressiiveri ka vastavalt kõlaritele leidma,äkki soovitusi.Hetkel lihtne Yamaha rx v363.

                              Comment


                                #45
                                Vs: Teema "Tegijate süsteemid" arutelu

                                Jh ja siis hakkab jutt tulema et kuuldakse mõõtmatuid asju. üks päev sa kuuled 15kHz teine päev aga isegi 30kHz häirib. Vat nii täpne oleme looduse poolt.
                                Võimendid mis on mõõtmatute erinevustega kõlavad täpselt samuti. Teine praktika on mitte mõõta kõiki parameetreid. Ja siis öelda mõõtsin võrgupinget aga ikka kõlab teisiti.
                                Muidugi kui endale meeldib pole vaja mõõta aga siis on võrdlus olematu. Miks yltse kisan, yks tegelane lühendatult AP kisas yhes samateemalises lukus arutelus et ta on kunn ja teised sõitku võsa tema võim on parim. Ja hiilgas siis jälle soekylma terminoloogiaga aga mitte yhtegi numbrit. Kõike tuleb mõõta ja täpselt tuleb mõõta, nii on elu näidanud, vastasel korral satume tagasi aega kus muusika oli koopas pulkade kokku tagumine ja häälitsemine. Mingi hetk ma tolereerisin sellist jura aga kui kogu aeg pead tõestama läbi mõõtemise inimestele et sa pole ahv. Inimesed netist igast sodi kokku loevad on seda sodi lugenud aastaid ja vb ka midagi teinud aga praktilised mõõtemised on 0. Aga reklaamitakse nagu superhead, jutt on hea alati, "ma tean et asi on hea, ma ju ehitasin selle". Sellist jura kuuled igal elu alal iga päev ja siis ise ole neeger kes siis kõik yle mõõdab ja tõestab et pole ahv (tõsi kõik ei usu ka siis kui reaalsed tulemused nina all). Ärge siis viha pidage aga fanatte tuleb pidurdada sest kui võrrelda siis numbritega, vastasel korral on tegu yleshaipimisega, ja eriti kui seda tehakse väga agresiivselt väites et kõik teised on saast ja ta on ainuke hea.
                                Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                                1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                                2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                                Comment

                                Working...
                                X