Teade

Collapse
No announcement yet.

Tartu Audioklubi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Tartu Audioklubi

    Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust
    Peaks olema kõigile nähtav ja liitutav.

    Mitte päris...

    Facebook Login

    You must log in to continue.

    Mitte igaüks ei soovi lõustaraamatus olla.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      #17
      Vs: Tartu Audioklubi

      Peab mainima et see idee on ikka väga hea, ühendamaks ühise huviga inimesi. Sai kohal oldud ja minule meeldis, hea on et on aktiivseid huvilisi kes asja ajada viitsivad. Erikule ja Olegile suured kiitused minu poolt.

      Comment


        #18
        Vs: Tartu Audioklubi

        Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust


        Mitte päris...

        Facebook Login

        You must log in to continue.

        Mitte igaüks ei soovi lõustaraamatus olla.
        Mõistan muret, aga FB on märksa paindlikum ja vähem tähelepanu nõudev, kui näiteks foorum või blog. Ei jaksa asju mitmesse meediasse kopeerida ja see pole ka audioklubi eesmärk.
        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

        Comment


          #19
          Vs: Tartu Audioklubi

          Tartu Audioklubile väheke pakun mõtlemiseks ainet. ( GU50'le eriti, sest tema sealse klubi äripoole ja oma toodete esitlus eest vastutaja ). Nimelt, et kui juba minu käe läbi on sinna heliruumi sattunud esikõlariteks "uralte" Audes Bluesid , siis võib olla saan pakkuda upgradeks edaspidi ka Audes Blues II prototüüpi, mis tehtud hoole ja armastusega tema esmase sünni ajal... See on esimene mudel! Seal on crossoveri komponendid suure hoolega paika viimistletud ja see paar on garanteeritult paari valitud .... Kui huvi on siis võib edasi mõelda...

          Lisan pildi, kus seda kõlarit demosime Soome auditooriumi jaoks. Relax kvaliteetheli , mille seal kokku panin, sai tunnustuse Soome , Rootsi , 6moons.com ja Norra pressis . Uskumatu eks!
          Kusjuures analoogheli tegin Denon DL 103'ga, Scheu Analog vinüülikaga ja Heed Riaa korrektoriga .

          Info: http://www.6moons.com/industryfeatur...sinki09/1.html

          Click image for larger version

Name:	Blues II first.jpg
Views:	1
Size:	118,3 KB
ID:	868832 Click image for larger version

Name:	Blues II first_1.jpg
Views:	1
Size:	62,9 KB
ID:	868833 Click image for larger version

Name:	Blues II first_2.jpg
Views:	1
Size:	116,3 KB
ID:	868834 Click image for larger version

Name:	Blues II first_2a.jpg
Views:	1
Size:	155,0 KB
ID:	868835 Click image for larger version

Name:	Blues II first_4.jpg
Views:	1
Size:	78,3 KB
ID:	868836 Click image for larger version

Name:	Blues II first_3.jpg
Views:	1
Size:	126,1 KB
ID:	868837


          NB! Kõlar , mida saan ehk pakkuda, kui nende hetke omanik soostub loobuma, on just seesama mudel, mis 2009 messil esitletud sai! Toote autor , loomulikult Alfred Vassilkov isiklikult ning insener Harry Jürgenson.
          viimati muutis kasutaja Altec; 01 m 2014, 12:38.
          Parem emotsioon helist - tõsine põhjus tehnika ümbervahetamiseks ! Hea tehnika on see, mida te ostaksite ülejärgmisena.
          Õppige tundma helitasemete vahesid ja tehke valik parima helinaudingu , aga mitte odavaima hinna või suure hinnalanduse järgi !

          Comment


            #20
            Vs: Tartu Audioklubi

            Audes Blues ei olnud halb kõlar, aga GU50 enda audesed (ei mäleta mudelit) olid hulga paremad. Altec kas Blues II on natuke erksam kui Blues? Blues oli jube tuim.

            Comment


              #21
              Vs: Tartu Audioklubi

              Jah Blues II on palju detailirikkam ja õhulisem. Vana Blues ( ehk Classic ) on soojem ja ümaram. Muidugimõista Blues üldiselt sõltub palju kõlarikaabli kvaliteedist ja eriti keskmised sagedused. Ka vana Bluesiga saab väga korraliku heliemotsiooni kätte , kuid aparatuuri valik on tähtis.
              Esmalt postitatud Vinyylimees poolt Vaata postitust
              Audes Blues ei olnud halb kõlar, aga GU50 enda audesed (ei mäleta mudelit) olid hulga paremad. Altec kas Blues II on natuke erksam kui Blues? Blues oli jube tuim.
              Parem emotsioon helist - tõsine põhjus tehnika ümbervahetamiseks ! Hea tehnika on see, mida te ostaksite ülejärgmisena.
              Õppige tundma helitasemete vahesid ja tehke valik parima helinaudingu , aga mitte odavaima hinna või suure hinnalanduse järgi !

