Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Keeleveerud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Keeleveerud

    Beta (or hfe) is the ratio of the base current Ib to the collector current Ic. It is not a fundamental property of a BJT.
    Never design circuits that depend on beta, unless of course you're making a transistor tester. Douglas Self.

    Google
    Beta (või HFE) on suhe baasi vool Ib kollektori vool I c. See ei ole põhimõtteline omadus bipolaartransistoride.
    Kunagi kujundada ahelad, mis sõltuvad beeta, kui muidugi sa üritad transistori tester. Douglas Self.

    Tilde
    Beta (või ülehomse) suhe praeguse Ib baasi, kollektori praegune Ic. See ei ole põhimõtteline atribuuti BJT.
    Kunagi disaini ahelad, mis sõltuvad beeta, muidugi kui sa muudad transistor testija. Douglas Self

    Comment


      Vs: Keeleveerud

      Esmalt postitatud Svago poolt Vaata postitust
      Ta luges näiteks – n-u-g-a ja hääldas väits
      ni-u-gi-a on aabitsast lapsel lugeda.
      On ka koer ja pini.
      Või kak ik raan - kull nuttis kase otsas.

      A tuust olõih määnistki - pole viga, juhtub.
      ***
      Saarlastel on "kena mees" see, kes on piisavalt "kiikuvas olekus".
      Siis on neil seal sau ja läkk so savi ja liiv.
      "Muhulane" on üks parmu moodi elajas.

      Comment


        Re: Vs: Keeleveerud

        Ma tunnistan üles, ilma et peaksite survet avaldama: olen ka üks neist, kes elutute asjade kohta asesõna "ta" kasutab. A' siin on nüansid.

        1. Autod on mul kindlasti "tema" või "nemad" ja naissoost pealegi. Tõsi, uuemad moodsad linnamaasturid hakkavad minust seda halba kommet välja juurima -- ratastega nutitelefoni kohta on tõesti veider öelda või kirjutada "ta". Kuid, noh, võtke kas või Toyota GT86/Subaru BRZ... saab ju asjal hing olla.

        2. Arvuti käitumist kirjeldades tuleb "tema" iseeneslikult, ja minu arvates on põhjus selles, et ma ei räägi tegelikult ju mitte sellest, mida teevad transistorid kuskil ränitüki peal, vaid sellest, mida teeb programmeerija oma programmi kaudu. Kui aga tehisintellekt peaks kunagi realiseeruma, siis pole kahtlustki -- igal juhul suhtleme siis temaga.

        3. Eelpoolmainitud linnamaasturid-krossoverid, nutitelefonid, külmutuskapid -- neid on tõesti väär "tematada" ja ma mõtlen, et tegelikult ksf! Scott seda punkti silmas pidaski. Mis siis muud üle jääb kui et katsume end parandada? ... selle mööndusega, et kui asi inimese hinge küljes on, siis öelgu pealegi "tema".

        Comment


          Vs: Re: Vs: Keeleveerud

          Mis vahe on arvutil ja nutitelefonil, et viimane ei saa "tema" olla?

          Comment


            Vs: Keeleveerud

            Siis vist olemegi sinna teel: „Temake“.


            http://www.ohtuleht.ee/567114/temake...-inimsuhetesse

            Comment


              Re: Vs: Re: Vs: Keeleveerud

              Esmalt postitatud vanemleitnant poolt Vaata postitust
              Mis vahe on arvutil ja nutitelefonil, et viimane ei saa "tema" olla?
              Telefoniga ma praktiliselt ei räägi, ain't hõõrun.

              Comment


                Vs: Re: Vs: Re: Vs: Keeleveerud

                Oi, kõhutäis naerda, vastavalt rikutuse astmele, nüüd läheb jutt juba roppuseks! Ma kunagi ühele, rahuldamatusest pidevalt tigetsevale töökaaslannale soovitasin mobiili kasutada vibreerivalt sihtotstarbeliselt. Saingi eluaegse vihavaenlase!

                Comment


                  Vs: Keeleveerud

                  Nutikal ju hõõrutakse ekraani.
                  Mind on juba lapsest saati kasvatatud, et naisi peab aitama

                  Comment


                    Vs: Keeleveerud

                    Esmalt postitatud Svago poolt Vaata postitust
                    Nutikal ju hõõrutakse ekraani.
                    Mind on juba lapsest saati kasvatatud, et naisi peab aitama
                    ; Oh!!! Kui neid on 1100, siis ... ei jõua kõigi tahtmisi täita!

