Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

    Esmalt postitatud Jeekim poolt Vaata postitust
    martinj, vasaraonu, OSX, pange teema lukku, see ei vii kuhugi.
    Just vastupidi, seda teemat ei tohi sulgeda. muidu tekkib jälle uus ja jälle keegi on rahulolematu (mina mitte). Las teema jääb avatuks ja täidab oma piksekaitse ülessannet, kui ei meeldi ei pea ju lugema ja moded ei pea ka kohe kõigele reageerima, mis siin välja pritsitakse.

    Comment


      #77
      Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

      Esmalt postitatud A.R. poolt Vaata postitust
      Kui oleks võimalik ükskord ära märkida mida tahad näha ja
      siis ühe nupuvajutusega avaneks see valik, oleks ju vägagi mugav.

      Jälgida foorumit väljast on ka kena - äri ei paista. Kasutasin, mugav.
      Kahjuks tehti see Muidujutt, mida näeb ainult seest aga kus oli kohe üsna huvitav jutt.
      Ja kui siis sisened ja natuke pikemat aega kirjutad (katsud hoida stiili ja õigekirja)
      siis saad teate et oled välja visatud.
      Pikema kirjutamisega saan ma hoopis teate et automaatselt salvestatud aga välja ei viska. Ilmselt automaatse sisselogimise linnukeses asi.

      Valiku tegemisest, on link mis näitab uusi poste mitteärifoorumites ja väidab et välistab teatud numbrid:
      Kood:
      http://www.elfafoorum.eu/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post&exclude=21,37,14,30,29,32,34
      Nende numbrite kombineerimisega saab vast valikut täpsustada, on need aint deshifreerida vaja.
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #78
        Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

        Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
        Nende numbrite kombineerimisega saab vast valikut täpsustada, on need aint deshifreerida vaja.
        Mida seal dešifreerida on? Viid hiire lingi peale ja näedki numbrit. Audiotehnika = 21, Videotehnika = 37, Arifoorumid = 7, Tehnikafoorumid = 3, Skeemifoorum = 11 jne...

        Näiteks kõik peale Heade mõtete foorumi: http://www.elfafoorum.eu/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post&excl ude=27

        Comment


          #79
          Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

          Teema läheb otsapidi jahuks, nagu alati.
          Aga see selleks.
          Minu arusaamade järgi on foorumi admistratsioonil ees põhimõtteline valik. Kas toimetada edasi nii, kuis kasutajad (kõik koos või igaüks eraldi - see polegi hetkel nii oluline) soovivad või kuis domeeni omanikud soovivad.
          Avalikult seda välja öeldud pole, kuid ridade vahelt võib välja lugeda, et teatud suuniseid adminni(de)le (äriteemad) siiski antakse.
          Paraku on nii, et kes maksab, see tellib ka muusika. Sestap ei ole administratsioonil ilmselt väga valida, kui Elfadistrelect ei soovi laialdast bisnisit nende makstud foorumis. Iseenesest mõistetav.
          Miks aga administratsioon ei või sedasamust mõistlikul moel kasutajatele teatavaks teha, sellest ei saa ma küll aru.
          Ja siin peakski valima: kas foorumi kasutajatel on selle juhtimise juures sõnaõigust, arvamust avaldades, ettepanekuid tehes, vms. ka informatsiooni saades,või mitte. Sõimajad jätaks sõnaõiguse saajatest muidugi välja. Aga siis tuleks vastuvõetud otsuste tagamaid ka üldsusele selgitada.Ma pean silmas otsuseid, mis paljusid kasutajaid võib puudutada.
          Kui seda sõnaõigust kasutajail ei ole, siis tuleks see ka selgelt välja hõigata ja kogu see plära siin lõpetada.
          Administratsioon teeb oma otsused sellised, nagu paremaks peab, ja ülejäänud ei plõksi. Pange või reeglitesse, et juhtkonna avalik kritseerimine pole lubatud. Ja siis võib kohe selle tagasiside alajaotuse kinni panna, sest sel pole ju enam mõtet.
          Mis teeb foorumile ainult head, sest andmebaas saab vähem vatti.

          Aga see on ainult minu arvamus.
          Edu!
          viimati muutis kasutaja tcumen; 28 m 2015, 18:35.

          Comment


            #80
            Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

            Esmalt postitatud tcumen poolt Vaata postitust
            Administratsioon teeb oma otsused sellised, nagu paremaks peab, ja ülejäänud ei plõksi. Pange või reeglitesse, et juhtkonna avalik kritseerimine pole lubatud.
            Aga on ju reeglites, et "ELFA tehnikafoorumite haldajad (administraatorid ning moderaatorid) jätavad omale õiguse kustutada, muuta, liigutada ja sulgeda mistahes teemat mistahes põhjusel."

            See postiteste kahenädalase(?) säilivustähtajaga Muidujutu foorum las maandab.

            Comment


              #81
              Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

              Esmalt postitatud M.L poolt Vaata postitust
              Aga on ju reeglites, et "ELFA tehnikafoorumite haldajad (administraatorid ning moderaatorid) jätavad omale õiguse kustutada, muuta, liigutada ja sulgeda mistahes teemat mistahes põhjusel."

