Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

    Praegusest hetkest on Ärifoorumitele ligipääs vaid sisseloginud kasutajatel.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Vs: ELFA DISTRELEC veebipoe info.

    Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
    praegusest hetkest on ärifoorumitele ligipääs vaid sisseloginud kasutajatel.
    miks?

    Comment


      #3
      Vs: ELFA DISTRELEC veebipoe info.

      No ja mida sul siis põdeda on ? Kui ei jaksa regada siis ilmselt pole ka väga vaja midagi osta ega müüa.

      Comment


        #4
        Vs: ELFA DISTRELEC veebipoe info.

        Esmalt postitatud tm101 poolt Vaata postitust
        miks?
        Sama küsimus.

        Comment


          #5
          Vs: ELFA DISTRELEC veebipoe info.

          Esmalt postitatud tm101 poolt Vaata postitust
          miks?
          Meil pole vajadust konkureerida teiste avalike müügikeskkondadega, meil pole vaja koguda klikke. Niikuinii on suur osa müügiteemadest koopiad teiste keskkondade müügiteemadest. Elfafoorumi registreeritud kasutajate jaoks midagi ei muutu. Logivad sisse ja loevad- kirjutavad nagu vanasti.
          Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

          Comment


            #6
            Vs: ELFA DISTRELEC veebipoe info.

            Küsiks siis teisipidi, on sellel ka mingi oodatav efekt või lihtsalt lambimõte?
            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

            Comment


              #7
              Vs: ELFA DISTRELEC veebipoe info.

              Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
              Küsiks siis teisipidi, on sellel ka mingi oodatav efekt või lihtsalt lambimõte?
              Ma olen ammu sellest east välja kasvanud, kus mingi "lambimõtte" alusel ettepanekuid teen.
              Efektiivsus selgub ajapikku. Kas see muudatus segab või takistab kuidagi foorumi kasutamist foorumi registreeritud liikmetel?
              Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

              Comment


                #8
                Vs: ELFA DISTRELEC veebipoe info.

                Oodatav efekt on kasutajaskonda ärikate arvel mitte suurendada. Teine, palju reaalsem põhkus on see, et need kuulutused võivad sisaldada lohakile jäävaid isikuandmeid ja siis ei korja otsimootorid neid üles.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  Vs: ELFA DISTRELEC veebipoe info.

                  Väheneb ärifoorumi kuulutusi nägevate inimeste arv. Kasutajakontot mitteomav huviline nägi kuulutust, tegi kasutajakonto ja ostis, müüs, vahetas...
                  http://hparchive.com/
                  https://worldradiohistory.com/index.htm

                  Comment


                    #10
                    Vs: ELFA DISTRELEC veebipoe info.

                    Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
                    Väheneb ärifoorumi kuulutusi nägevate inimeste arv. Kasutajakontot mitteomav huviline nägi kuulutust, tegi kasutajakonto ja ostis, müüs, vahetas...
                    just. Aga kas see keskkond on selleks mõeldud ? Kasutjate jaoks ei muutu midagi.

                    On plaanis ka postitamise piirang ärifoorumisse uuele kasutajale näiteks nädal aega peale registreerimist.
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #11
                      Vs: ELFA DISTRELEC veebipoe info.

                      Pigem aasta. Päriselt.
                      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                      Comment


                        #12
                        Vs: ELFA DISTRELEC veebipoe info.

                        Aga miks mitte ärifoorum sulgeda, et ärikad hõlptulu teenides liigselt ei rikastuks?
                        Seal on ka valik ÄA ehk täitsa tasuta äraandmiseks, vahest olen isegi üht-teist niisama või poolmuidu andnud.
                        Vahest olen vastanud ostusoovile.
                        Ei viitsi kogu aeg sisse logida, ärifoorumi pealkirjad võiksid vähemalt "tänastes postitustes" näha olla.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

                          Ehk saaks tekitada mingi statistika näiteks viimase aasta kohta kuude kaupa, et kui palju uusi kasutajaid on püsima jäänud ärifoorumisse, kui palju on sisulistesse teemadesse postitajaid ja kui palju on kasutajaid, kes pole viimased viis aastat ühtki postitust teinud ?

                          lisa: ka seda meelt, et pealkirjad võiks olla näha.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

                            Nii piltlikult öeldes "issand ise näeb", et ma tõesti ei viitsi iga jumala kord ennast sisse logida kui foorumile lihtsalt pilgu peale viskan, et näha, kas mind huvitavates rubriikides midagi uut ei ole siginud. Nägin midagi, mis kuidagi huvi pakkus ja reageerimisvajadus tekkis - logisin ka sisse ja reageerisin. Ja kui ma nüüd tean, et mind selleks sõna otseses mõttes sundima hakatakse, tekitades mingit eesli ja porgandi olukorda - tahad näha?...logi siis sisse, eeslike - siis tekitab see ausaltöeldes ainult protesti ja mõtte, et põrgusse raisk koht, kus millekski juba lausa sunnitakse.
                            Ma saan aru, et eks ta ole otsapidi ka kibestuva vanamehenässi reaktsioon - kõik uuendused on kuradist, sest kõik, mis kord juba sisse harjunud on hea ja kõik, mis muutub, saab juba vaikimisi ainult halvemuse suunas toimuda. Aga no tõesti, esiteks - milleks torkida töötavat asja ja teiseks - eks ma olegi üksjagu vana ka juba ja tõesti ajab enamasti lihtsalt südame täis kui jälle mingi järjekordne sisseharjunud asi sõna otseses mõttes pea peale, et mitte öelda lausa perse keeratakse.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

                              Palju neid veebilehitsejaid siis on kus EI OLE võimalik olla koguaeg sisselogitud ? Muidugi kui peab koguaeg ringi kondama ja päevas 10-t erinevat arvutit kasutama on siis tõesti tüütu.

                              Comment

                              Working...
                              X