                    Comment


                      Vs: Keeleveerud

                      Meenub, kui üks daam rääkis, kuidas ta oli oma numbri saatnud telesaatesse, sellesse, mis öisel ajal TV3-s oli, kus igasuguseid tutvusi otsiti. Üks mees oli siis helistanud ja ikka uurib ja küsib, et mis mobiil tal on ja kas sellel vibraator ikka ka on. Saanud siis teada, et vibraator ikka on, oli käskinud siis telefoni sihtotstarbeliselt kasutada ja et tema siis helistab ja pärast räägid, kuidas oli.

                      Comment


                        Vs: Keeleveerud

                        See rääkis mulle ükskord, et kui tal korralikult tuurid ülesse saab, võib ikka räigelt hagu anda!
                        Eks rallimeestel on autod kallid ka, pole parata.
                        Erilahendused.
                        PS või mail.

                        Comment


                          Vs: Keeleveerud

                          OT. Kuidagi väga popp on üks teema:

                          http://elu24.postimees.ee/3017793/fo...aise-vagiinast

                          Vaatan SAT muusikakanaleid ja saatejuhil on seljas särk kirjaga „Fuck“. ja veel midagi. Sisenevad saatekülalised ja neil on särgi ees kiri „Maze Fucker“ Naissaatejuht on üleni tätoveeritud ja tõestuseks näitab videot:

                          https://www.youtube.com/watch?v=aKf5jqfoxIE

                          Vaatan Soome stand up comedy saateid, naera või ribadeks, jutt nabast kõrgemale ei jõuagi.

                          Lähen poodi, et osta T-särki. Seal on meie kunstniku Navitrolla kujundatud särk kahe jänese ja kirjaga: „Jänest pannakse iga jummala päev“. Lisaks muidugi ingliskeelne viisakam tõlge.

                          No kuhu ma sellise särgiga lähen ja nagu eestlasele kohane, et mida naised minust arvavad

                          Eestlane, sakslane ja prantslane matkavad džunglis ja näevad elevanti.
                          “Huvitav, kuidas mul õnnestuks ära kasutada iga tükk sellest elevandist,” mõtiskleb sakslane.
                          “Huvitav, kui maitsev see elevant oleks, kui ta ära küpsetada,” mõtiskleb prantslane.
                          “Huvitav, mida see elevant minust arvab,” mõtiskleb eestlane.

                          Comment


                            Vs: Re: Vs: Keeleveerud

                            Esmalt postitatud olevtoom poolt Vaata postitust
                            3. Eelpoolmainitud linnamaasturid-krossoverid, nutitelefonid, külmutuskapid -- neid on tõesti väär "tematada" ja ma mõtlen, et tegelikult ksf! Scott seda punkti silmas pidaski. Mis siis muud üle jääb kui et katsume end parandada? ... selle mööndusega, et kui asi inimese hinge küljes on, siis öelgu pealegi "tema".
                            Just nii ma mõtlengi!

                            ...

                            Praegu kuulan Kuku raadiost Digitunni saadet ja Henrik Roonemaal on Ansipi roaminguhinnaga megabait nii hinges, et ainult ta ja ta see on.
                            73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                            ATiP1pN4XeM

                            Comment


                              Vs: Re: Vs: Keeleveerud

                              Märkasin ka just sellist kasutust kus see asemel oli ta kirjutatud. Ja tulin mõttele et kui ühiskond sm. ossinovski kindlal juhtimisel juba ei tee vahet mis sugu on inimene - asi see elus ja eluta vahetegemise lõpetamine ära ei ole, pealegi kui subjektid ise sellega märkamatult kaasa tulevad...?
                              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                              Konfutsius

                              Comment


                                Vs: Re: Vs: Keeleveerud

                                Märkasin ka just sellist kasutust kus see asemel oli ta kirjutatud.
                                Esiteks mõõdaks ära seadme "sirge" karakteristiku,
                                siis laseks tal mõõta ruumi koos konkreetsete kõlaritega ära
                                Ka mõõtja on "tema". Ja kõlab paremini kui "see mõõtku".
                                Ega oma sisemise mina eest ära ei jookse.
                                Kes seda kirjutas?

                                Comment

                                Working...
                                X