Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

    Põhiline,mis on o,lnud ka foorumis arutelus.Miks ei ole pandud kohustuslikuks oma asukoha märkimine.Iga kord kui ma suhtlen foorumlasega,tuleb küsida tema asukohta.Ma ei tea,kas ta on minuga samas linnas,või kusagil perifeerias.Foorumisse sisselogimisel peaks olema paikapandud kriteeriumid mida on vaja teha.Aitäh!

    Comment


      #62
      Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

      mida siin vaielda, kui foorumi omanik ütleb, et nüüd on nii, siis nii ongi.
      kui kellelegi ei sobi, on alati võimalik, kas enda foorum teha või mõnda teise kolida.

      Comment


        #63
        Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

        Esmalt postitatud ellamp poolt Vaata postitust
        Põhiline,mis on o,lnud ka foorumis arutelus.Miks ei ole pandud kohustuslikuks oma asukoha märkimine.Iga kord kui ma suhtlen foorumlasega,tuleb küsida tema asukohta.Ma ei tea,kas ta on minuga samas linnas,või kusagil perifeerias.Foorumisse sisselogimisel peaks olema paikapandud kriteeriumid mida on vaja teha.Aitäh!
        Miks Sa arvad et näiteks Stockholm või Antverpen on Tallinn-Nõmme suhtes perifeeria ?

        Comment


          #64
          Vs: Re: Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

          Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
          kas kellegil peale admini on veel õigus bänni rakendada?
          Üldmoderaatoritel on see võimalus ja õigus olemas.
          Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

          Comment


            #65
            Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

            Suurel organisatsioonil on tihti väärtushinnangud. Seetõttu selle logo all tegutseval üksusel ei tohiks olla omavoli ja põhjendamata otsuseid. Foorumi reeglid peaksid ka organisatsiooni eetikakoodeksiga kooskõlas olema.
            Use the comprehensive features of our website to find what you are looking for or feel free to contact us.


            3.2 Mutual respect, honesty and integrity
            We respect the human rights, dignity, privacy and personal rights of every individual. We work with
            men and women of different origins, nationalities, cultures, religions and colours, nurturing a
            culture of mutual respect and trust. We will not tolerate any form of discrimination, humiliation,
            oppression, harassment or offence.

            We are open and honest, act with integrity and take responsibility for our actions
            viimati muutis kasutaja martinr112; 27 m 2015, 20:27.

            Comment


              #66
              Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

              Kuhu edasi - süüdistame inimõiguste räiges rikkumises ja genotsiidis? Äkki oleks aeg teema sulgeda ?

              Comment


                #67
                Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

                Esmalt postitatud Arvi poolt Vaata postitust
                Miks Sa arvad et näiteks Stockholm või Antverpen on Tallinn-Nõmme suhtes perifeeria ?
                Sul kompleksid?
                viimati muutis kasutaja Rom; 27 m 2015, 22:31.

                Comment


                  #68
                  Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                  Ohjahh.

                  Teeme raadiotehnilistele vähemustele eraldi alamfoorumi.

                  Kelle õiguseid siin diskrimineeritakse ?.
                  Kui teile adminn ei meeldi, otsige uus, andke mulle teada, lähme käime Paldiski maanteel ära. Saame kõik vaevast lahti ja saate parema foorumi ja mina puhtama postkasti.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #69
                    Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                    Ma pidasin silmas avameelsust ja ausust. Näiteks osad postitused kustutatakse sedasi et jääb märk maha "see postitus on kustutatud *** poolt: põhjus" ja vahest haihtuvad niisama.
                    Samuti põhjendamatta tagatoa-otsused.

                    Comment


                      #70
                      Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                      Aga millises postituses siin teemas viimati ärifoorumite nähtavust ja vajalikkust arutati?

                      Comment


                        #71
                        Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                        Esmalt postitatud M.L poolt Vaata postitust
                        Aga millises postituses siin teemas viimati ärifoorumite nähtavust ja vajalikkust arutati?
                        Unustatud juba. Skandalist vxx bännimise teema ja inimõigused osutusid tähtsamaks.
                        Eskaleerumine on see moodne sõna.
                        "Päästkem karusloomad!" on järgmine.
                        martinj, vasaraonu, OSX, pange teema lukku, see ei vii kuhugi. Pubid on ju lahti rahulolematuse maandamiseks.
                        Foorumi administratsiooni tegevus ja otsustused ei kuulu arutamisele/kritiseerimisele.
                        Kui keegi tahab demokraatiat, siis õige aeg on osaleda pühapäevasel valimisel. Viinereid ja apelsine ei anta, aga helge tulevik on käeulatuses.