              See postiteste kahenädalase(?) säilivustähtajaga Muidujutu foorum las maandab.
              See pole siiski päris see, mida mõtlesin.
              Kui kellegil nö. plõksimisõigust pole, siis ka see tuleks ka nii välja hõigata.
              A`la: "Jääb nii, nagu pealik ütles".

              Ps. Selle "mistahes" kohta olen ma oma arvamust reeglite teemas juba avaldanud ja ma jään selle juurde.

              Comment


                #82
                Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                Eks võib ka väga detailselt kirjutatud reegleid alati tõlgendada .

                Comment


                  #83
                  Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                  Vabandan, et ma nii rumal olen, aga ma ei tea, mida tähendab sõna "bänn" ("bännima"). Vaatasin ka eestikeelsest vikipeediast ja eesti keele seletavast sõnaraamatust, kuid vastust ei leidnud. Ehk targad administraatorid ja moderaatorid seletavad, kas see on ikka eestikeelne sõna?
                  "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                  Comment


                    #84
                    Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                    Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                    Vabandan, et ma nii rumal olen, aga ma ei tea, mida tähendab sõna "bänn" ("bännima"). Vaatasin ka eestikeelsest vikipeediast ja eesti keele seletavast sõnaraamatust,..
                    See "bännima" on trollimise ajuri ohjur kui nüüd väga täpne olla ja kasutada IT-d, veebindust jms tehnilist seletavat täpsustavat sõnavara.
                    Aga sa otsi see mees üles, kes on süüdi et vikis ja ÕS-is on sulle vajalikud seletused puudu..
                    Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                    Comment


                      #85
                      Vs: ELFA DISTRELEC veebipoe info.

                      Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                      Oodatav efekt on kasutajaskonda ärikate arvel mitte suurendada.
                      Kas sa elad veel nõuka-ajas? Lisa siis veel, et spekulandid ja mittetöise tulu saajad!
                      Mina olen näiteks kogu aeg sisse logitud ja minu jaoks pole midagi muutunud. Aga midagi pole ka paremaks läinud. Kuid kuna see muudab mõnedele ärifoorumi kasutamise ebamugavamaks, siis oleks õigem taastada endine olukord.
                      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                      Comment


                        #86
                        Vs: ELFA DISTRELEC veebipoe info.

                        Arvan, et väga huvitav katse. Ootan põnevusega statistilist ülevaadet (lihtne rühmitamisega paarist tabelist sql päring arvatavasti), et kuipalju on foorumi kasutamine muutunud võrreldes algse nähtava Ärifoorumiga.

                        Comment


                          #87
                          Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                          Esmalt postitatud tcumen poolt Vaata postitust
                          Paraku on nii, et kes maksab, see tellib ka muusika. Sestap ei ole administratsioonil ilmselt väga valida, kui Elfadistrelect ei soovi laialdast bisnisit nende makstud foorumis.
                          Ärifoorumid jäävad edaspidi nähtavaks ainult sisselogitud kasutajatele. Otsus on Elfadistrelect tegelaste poolt heaks kiidetud.
                          Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                          Comment


                            #88
                            Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                            Naljakas on asjaolu, et paljud selle foorumi (endine Tevalo foorum) kasutajad on tegelikult siin oluliselt kauem olnud, kui Elfa distrelec Eestis üldse eksisteerinud. Pakun, et 99% foorumi kasutajatest jätab täiesti külmaks asjaolu, et see foorum kuidagi Elfa distrelec'iga seotud on. Samahästi võiks olla ta edasi sõltumatu Tevalo, elektroonika või tehnikafoorum. Kummaline on ka lugeda, et mode käib vaikimisi Elfaga midagi kooskõlastamas ja siis selle siin teatavaks teeb. Foorum peaks olema ikka kasutajate, mitte suvalise äriühingu huvides. Kas tõesti serveriruumi rent on nii kallis, et peab Elfa distrelec'i ees koogutama või makstakse modele reaalselt oma töö eest palka? Kui tõesti makstakse palka, siis müts maha Elfa distrelec'i ees. Kui aga mitte, siis ei näe ma põhjust miks seda foorumit võiks kuhugi mujale ümber tõsta, kus äriühingud ei saaks dikteerida, kuidas mingi foorumi rubriik peab või tohib välja näha. Mind ausaltöeldes ei häiriks ka paar reklaambännerit või sümboolmne liikmemaks, kui see foorumit elatada aitaks.

                            PS! võimalik, et ma olen millestki ka valesti aru saanud, ei ole seda foorumit vahepeal mitu aastat külastanud. Kui minu kirjutises on jämedaid faktivigu, siis palun parandage, saan ka targemaks.

                            Comment


                              #89
                              Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                              Esmalt postitatud ats poolt Vaata postitust
                              Naljakas on asjaolu, et paljud selle foorumi (endine Tevalo foorum) kasutajad on tegelikult siin oluliselt kauem olnud, kui Elfa distrelec Eestis üldse eksisteerinud. Pakun, et 99% foorumi kasutajatest jätab täiesti külmaks asjaolu, et see foorum kuidagi Elfa distrelec'iga seotud on. Samahästi võiks olla ta edasi sõltumatu Tevalo, elektroonika või tehnikafoorum.
                              Selles teemas on seda juba arutatud.
                              Domeeni elfafoorum.eu omanik on ELFA Distrelec.
                              Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                              Comment


                                #90
                                Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                                On nähtavad jah, aga Muidujuttu​ ei näe.

                                Comment

                                Working...
                                X