Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

    Vahest on kellegil abi vaja multimeetritega


    Comment


      Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

      See uudis (viirus telerile) tekitab küsimused, kust saaks osta maheteleri või -mobiili. Mürgitatud asjade maailm surub liialt peale.
      Taaskord tuleb meelde anekdoot: "Mulle käib jubedalt närvidele, et külmkapil on pidevalt telerile midagi öelda".

      Comment


        Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

        SAT peal oli saade, kus demonstreeriti igasuguseid jälitamise võimalusi Saksamaal ja ka vastavaid softe nii nutitelefonidele kui telekatele.

        Muidugi on need võimalused sealsete seaduste järgi illegaalsed.

        Oli näiteks smartteler, millel oli sees kaamera ja netiühendus. Häkiti sisse ja vaadati, mis toimub magamistoas.
        Ja vaatamine on täitsa tasuta

        Comment


          Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

          Ostke akvaarium ja vaadake kuidas kala ujub.
          http://hparchive.com/
          https://worldradiohistory.com/index.htm

          Comment


            Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

            Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
            Ostke akvaarium ja vaadake kuidas kala ujub.
            Kala on tark.
            Oli üks kohvik kus üks sein oli akvaarium, kalad sees.
            Inimesed käivad mööda, kalad õiendavad omi asju.
            Läheb mööda ettekandja, kõik kalad on ninad vastu klaasi ja ootavad midagi.

            Vaatamine oli tasuta.

            Comment


              Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

              Esmalt postitatud A.R. poolt Vaata postitust
              Kala on tark.
              Oli üks kohvik kus üks sein oli akvaarium, kalad sees.
              Inimesed käivad mööda, kalad õiendavad omi asju.
              Läheb mööda ettekandja, kõik kalad on ninad vastu klaasi ja ootavad midagi.

              Vaatamine oli tasuta.
              Ootavad, millel satuvad koka pannile?

              Comment


                Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                Esmalt postitatud Svago poolt Vaata postitust
                Ootavad, millel satuvad koka pannile?
                Või et saaks kõhu enne täis.´Need seal olid rohkem ilukalad.

                Comment


                  Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                  See saksa saade oli rohkem hariva iseloomuga, et milliseid võimalusi pakub tänapäeva tehnika ja kuidas selle vastu ennast kaitsta. Samuti oli juttu Saksamaal keelatud programmidest, mida võib-olla kasutatakse riiklikul tasemel mujal.

                  Comment


                    Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                    Esmalt postitatud a1 poolt Vaata postitust
                    See uudis (viirus telerile) tekitab küsimused, kust saaks osta maheteleri või -mobiili. Mürgitatud asjade maailm surub liialt peale.
                    Taaskord tuleb meelde anekdoot: "Mulle käib jubedalt närvidele, et külmkapil on pidevalt telerile midagi öelda".
                    Mul on tagavaraks paar 700-seeria vene värviteleviisorit.

                    edit.. lugesin uudist, tegelikult ajaks see kurjaks kui ma ei saa tuleviku teleriga mingi mõtetu vea teiste tegemata töö eest filmi vaadata, saaks otse maid jalaga ***** ja aknast välja suure kaarega tõsiselt ka ei ole põhjust liigmootsat tehnikat austada! Ennem on mul digiboks ja 700-seeria värvikas kui moodne nutikas, sest ilmselgelt ma ei raatsiks kaugemas tulevikus 700-seeria ressursi enne raisata, kui kõik teised "mahe televiisorid" ei ole enam remonditavad ja moodsad telerid tahavad muudkui uusi tasulisi viirusetõrjeid.
                    viimati muutis kasutaja RaunoK; 02 07 2016, 10:30.
                    Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                    Comment


