Teade

Collapse
No announcement yet.

Audioposimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Audioposimine

    Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust
    Eestlase arvates on välismaal ikka kõik parem, rohi rohelisem ja võimendid võimendavad paremini ja... Eriti arusaadav on selline suhtumine 50+ vanusegrupis ...
    Mite ainult eestlaste arvates
    Винтажные усилители и ресиверы - обзоры и тесты
    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

    Comment


      Vs: Audioposimine

      Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
      Ameerika hääl teegi oma pikalaine antennidega nii: https://www.youtube.com/watch?v=Zcsbny8PFZw eestis lasti need juba ammu kokku, Laitses olid vist.

      kaua see FM'gi kestma jääb. selle asemele tuleb (ja on juba praegu olemas) wan/lan/wifi põhine striim.

      Aga viimsepäeva raadioks on ikkagi sellised nagu: Baofeng BF-UV5R, Yaesu FT-991A, jne. Mite see raadiotaoline asi, mida riik viimsepäeva juhendis soovitas.
      Kas omad reaalselt ka neid transiivedeid? Kuigi, seda esimest ei saa muuks kasutada, kui otse prügikasti.

      Comment


        Vs: Audioposimine

        Ei tasu isetegijaid ja nikerdajaid segi ajada või/ja ühte patta panna. Erinevust ei pea loodetavasti pikemalt selgitama.
        On tegijaid mõlemas ääres, on ka kliente.
        Õnneks viib elu kokku hea tegija hea kliendiga, ja nisanäpud närutajatega. Iga pott leiab oma kaane.
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment


          Vs: Audioposimine

          Kui puhtalt heli vaatevinklist asja vaadata, ei määra siin insenerid mitte kui midagi. Tippmuusikud on need kes asjad paika panevad, ümber nende kogu see trall käib. Selleks et tippu jõuda peavad nad väga kanget olema, ja suutma oma tahet dikteerida, ja ka inseneridel silma peal hoida.
          Insener, kes suudab välja mõelda midagi uut ja teha asju teisiti kui tavaks, on haruldus. Reeglina kõik tegelevad asjade kopeerimisega. Ei maksaks kontserdisaali ja sigalat segi ajada, kuigi hooned on mõlemad. Samamoodi on seadmed mis heli teevad, ja palju asju mis nendega kuidagipidi sarnased on.
          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

          Comment


            Vs: Audioposimine

            Kolleeg, endisest TTÜst, praegusest Taltecist meenutas.
            Oli vist 70ndate lõpp või 80ndate algus ja selle asutuse aulas esinesid päris kõvad Eesti bändid. Ja ühekorraga kitarristil "plumps" ja lampvõimendist oli järgi tossupilv. Kuna kolleeg oli teada tuntud elektroonik, siis esimesena pakkus hädalahenduseks transistorvõimendit "Raduga" . Ei, see ei sobi, heli on sitt , ei saa mängida.
            Noh, kuidas siis ssaab kui kuidagi ei saa ja saama peab. Bändil varsti jälle esinemine ja võimendit vaja. Aga no kui ikka toiterafo sulanud, siis uut ei võta.
            Ja see onu tegi ratsi . Võttis selle "Raduga" sisu, pani bändi kidramehe kasti, valjukaga 8 oomine takisti jadamisi, sama palju toitesse jadamisi. - ja bänd kiitis - nii head võimendit pole neil olnud :P
            viimati muutis kasutaja Scott; 14 m 2019, 05:46. Põhjus: tsitaat
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              Vs: Audioposimine

              Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
              Võttis selle "Raduga" sisu, pani bändi kidramehe kasti,
              Järeldus: elektroonikud ka petturid, kindlasti sai tasugi selle eest.

