Teade

Collapse
No announcement yet.

DSP koduses kasutuses

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: DSP koduses kasutuses

    Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
    Üks selline on veel olemas: http://www.analog-precision.com/UPXO.html
    Tema saadavus on vähe ebaselge, kuigi prototüüp on olemas ja asja küpsemist võib jälgida seal:
    https://www.diyaudio.com/forums/vendor-s-bazaar/264743-hi-dsp-based-multi-channel-integrated-preamp-crossover-dac-project.html
    Eriline käkerdis
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

    Comment


      Vs: DSP koduses kasutuses

      Millest selline arvamus? Kas oled juba proovinud?

      Comment


        Vs: DSP koduses kasutuses

        Ma ka sellest nii halvasti ei arva, selline poolenisti lahtine arendus peaks vältima jama kokku keeramist lollidelt raha kätte saamiseks.
        Eraldi küsimus on muidugi, kui elujõuline see firma ise on.
        Hinnast ja saadavusest on üks väike killuke: https://www.diyaudio.com/forums/vend...st5671389.html
        viimati muutis kasutaja moi; 04 m 2019, 10:40.

        Comment


          Vs: DSP koduses kasutuses

          see viimane on küll lollidelt raha äravõtmine.

          sama raha eest saab kaks Universal Audio UAD-2 Octo plaati. kokku siis 16 DSP protsessorit.

          Comment


            Vs: DSP koduses kasutuses

            Esmalt postitatud stosoorok poolt Vaata postitust
            Millest selline arvamus? Kas oled juba proovinud?
            DEQX olen mina silma peal hoidnud juba ammu, ja see ei ole tavaline et neid sellise hinnaga saada on. Olen kunagi neid järelturult otsinud, aga lootusetult ning loobusin kõlari ehitus projektist.
            Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

            Comment


              Vs: DSP koduses kasutuses

              Kui kellelgi minu arveates hea ruumi korrektsiooni vidina vastu huvi siis mul on üks MiniDSP DDRC-22D üle.


              Dirac Live transforms your listening experience. Our research-driven acoustic processing algorithms delivers an unmatched performance.


              Mõned plussid miks ma tolle valisin kui ostsin
              a) 9 punkti mõõtmisi kuulamiskoha ümbruses, mille keskmistamise baasil tehakse korrektsioon (versus siis näiteks ainult ühe punti mõõtmise baasil)
              b) võimalus määrata mis sagedusalas korrektsioone tehakse
              c) võimalus 4 profiili vahel puldist valida mis aktiivne + 'bypass'
              d) töötab digi maailmas enne DAC'i - seega DAC võib olla seesama mis juba olemas ja hea tundub

              Peale uude majja kolimist oli elutuba 'liiga elusa akustikaga" + minu 2 ribalised jala otsa käivad kõlarid ei suutnud avatud elutuba - köök - trepihall kombinatsiooni alla välja hea bassiga täita. DDRC aitas kõvasti - kaasa arvatud inimhääle arusaadavuse parandamisel näiteks AK uudiseid vaadates. Seega vähemalt enda jaoks olen läbi proovinud ja tean selle karbi edusid. Nüüdseks on toa akustika parem + uued põrandakõlarid ise niipalju paremad et ei vaja enam järele aitamist ja seetõttu asi saadaval kui kellelgi huvi.

              Comment


                Vs: DSP koduses kasutuses

                Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                see viimane on küll lollidelt raha äravõtmine.

                sama raha eest saab kaks Universal Audio UAD-2 Octo plaati. kokku siis 16 DSP protsessorit.
                No aga see ei tööta ilma arvutita, mis ka ikka midagi maksab ning korralik ADC ja DAC ja selektor on ka lisaks vaja enne kui digi+eelvõimuks asja saaks nimetada.
                viimati muutis kasutaja moi; 04 m 2019, 15:47.

                Comment


                  Vs: DSP koduses kasutuses

                  Esmalt postitatud ergo poolt Vaata postitust
                  Kui kellelgi minu arveates hea ruumi korrektsiooni vidina vastu huvi siis mul on üks MiniDSP DDRC-22D üle.
                  Uuenda siis siin ka hinda.
                  550 EUR vist, või saab ise järgi tulles veel midagi alla?

                  Comment


                    Vs: DSP koduses kasutuses

                    Väike elastne puhver on DDRC hinnas veel olemas küll ja ise järele võib ka tulla Tallinna/Viimsi piirile. Kui ette teada anda siis võin oma DIY Wavecor Ardent kõllid või siis DIY Minerva-d selle abil ära kompenseerida ja saab koos/ilma kuulata.

                    Comment

                    Working...
                    X