                      Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                      Ajakirjanduses oli kunagi juttu teatud antennide segavast mõjust. Mul oli ka kunagi selline juhus. Kaks naabrit kõrvalmajast kaebasid soome TV halva kvaliteedi pärast. Minul oli SAT antenn suunatud lõunasse Astrale. Neil soome antenn põhja poole. Ja antennide vahe külge pidi ca 20m, mul antenn 2. korruse rõdul, neil 3. korruse katusel.
                      Üks läks isegi valda kaebama, et minu SAT antenn rikub nende pildi ära. Madistasin siis tükk aega vallaametnikuga, et õigust saada. Ei aidanud isegi teooria selgitamine
                      Lahenes nii, et pidin ise uurima, milles on naabermaja probleem. Läksin siis vaatama ja nägin, et koridori lae all oleva kollektiivantenni jaotuskarpi polnud keegi juhtmeid kinni jootnud, olid ainult ümber klemmi keeratud ja klemmid oksüdeerunud.
                      Ma olin muidugi solvunud ja palusin neil ise asi korda teha. Ei midagi. Lõpuks oli ühe mehe elukaaslane nõus vea kõrvaldamisega, kui ma juhendan. Ta elukaaslane oli noor ja väga ilus, riietus alati seksikalt. Kodus kandis ta eriti lühikesi seelikuid jne. Ta tõi siis tabureti ja ma tõin kolvi. Ega see jootmine siis elus esimese korraga õnnestu – pusis oma 10 min. Mul ka igav ei hakanud ja uudistajaid kogunes teisigi
                      Aga mis sa teed, kui SAT antenn kiirgab nii võimsalt, et soome pilt kadunud
                      viimati muutis kasutaja Svago; 05 07 2016, 09:19.

                      Comment


                        Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                        Mul on vist tunne, et ma lõpetan elektroonikaga tegelemise, sest ohmi seadus ja muud targad seadused minu puhul enam korda ei lähe kõik käiks just nagu tähtede seisust ja ilmastiku oludest. Enne KREN8A on 18,4V peale seda aga 29V, teistkordselt mõõtmisel aga mitte midagi, teise krenniga väljundpinge 3 koma millegagi. Tulemus null, maketeerimise plaat sai ära songitud ja jälle raisatud tühja tähja peale aega.
                        Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                        Comment


                          Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                          Esmalt postitatud RaunoK poolt Vaata postitust
                          Mul on vist tunne, et ma lõpetan elektroonikaga tegelemise, sest ohmi seadus ja muud targad seadused minu puhul enam korda ei lähe kõik käiks just nagu tähtede seisust ja ilmastiku oludest. Enne KREN8A on 18,4V peale seda aga 29V, teistkordselt mõõtmisel aga mitte midagi, teise krenniga väljundpinge 3 koma millegagi. Tulemus null, maketeerimise plaat sai ära songitud ja jälle raisatud tühja tähja peale aega.
                          See KREN on pingeregulaator ?
                          Need tavaliselt tahavad ballasti (koormust) väljundisse et stabiilset pinget välja anda.
                          Näiteks tuntud regulaator LM317,LM350 väljund hakkab "ujuma" kui koormus puudub...
                          Teina asi, millega see plaat puhastatud sai ? Jootevedelik võib nalja teha !
                          http://hparchive.com/
                          https://worldradiohistory.com/index.htm

                          Comment


                            Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                            Osta endale uus tester.
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                              Paneks ka õpetliku loo kirja.
                              Sa disainitud üks skeem. Skeemis opakas opa337 . Lasen siis smd plaadi ära koostada, toide sisse. Loomulikult asi ei tööta ja üks toitega jadamisi olnud takistist viskas elutegevuseks vajaliku vanakese Hotabõtsi välja.
                              Mis siis viga. Viga selles, et tellitud sai hoopis opa 2337 . Ehk nn topeltopakas.
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment


                                Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                                Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
                                See KREN on pingeregulaator ?
                                Need tavaliselt tahavad ballasti (koormust) väljundisse et stabiilset pinget välja anda.
                                Näiteks tuntud regulaator LM317,LM350 väljund hakkab "ujuma" kui koormus puudub...
                                Teina asi, millega see plaat puhastatud sai ? Jootevedelik võib nalja teha !
                                Ja koormusel ujub 9V peale tagasi? Ma veel mõtlesin, et pean neid karbist valima hakkama või lausa ise transsidel stabika arvutama.
                                Ei meenu ka et tina traadi sees olev flux oleks mind reetnud isegi suuremate pingetega pole nalja teinud.

                                Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                                Osta endale uus tester.
                                Puht juhusest viskas 29V ette? Kontrollisin ka 45-aastat vana fossiiliga, näitab ikka õigesti. Digitestril läks 20 voldises diapasoonis pilt ees ja andis mulle mõista et see läheb see on rohkem kui 20, seega see ei saanud olla ka minu unisusest, muidu oleks ka kahtlustanud enda lugemisviga.
                                Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                                Comment

                                Working...
                                X