Teade

Collapse
No announcement yet.

Audioposimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Audioposimine

    Esmalt postitatud GU50 poolt
    Standardse sümmeetrilise liini signaalinivood ei reguleerita.
    Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
    pea BOCK'i joomisega vahet natuke. korralikumad stuudiokõlarid on kõik sümeetrilise ühendusega.
    Aga kuidas seal volumi reguleerimine käib, ka diferentsiaalselt?

    Comment


      #17
      Vs: Audioposimine

      Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
      Aga kuidas seal volumi reguleerimine käib, ka diferentsiaalselt?
      Enne liinitrafot.
      Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

      Comment


        #18
        Vs: Audioposimine

        Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
        Aga kuidas seal volumi reguleerimine käib, ka diferentsiaalselt?
        puldil üks diginublakas, mis kontrollib kõiki liiniväljundeid (minu karbil on neid 8) ja kõlli poolepeal üks pote ja üks lüliti. üks kuskil keskpaigas teine nullis.

        uuema aja usb helikaarte (nagu Behringer UMC1820 ja teised tema sarnased, presonuselt ja focusritelt ja mõnelt tootjalt veel) polegi enam võimalik niipeenelt regullida. puldi volume nupp kontrollib ainult kahte väljundit kümnest.

        Comment


          #19
          Vs: Audioposimine

          Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
          ja kõlli poolepeal üks pote ja üks lüliti. üks kuskil keskpaigas teine nullis.
          On see pote diferentsaalne või tavalises ühenduses?

          Comment


            #20
            Vs: Audioposimine

            Ma pole eriti sisse vaadanud, tundus tavaline käristiga pote. on peale sisendastet ja enne hirmkeerulist aktiivfiltrit

            Comment


              #21
              Vs: Audioposimine

              Mõõtmiste teel saavutatud heli - surnud heli.
              "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

              Comment


                #22
                Audioposimine

                Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                mu koduaudio põhinebki stuudiotehnikal.
                Mul ei ole brändi kaablid, mul on Neumanni näpunäidete järgi positud kaablid. KLOTZ MY204 ja Kabeltronik DigiOne. Otsteks neutrik MC3MXX, NC3FXX ja NYS 228 BG.
                Proovimiseks said mõned NP3C/B võetud. Kuna inimesed Abbey Roadilt ja AOI Stuudiost väitsid, et pole tähtis kas ots on kullatud või ei ole. Siis kasutan enamuses Reani NYC204 otsi.
                Kõlab nagu teadlik valik, mitte posimine. Millest inimene siis end nii puudutatuna tunneb, kui posimisest juttu näeb?

                trafopõhine balansseeerimine on ainult raketitehnoloogial hinnaga >4000€. sellepärast ma polegi ühelgi seadmel mingeid eraldustrafosid kohanud.
                Kolmekohalise hinnaskaala juures on aint elektrooniline balansseerimine ( tootja erilise vastutulelikkuse olemasolul on see "uuendatav" trafopõhiseks)
                O tempora, o mores... Allakäik on ilmne, kvaliteedi arvelt teadagi.

                Kõike mida tänapäeval "stuudiotehnikaks" nimetatakse ei vea sisuliselt sellele terminile kuidagi katet välja. Tihti leiab selliseid seadmeid sellestsamusest saksamaa veebipoest, mille nimi käis läbi Madu-Pro kaabliga seoses. Ja minu laual on olnud remonditavana ka piisavalt palju selliseid "pro-seadmeid", mille koht oleks... ma ei teagi pakkuda kus, aga mitte profikasutuses.

                Eestis tean päris mitmeid audiofiile, kellele €4k seadmete hinnas ei ole mingi raketitehnoloogia tunnus, pigem entry level. Nii et see peaks olema elementaarne et asjad maksavad ka midagi, kui need on valmistatud õieti, et saavutada reaalset tulemust.

                Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                Mõõtmiste teel saavutatud heli - surnud heli.
                Puhtalt kuulmise järgi tehtud heli - "väga huvitav" heli. Täna huvitav - homme selgub et jama...

