Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes A101 ...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Originally posted by moi@Apr 14 2005, 14:55
    Seega siiski ei mängi, kuna boosti ei saa and väikese lubatud võnkeamplituudi tõttu.
    Akustiline ""boost""? Näiteks ruupor.

    Comment


      #47
      Palju üle 0,78 Qts-iga valjukale inverteriga kinnises kastis või kõlalaual tarastisega ei saa teoreetiliselt sirget bassiotsa sageduskarakteristikut enne -3dB punkti.
      Mul täpsed andmed puuduvad aga ilmselt sama peaks olema ka ruupori ja TQWT-ga, või oli asi isegi nii, et need variandid ei annagi ükskõik millise Qts-iga valjukaga teoreetiliselt sirget sageduskarakteristikut enne -3 dB punkti? Ainus, mis päästaks oleks aperioodiline tarastus aga sellel on suht kehva kasutegur.

      Comment


        #48
        Vs: Audes A101 ...?

        Ma olen teemaalgataja võimu nüüd kasutanud varsti 10 aastat ja seni polnd vaja kapoti alla vaadata aga nüüd lasin ühe lambi läbi, selle ma ebayst leidsin aga lambi kõrval ka kaks takistit puruks, millega ma need saaks asendada? Pildi tegin teise kanali omadest.

        Click image for larger version

Name:	IMG_20200624_193508_1.jpg
Views:	1
Size:	550,8 KB
ID:	872784

        Comment


          #49
          Vs: Audes A101 ...?

          lambi kõrval ka kaks takistit puruks
          mõõtes on läbi või väliselt
          "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

          Comment


            #50
            Vs: Audes A101 ...?

            Esimese hooga ütleks, et visuaalselt, jah. Tea kas mõõta tasubki.

            Click image for larger version

Name:	IMG_20200627_004230.jpg
Views:	1
Size:	516,8 KB
ID:	872785

            Comment


              #51
              Vs: Audes A101 ...?

              Kas keegi oskab selle takisti parameetrid öelda või soovitada, kust ma otsima peaks? Ette tänades, L

              Comment


                #52
                Vs: Audes A101 ...?

                Vaata Priboi skeemi, see on sama võim millest Audes A101 tehtud on.
                Kui mälu ei peta, olid seal 10 oomised takistid katoodides. Tegelikult peaksid sa kontrollima lõpu lampide eelpingestamise trimmerit ja sellega seotud ahelaid. Lamp ei sure seal võimus nii sama vaid neid takisteid (ja vahest ka väljundtrafot) maha põletades kui negatiivne eelpinge kaob ja lambivoolud lähevad liiga suureks. See on Priboidega korduvalt varem juhtunud, kui pildil olev kaitse õige ei ole olnud. Probleeme võib olla ka selle ära surnud lambi paarilisega, tasub kontrollida.

                Comment


                  #53
                  Vs: Audes A101 ...?

                  Linki skeemile teab keegi? Ma pole nii ekspert nendega seni käis nagu kell aga ükskord õllese peaga oli vaja mul testida palju vunki välja tuleb ja nüüd pean tagajärgedega tegelema. Kaitse tundub jah ise forseeritud olema kellelgi.

                  Comment


                    #54
                    Vs: Audes A101 ...?

                    Kui ise jännata ei viitsi, olen valmis mõistliku hinnaga ära ostma.
                    Võib ka vahetada Creek 4240 vastu.

                    Comment


                      #55
                      Vs: Audes A101 ...?

                      Kahjuks ei ole minu teha seda müüa, Elur nagu paljud teised mehed, kellel naine ei lubanud audiot kaasa kolida, andis selle mulle varjupaika. Saan aru, et takisti originaaltähiseks on C2-10-2 / 12R6DW1 ja skeemil on aadressiks R22 ja R23. Kas see 10 nende all ongi moi mälus olev 10 oomi siis? Oleksin tänulik suvalise lingi vmt eest. Prooviksin lambi, takistid ja kaitsmed välja vahetada ja vaadata, kas elu tuleb sisse.
                      Click image for larger version

Name:	titled.jpg
Views:	1
Size:	262,7 KB
ID:	872787
                      viimati muutis kasutaja Lenz; 29 06 2020, 20:59.

                      Comment


                        #56
                        Vs: Audes A101 ...?

                        Skeemis katoodtakisti 10 oomi 2W, varivõrel 240 oomi 2W.
                        Aga mis segab korras takisti takistust (R) mõõtmast?
                        Välimuse järgi 2W isend.
                        http://doc.chipfind.ru/resistor/c2102.htm
                        viimati muutis kasutaja aqv; 29 06 2020, 22:31.

                        Comment


                          #57
                          Vs: Audes A101 ...?

                          kui ühikut taga ei ole siis on oomides.

                          Comment


                            #58
                            Vs: Audes A101 ...?

                            Tänud ja tänud, mõõtude järgi paistab jah aqv antud tootelehe 10 oomi / 2W olema

                            Voltmeetriga mõõtmine ei andnud tulemusi, kas ma ei oska või on voltmeeter nigel või leiab signaal veel teisegi tee.
                            viimati muutis kasutaja Lenz; 29 06 2020, 23:06.

                            Comment

                            Working...
                            X