              Comment


                #22
                Vs: Tartu Audioklubi

                Erikul siis Audes 037-d

                Comment


                  #23
                  Vs: Tartu Audioklubi

                  Ma mõtlesin pigem seda, et on Blues II sama madala tundlikusega kui Blues, et peab kõvasti võimsust sisse ajama? GU50 Audesed olid võrreldes Bluesiga väga lahtised ja kergelt käivad.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Tartu Audioklubi

                    Tartu Audioklubi õhtu toimub taas neljapäeval, 06. novembril. Tulbi 2D, Tartu. Juba kergelt tradiotsiooniks kujunevalt. Uksed huvilistele avatud kl 18 alates.
                    Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Tartu Audioklubi

                      Tartu Audioklubi õhtu neljapäev 13. november kell 18:30. Tulbi 2D, Tartu.
                      Kui veab, siis kuuleme huvitavaid kodumaiseid lairiba kõlareid. Ajame audiojuttusid ja tegeleme taas klubi süsteemi downgrademisega. NB! Uus aeg: kl 18:30. Palutakse mitte saabuda varem. Vt. ka FB: Tartu Audioklubi.
                      Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                      Comment


                        #26
                        Vs: Tartu Audioklubi

                        No eilne tekitas mitmeid vastakaid emotsioone, mille tulemusel ma jõudsin järeldusele, et viimane aeg on välja mõelda mingi ühine testplaat. Kuna klubis siiani põhiliselt testimisega tegeldakse, siis oleks hea, kui sama materjal oleks ka kodus olemas. Minu kaasavõetud Koikson ja Witchcraft (see oli see rokiplaat) kõlasid ikka hoopis teisiti kui kodus. Viimase kohta peab vist ütlema, et klubis see asi üleüldse ei kõlanud. Tegelt on seal mõnusad lampvõimukitarrisoundid ja lahe vokaal. Kuna pidi tulema lairibade kuulamine ja minu vähese kogemuse järgi lairibad jäävad rockmuusikaga kiirelt hätta, siis saigi see kaasa haaratud, mitte, et see miski väga hea kõlaga plaat olnuks. See selleks. Misiganes, võiks võtta mõne loo sealt High Endition plaadilt või jazzuplaadilt mis eile kohal olid, lisada miskit klassikat ja mõni tuntud naisvokaal ja rokilugu ja veel midagi, mis meeldib. Keegi võiks ära teha ja mõned plaadid paljundada. Tahaks kodus samu asju kuulata.
                        Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                        Comment


                          #27
                          Vs: Tartu Audioklubi

                          Esmalt postitatud vuss poolt Vaata postitust
                          Minu kaasavõetud Koikson ja Witchcraft (see oli see rokiplaat) kõlasid ikka hoopis teisiti kui kodus. Viimase kohta peab vist ütlema, et klubis see asi üleüldse ei kõlanud.
                          Kas tõesti sealne setup jäi moditud u-101 alla...?

                          Comment


                            #28
                            Vs: Tartu Audioklubi

                            Väisanud Tartu meeste üritust, lõi esmapilgul nostalgilise meeleolu - nagu vanasti kõrtsi järjekorras 15 meest ootavad kuni uks avatakse.
                            Hea kui on huvilisi nii palju et tekib paremate kohtade pärast tunglemine.
                            Ise keskendusin pigem vanade kontaktide soojendamisele kui muusika kuulamisele, aga ega ilma selleta ka ei saanud.
                            Klubi üritus siiski ja igaühele midagi...

                            Comment


                              #29
                              Vs: Tartu Audioklubi

                              Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                              Kas tõesti sealne setup jäi moditud u-101 alla...?
                              Jah ja ei. "Jah" tähendab seda, et Witchcraftile omast täidlast kitarri-lampvõimu riffisoundi ma klubis kohe kuskilt otsast ei kuulnud. Ju oli asi seekordsete kõlarite bassiosa probleemides. Mina, kui ekspunkrockkitarrist olen harjunud kokkumürramise käigus ka bassiNOOTI kuulama. Seda jäi tegelikult ka Koiksonil vajaka. Eks me proovisime seal segiläbi nelja võimu ja kahte daci ka. Mine tea, mis ebaõnnestunud kooslus Witchcrafti tabas. Samas pean ma tunnistama, et mu kodune sound pole nii avar ja detailne, kui klubis enamasti. Kõrge ots on mul üksjagu robustsem ja künklikum.

                              "Ei" tähendab seda, et eraldi võetuna ML moditud y101 pole siiski veel sellises headuses, et klubis aplausi välja teenida. Mul on see vahelduva eduga mänginud bi-ampingu kõrgema otsa positsioonis. Ja ma olen leidnud selles kõrgemas otsas mõningaid puudujääke. Täisribas pole proovinud, sest kõlaritel madala otsa passiivfiltreid pole. ML lubas selle võimuga veel tegeleda ja THD-d mõne komakoha alla tuua või midagi. Aga võim on hea, oleneb lihtsalt millega võrrelda. Tavalise y101 lõpuga võrdluses oleks nagu Mosse roolist Opelisse istunud.
                              Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

                              Comment


                                #30
                                Vs: Tartu Audioklubi

                                Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                                Kas tõesti sealne setup jäi moditud u-101 alla...?
                                Väike täpsustav fakt: seekord ei olnud klubis setupi, puudusid arvestatavad kõlarid. Lubatud lairibad olid ka kuskile (taas) kinni jäänud ega jõudnudki kohale. Juhuslikud remonti toodud kõlarid mängisid... Nagu juhuslikud remonti toodud kõlarid.
                                Järgmine nädal tutvume Polkaudio toodetega, millede omanik väidab end olevat väga rahul.
                                Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

                                Comment

                                Working...
                                X