                Olen märganud, et mõned audiofiilid otsustavad seadmete "headuse" üle peamiselt hoopis hinnalipikut vaadates?
                viimati muutis kasutaja Scott; 01 m 2019, 21:00. Põhjus: järjestikpostitused kokku
                Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                Comment


                  #23
                  Vs: Audioposimine

                  Mõõtmise järgi ei tehagi see on lihtsalt kontrolliks tegelikult. Aga kahjuks kontrollida tuleb.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Audioposimine

                    Esmalt postitatud GU50 poolt
                    Olen märganud, et mõned audiofiilid otsustavad seadmete "headuse" üle peamiselt hoopis hinnalipikut vaadates?
                    Alles oma eelmises postituses sa väitsid, et asjad peavad ikka maksma ka midagi, et saavutada reaalset tulemust.
                    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                    Comment


                      #25
                      Vs: Audioposimine

                      See töötab ainult ühtepidi, hea on kallis aga kallis pole tingimata hea.
                      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                      Comment


                        #26
                        Vs: Audioposimine

                        Puhtalt eritellimusel väikeseerias valmistatud korpus, kus on kasutatud lääne spetsialistide helgeid peakesi ja valgeid käekesi; varustatuna mingite hi-end rca ja xlr pistikutega võib maksta "palju". Esteetiliselt hinnavääriline kuid heliline lisandväärtus tühine.
                        -

                        Comment


                          #27
                          Vs: Audioposimine

                          Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                          Mõõtmiste teel saavutatud heli - surnud heli.
                          Kõik sõltub sellest, mida mõõdetakse ja mis mõõtja mõttemaailmas toimub.

                          Comment


                            #28
                            Audioposimine

                            Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                            Alles oma eelmises postituses sa väitsid, et asjad peavad ikka maksma ka midagi, et saavutada reaalset tulemust.
                            Tubli mees hoiab ikka oma kommentaaride stiilijoont - rebime välja kontekstivälise ja teeme näo et ei saa aru, mida tegelikult öelda taheti.

                            Asjad peavad muidugi olema kaetud normaalse hinnaga, muidu neid lihtsalt ei saa normaalselt projekteerida ja valmistada (võrdl. "hiinaimedega"). Aga ainult ajakirjade sabast turuhindade hinnalipiku järgi audiotehnika olemusliku väärtuse üle otsustamine viib metsa, siin on juba posimise jooned mängus. Sest kahjuks on märkimisväärne osa audiotehnikast üle hinnatud, nö. "audiofiilse" hinnalisaga.
                            Ja ka silmadega kuulajaid on päris palju, kellele kogu see teema on "mängu ilu". Sellised audiofiilid tekitavad jõudsalt veesogamisega ja müütide levitamisega.

                            Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                            Mõõtmiste teel saavutatud heli - surnud heli.
                            Paluks nüüd arusaadavalt lahti seletada mõisted "surnud heli" ja "elav heli". Või on kuskil ka "poolsurnud heli"? "Poolelus heli"?
                            viimati muutis kasutaja Scott; 01 m 2019, 21:01. Põhjus: järjestikpostitused kokku (kasuta multiquote nuppu mitme postituse tsiteerimisel)
                            Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                            Comment


                              #29
                              Vs: Audioposimine

                              Esmalt postitatud GU50 poolt
                              Paluks nüüd arusaadavalt lahti seletada mõisted "surnud heli" ja "elav heli". Või on kuskil ka "poolsurnud heli"? "Poolelus heli"?
                              elav heli = ERSO
                              poolsurnud heli = Vinüül, Reel to Reel, MC
                              surnud heli = igasugune digi.

                              nii ma olen aru saanud igasugustest sonic'utest ja nonamedest ja muudest audionarkaritest.

                              Comment


                                #30
                                Vs: Audioposimine

                                Huvitav seisukoht, kas see on sinu enda või arvad olevat nende "audionarkarite" oma? Sest mulle tundus, et Sonic pidas midagi muud silmas.
                                viimati muutis kasutaja Scott; 01 m 2019, 21:02. Põhjus: eelnevat ei pea täielikult tsiteerima
                                Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                                Comment

                                Working...
                                X