              Comment


                Vs: Audioposimine

                Sai jah, aga kui (Eesti mõistes tuntud)muusikule sobis . Peaasi, et klient oli rahul ja kest oli õige ning asi töötas.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  Vs: Audioposimine

                  Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                  Mulle väga meeldib, läbi sellise prisma on huvitav vaadata:
                  Karistusseadustik, § 209. Kelmus (1) Varalise kasu saamise eest tegelikest asjaoludest teadvalt ebaõige ettekujutuse loomise teel - karistatakse rahalise karistuse või kuni kolmeaastase vangistusega.
                  Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                  Sai jah, aga kui (Eesti mõistes tuntud)muusikule sobis . Peaasi, et klient oli rahul ja kest oli õige ning asi töötas.
                  Müüsin Furutechi Boosteri inimesele, kes oli sellega väga rahul ning asi toimis. Siin aga keegi, kes pole boosterit oma silmaga näinudki, ähvardab mind kolmeaastase vangistusega. Kuidas martinj kui administraator seda kommenteerib?
                  "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                  Comment


                    Vs: Audioposimine

                    Ära nii lumehelbeke ka ole - keegi pole sind vangistusega ähvardanud. See oli lihtsalt seaduse tsiteerimine.
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      Vs: Audioposimine

                      Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                      Ära nii lumehelbeke ka ole - keegi pole sind vangistusega ähvardanud. See oli lihtsalt seaduse tsiteerimine.
                      Mulle tundus, et sellega taheti mulle mõista anda, et ma olen seadust rikkunud. Kas sulle tundus teisiti?
                      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                      Comment


                        Vs: Audioposimine

                        Jah, mulle tundub ka praegu nii et sa oled üle reageerinud mingil põhjusel.
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          Vs: Audioposimine

                          Ilma irooniata, kui ma ostaks nt 10kEUR maksva taktikepi käest-kätte tehinguga, oleksin kindlasti rahul. Raudselt.
                          Erilahendused.
                          PS või mail.

                          Comment


                            Vs: Audioposimine

                            Tähendab... Kõik ühe vastu. Okei, saan aru, et üks siin ei jaga füüsikast, helist ja elektrist mõhkugi aga see kambakas hakkab vaikselt piire kompima. Teen veelkord üleskutse - lähme kambaga kuulama Sonicu imevidinaid. Ise ta ju esitas küllakutse ja kas aia taga haukuda on siis parem? On ka võimalus teha videokokkuvõte nendele, kes osaleda ei saa või ei taha.

                            Comment


                              Vs: Audioposimine

                              Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                              Sai jah, aga kui (Eesti mõistes tuntud)muusikule sobis . Peaasi, et klient oli rahul ja kest oli õige ning asi töötas.
                              Igaühele paistab olukord erinevalt. Mina näen siin mis vahe on professionaali ja taidleja vahel. Tollal iga arvestatav kollektiiv sai kasutada BEAG komplekti, ja need asjad on juba nii projekteeritud et kui midagi katki läheb, saab alati sellest mööda minna ja kontsert ära teha.
                              Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                              Comment


                                Vs: Audioposimine

                                Esmalt postitatud jannozz50 poolt Vaata postitust
                                Tähendab... Kõik ühe vastu. Okei, saan aru, et üks siin ei jaga füüsikast, helist ja elektrist mõhkugi aga see kambakas hakkab vaikselt piire kompima. Teen veelkord üleskutse - lähme kambaga kuulama Sonicu imevidinaid. Ise ta ju esitas küllakutse ja kas aia taga haukuda on siis parem? On ka võimalus teha videokokkuvõte nendele, kes osaleda ei saa või ei taha.
                                Tõepoolest, olen korduvalt öelnud, et kõik, kellele asi huvi pakub, on oodatud minu juurde kuulama. Enamus siin haukujatest ning ilkujatest pole sellele reageerinud, kuid hauguvad ikkagi edasi. Samuti pole mitte keegi neist mind enda juurde kutsunud, et demonstreerida mulle õiget, mõõteriistade järgi paika pandud moonutusteta heli. Kummaline ju, et enda heli nagu häbenetakse, minu kutseid ignoreeritakse, aga seejuures ollakse kindlad, et neil on kõik õigesti, minul aga kõik valesti.
                                Jannole: võime privas ühendust võtta ja milleski kokku leppida. Võta kindlasti moi kaasa, tema on ka soovi avaldanud tulla. Kuid isegi haukujad on teretulnud
                                "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                                Comment

                                Working...
                                X