Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu kodukino ja HI-FI tehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nojahh... vahel life sucks või nii aga hea, et ei jõudnud suuremaid kõlareid osta.. neid pole praegust nagu kuhugile panna = )
    B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

    Comment


      OK, natuke rumal nali, aga mulle tundub, et Sul on päris lahe koht kuhu kolida. Saun oli ka samas hoones kui mul teema algusest õigesti meeles on

      Comment


        Tervitused!

        Saan lõpuks öelda, et muusikaruumi ehitus ver 2 on lõpuks siin jeeeeee = )
        Asi venis kauem, kui arvasin kuna sobiva kinnisvara leidmine praegusel ajal on fucking bloody keeruline.

        Kõik on alles väga väga alguses aga ruumiks saab elumajas asuv garaaž. Seinad kivist , põrand ja lagi betoon. Laiust 3,75m ja pikkust 7,3m, lage pole veel mõõtnud aga silma järgi on üle 3m.
        Päris 100% puhtaks muusikaruumiks seda siiski teha ei saa ja pean kombineerima. Ühesõnaga 100% man cave, kus on töölaud, tsikel ja puhtam nurk heli jaoks.
        Esimene asi on ruum puhtaks saada ja välja visata kõik asjad. Uus elekter ja kõik võimalikud parandus ning viimistlus tööd.
        Lisatud failid
        B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

        Comment


          Esmalt postitatud riksx poolt Vaata postitust
          Tervitused!

          Saan lõpuks öelda, et muusikaruumi ehitus ver 2 on lõpuks siin jeeeeee = )
          Asi venis kauem, kui arvasin kuna sobiva kinnisvara leidmine praegusel ajal on fucking bloody keeruline.

          Kõik on alles väga väga alguses aga ruumiks saab elumajas asuv garaaž. Seinad kivist , põrand ja lagi betoon. Laiust 3,75m ja pikkust 7,3m, lage pole veel mõõtnud aga silma järgi on üle 3m.
          Päris 100% puhtaks muusikaruumiks seda siiski teha ei saa ja pean kombineerima. Ühesõnaga 100% man cave, kus on töölaud, tsikel ja puhtam nurk heli jaoks.
          Esimene asi on ruum puhtaks saada ja välja visata kõik asjad. Uus elekter ja kõik võimalikud parandus ning viimistlus tööd.
          Jõudu ehitamisel!
          Suur töö ootab ees, ära siis unusta pilte ja videoid jagamast
          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

          Comment


            Tervitused üle pika pika aja!

            Mul see kirjutamine käib selliste tsüklitena ja mis seal salata, eks uue koha ehitamine on paras katsumus ja takistusi/muresi rohkem, kui lahendusi.
            See on selge, et uus elamine oli tähtsam, kui hobinurk ja see võttis 95% ajast... vahel oli lihtsalt suur moti puudus ja ei tahtnud/viitsind suurt midagi teha ja lihtsalt tiksusin kuskil ringi :P
            Kui aus olla, siis ehitusest ei jõudnudki filmi materjali teha ehk siis sellest punktist kus oli eelmine postitus.
            Aga teema ei ole kuhugile kadunud ja sain esimese klipi tehtud. See siis miski 2n tagune seis ja siit teen materjali juurde. Andke teada, mis teemad huvitavad ja millest võiks rääkida.

            Head vaatamist ! = )

            https://youtu.be/FITsqCUOEk8?si=vGfgh1xQ2ek0p98H



             
            B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

            Comment

            Working...
            X