                        Comment


                          #72
                          Vs: Elfafoorumi uudised ja tagasiside

                          Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                          Sul kompleksid?
                          Absoluutselt mitte. Ja seetõttu olengi oma peamise asukoha ära märkinud. Ja ei põe. Ja olen nõus et ise elan perifeerias (olen aastaid ka Tallinnas elanud muide). Tean foorumi lugejaid (mitte küll eriti aktiivsed, kuid siiski), kes peamiselt resideeruvad minu poolt toodud kohtades. Ja ma lihtsalt ei saanud vait olla selles "on Tallinn ja kõik muu on perifeeria" suhtumises. Mille äramärkimist veel võiks nõuda -nahavärvi/usu/kinganumbri/m...pikkuse ? Mis tähtsust neil ja asukohal foorumi seisukohalt on ?

                          Comment


                            #73
                            Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                            Esmalt postitatud Jeekim poolt Vaata postitust
                            Foorumi administratsiooni tegevus ja otsustused ei kuulu arutamisele/kritiseerimisele.
                            See on see meie liigliberaalse maailmavaate propaganda tulemus. Jumala eest, enamuses erialafoorumites kuskil mujal oleks selliste asjade puhul juba ammu korralikku hõrendust tehtud kasutajate nimekirjas.
                            Kasutan oma loodetavasti viimast postitust selles teemas et avaldada täielikku lugupidamist ja toetust foorumi administratsiooni tegevusele nende ühiskondliku vabatahtliku tegevuse eest (kas mulle miski tegevus meeldib või mitte, on minu isiklik probleem). Ka minu postitusi on kustutatud. Järelikult oli õigus admnistraatoritel, mitte minul (vaata KKK). Kapten laevas, jumal taevas, adminn foorumis - nendele vastuhakk on mäss. Kuldsed sõnad Jeekimi poolt "Kui keegi tahab demokraatiat, siis õige aeg on osaleda pühapäevasel valimisel"

                            Comment


                              #74
                              Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                              Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                              Teeme raadiotehnilistele vähemustele eraldi alamfoorumi.
                              Üks asjalik mõte üle pika aja.

                              Väike probleem muidugi - mis on raadio***? Kas see lärmav kast või laiendatud elektroonika.
                              Kas sinna alla peaks kuuluma ka auto LEDi lülitus või mitte?
                              Ja kummale poole jääb katkise maki parandus?
                              s.o. foorumi põhiteemad.

                              Foorum ja mugavused:
                              Kui oleks võimalik ükskord ära märkida mida tahad näha ja
                              siis ühe nupuvajutusega avaneks see valik, oleks ju vägagi mugav.

                              Jälgida foorumit väljast on ka kena - äri ei paista. Kasutasin, mugav.
                              Kahjuks tehti see Muidujutt, mida näeb ainult seest aga kus oli kohe üsna huvitav jutt.
                              Ja kui siis sisened ja natuke pikemat aega kirjutad (katsud hoida stiili ja õigekirja)
                              siis saad teate et oled välja visatud.

                              Vaja oleks oskajat webmasterit, kes oskaks ja tahaks foorumit mugavaks muuta.

                              Inimestest
                              Siinsete tekstide lugemisel pole kasu ainult eriala õpingutest vaid vägagi sobib meenutada kooliaegseid
                              psühholoogia tunde. Saab hinnata miks TA just nii kirjutab, mida ta mõtles ja mis on seal taga tegelikult.
                              Kah huvitav. Nagu skeemist vea või montaažist katkestuse otsimine.

                              Teemadest
                              Väga paljud foorumi arutelud taanduvad elementaarsete probleemide kanti.
                              Juhtmete ühendused, detailide valik jne.

                              Vast võiks siin olla selline püsitarkuste koht.
                              Kui seletusi kirjutada ei jõua, siis vast võiks olla lingid netis olevatele kooliülesannetele.
                              Inimesel oleks kergemini võimalik ka ise õppida.
                              Kunagi oli selline osa olemas aga sinna sai igaüks vabalt kirjutada
                              ja huvid olid natuke tehnikakauged.
                              Vähemalt elektrotehnikast kauged.

                              Iga teadmine, ükskõik mille kohta, teeb ikka ainult targemaks.

                              Comment


                                #75
                                Vs: Ärifoorumite nähtavuse ja vajalikkuse arutelu (eraldatud foorumi uudiste teemast)

                                Kas tegemist pole mitte idee poolest "foorumiga"??
                                Kui kolm meest kirjutavad (piltlikult) ja teistele jääb võimalus selle peale ainult "jah" kirjutada, mis keskkond see siis on?
                                Selline tunne hakkab tekkima, et see siin pole enam tehnikafoorum vaid vene uudisteportaal, kust tuleb ainult "õigeid" arvamusi. Nagu näha siis on ka siin osadel isikutel kujunenud seisukoht, et on olemas ainult minu arvamus, mis on õige - ülejäänutel on vale arvamus.
                                Kui remondifoorumites või muudes teemades lauslollust kirjutatakse, siis ei sekku keegi. Ma pigem varjaks selliseid asju mitteliikmete eest, kes heauskselt tehnikafoorumist oma probleemile lahendust otsivad.

                                Comment

                                Working...
                                X