Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

    Käsi südamel, sama pakkuja juures ühtegi teist eraisiku telefonipaketti pole ega ühtegi tähtajalist lepingut ega järelmaksu. Muid asju on, ei midagi värsket. Ainus oht mis pakuti välja et kui ma mitme aasta jooksul ühtegi kõnet ei tee siis teoreetiliselt võib kinni minna. Endalgi siiani raske uskuda, aga neid nullarveid ikka posti tuleb.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #92
      Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

      Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
      Muid asju on.
      Mis mahus neid muid asju on? Ma võin olla sinisilmne, aga päris tühja koha pealt isegi null-arvetega nad kuskilt katte võtavad, ja ikka-ikka arve saaja kukrust...
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #93
        Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

        Paarkend euri kuus, see ei olnud niivõrd soodustuse tegemine kui ajaloost kaevati välja mingi ebarentaabel pakett mis varsti kinni tagasi pandi. Kes sai see sai, leti pealt enam ei pakuta.

        Kõneminut muidugi maksab alates esimesest aga kui ei räägi siis ei kulu.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #94
          Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

          W@ldur ja otsija, kust te võtate õiguse minuga sedasi ülbitsema tulla, ilma igasuguse reaalse põhjuseta ?
          See, kui teie ütlete, et see on loll või jabur lahendus, ei tee seda lolliks, pigem näitab see teid ennast halvas valguses.


          Kas te ise ei oska mõelda, miks ma siia täpset süsteemi ei avalda? Ma ei taha sellist infot avalikult levitada, ei taha, et keegi saaks siit ideid endale, halbadeks mõteteks.
          Kui teil on soov, võin teile privva saata täpsema kirjelduse, kuidas süsteemi ehitasin.

          Kuid jah, tekib tõsine küsimus, mida on rumalat süsteemis, mis täidab minu vajadust süüdata katelt kodust eemal olles? Seda tuleb vahel mõne külma ilmaga ette ning õhtul hilja ei tahaks hakata enam maja üles kütma.
          Kui koju tulles juba katel köeb on selle võrra soojem ja pole ka hommikul nii külm, vajaduse korral on siis lihtne ka juurde panna.
          Tõsi, see talv ei ole sellist külma olnud -10 ja alla selle pean silmas.

          Ühtegi valmis süsteemi ma selliseks asjaks ei tea ja kui ka leiduks, maksaks see kõva raha kindlasti, seega milleks ?

          Ma ikka tean, mida ma teen ja olen erinevad stsenaariumid läbi mõelnud.
          Terve selle süsteemi arendasin oma mõttes valmis ja toimib, lihtsalt mobiilist väljavõttel oli abi vaja, kuid ajapikku selgus, et saab hoopis normaalse raha eest osta GSM relee, mille ma ka ostsin ja toimib väga kenasti.

          Comment


            #95
            Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

            Kas Teie süsteemid ja see GSM võtab kõne vastu (ja maksab kõne eest)?
            Mina ainult kuulan kuidas kutsub ja katkestan kõne 1-2-3-4 piip peale.
            Tarkus on kallis arvutis, maksis 1,32€
            Aga see maksmise korralikkus, see on kole

            Comment


              #96
              Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

              Aga kui investeeringupakkuja helistab?
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #97
                Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                Minu GSM relee kutsub korra ja siis paneb ära, tema pealt ei lähe mingit raha.
                Kui sms-i saadan, siis jah ta vastab ja see maksab sms-i hinna.


                ____________

                selle

                ...

                Tema - elusolend
                See - ese

                Väga vanal ajal olid orjad, kes peremehe käske täitsid, ehk klemmikas keldris orja ei pea...
                viimati muutis kasutaja Scott; 11 m 2020, 21:24.

                Comment


                  #98
                  Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                  Esmalt postitatud klemmikas poolt Vaata postitust
                  W@ldur ja otsija, kust te võtate õiguse minuga sedasi ülbitsema tulla, ilma igasuguse reaalse põhjuseta ?
                  See, kui teie ütlete, et see on loll või jabur lahendus, ei tee seda lolliks, pigem näitab see teid ennast halvas valguses.
                  Ülbitsemiseks on veel vara seda pidada, usun, et võin seda mõlema eest öelda.
                  Konstruktiivselt on raske hinnangut anda, kui kõik sügavalt salajane. Reeglina jäetakse saladusse eelmainitud põhjustel, kusjuures geeniusel jutumärke polnud.
                  Ole hea, saada mulle lahenduse kirjeldus, luban, et ei avalda. Aga kas on siis loll, jabur, või tabav, ütlen välja. Privaatselt.
                  Erilahendused.
                  PS või mail.

                  Comment


                    #99
                    Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                    Esmalt postitatud klemmikas poolt Vaata postitust

                    Ma ei taha sellist infot avalikult levitada, ei taha, et keegi saaks siit ideid endale, halbadeks mõteteks.
                    Ehk siis näitek volframtraat ja tuletikk. Kuiv kasetohu puru vms?

                    Comment


                      Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                      katla automaatika on olemas. tavalisele puukatlale pelletipõleti külge ja voilah. see süütab automaatselt ise ja käsupeale.

                      või tahetakse pelletipõletit ise teha?

                      Comment


                        Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                        Sellega ju kivisütt ei küta ja etteandesüsteemi ka vaja.

                        Aga pelletisüütaja võiks toimida küll, ei pea ilutulestikku katlas lahti laskma. Või isegi diisli küünal.
                        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                        Comment


                          Vs: Kuidas 1,5V või 3,0V pealt lülitama panna?

                          Ma ei kasuta kütmiseks pelletit, vaid veidi puitbriketti, küttepuid ja kivisütt.
                          See ilutulestik on tulepööris, mis puhub veidi tuld välja, katla sees mitte midagi ohtliku ja samuti on süütetabletid, mis siis peale seda kenasti põlevad ja katla süütavad.
                          Ma ei saa aru, kust see pelleti jutt tuleb? Olen siin teemas juba korduvalt maininud, millega kütan, tavaline vana kaunase katel ja küttematerjali olen korduvalt maininud.

                          Juurde panekust pole mingit juttu, see on ühe katlatäie süütamine, juurde tuleb panna hiljem ise, koju jõudes.

                          Pelletisüütaja kasutamine, minu küttematerjaliga selles katlas, ei tundu küll mõistlik.
                          Eriti arvestades asjaolu, mis kuumuse käes see pärast oleks.
                          Ma ei tea, kui lihtne sellega üldse põlema oleks panna.
                          Diisli eelsüüteküünal ei ole ka mõistlik, kuna jääks pärast ju tule kätte, isegi, kui see midagi seal süüdata suudab.

                          Kivisüsi tekitab seal katlas päris korralikult temperatuurid, eriti koos muu küttega, millest esimene katlatäis on mitu latti kiiret puitbriketti, teine katlatäis vaid üks latt abiks.
                          viimati muutis kasutaja klemmikas; 13 m 2020, 19:42.

                          Comment

                          Working...
                          X