Teade

Collapse
No announcement yet.

DSP koduses kasutuses

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: DSP koduses kasutuses

    Esmalt postitatud Steel poolt Vaata postitust
    Mina olen oma Lyngdorfiga rahul, sööb Hi-Res´i ja seadistamine erinevate kõlarite- ka 2 paariga või subfoowritega ei valmista probleeme.
    Minu arust parim ruumikorrektsioon mida ma kuulnud olen.
    Milline Lyngdorf sul on? Ma olen ainult head kuulnud/lugenud nende kohta.

    Comment


      #62
      Vs: DSP koduses kasutuses

      Otsustasin lõpetada hunniku tehnika omamise (streamer, CD-mängija, dac, eelvõim, lõppvõim(endid) jne), siis otsustasin, et üks seade võiks hakkama saada minu soovidega ja sellega saab hakkama Lyngdorf TDAI-3400.
      Steinway Lyngdorf´i jaoks oleks vaja suuremat elamist, muidu oleks selle peale mõelnud praegu olen rahul olemasolevaga.
      Mainin ära, et TDAI-2170 on samuti hea, aga vähemate võimalustega.

      Comment


        #63
        Vs: DSP koduses kasutuses

        Üldse ei kahtle, et see head häält teeb aga kõik ühes ei jäta lahti võimalust erinevaid osi (CD-mängija, streamer, DSP, DAC, eelvõim, lõppvõimendi) ükshaaval vahetada kui vaja on või tahtmine tekib.

        Comment


          #64
          Vs: DSP koduses kasutuses

          Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
          Üldse ei kahtle, et see head häält teeb aga kõik ühes ei jäta lahti võimalust erinevaid osi (CD-mängija, streamer, DSP, DAC, eelvõim, lõppvõimendi) ükshaaval vahetada kui vaja on või tahtmine tekib.
          noo, kui asju teha samal põhimõttel nagu abbey road'il siis pole mõtet koguaeg tehnikat vahetada.

          ja kui vahetada siis juba koos elamisega.

          Comment


            #65
            Vs: DSP koduses kasutuses

            Analoog tehnika vananeb palju aeglasemalt kui digitaalne.

            Comment


              #66
              Vs: DSP koduses kasutuses

              Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
              Analoog tehnika vananeb palju aeglasemalt kui digitaalne.
              Just, eriti igasugused mängijad/streamerid. Selleks ma otsustasin SBC kasuks mis on väga odav ja õigete võtetega teeb väga head heli.

              Aga kui "all-in one" seade teeb juba väga head heli siis ei peagi midagi vahetama! Aga tahtmine tekib varem või hiljem.

              Comment


                #67
                Vs: DSP koduses kasutuses

                Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                Üldse ei kahtle, et see head häält teeb aga kõik ühes ei jäta lahti võimalust erinevaid osi (CD-mängija, streamer, DSP, DAC, eelvõim, lõppvõimendi) ükshaaval vahetada kui vaja on või tahtmine tekib.
                Keegi ei keela mul mingit komponenti juurde ostmast aga hetkel mul ei ole selliseid mõtteid, sest hindan nüüdsest minimalismi ja soovi enam hunnikut tehnikat omada.
                Lisaks ei anna olemasoleva seadme helikvaliteet mulle lähiajal tahtmist midagi vahetada, kui ükskord peaks see tahtmine tekkima, siis on ühe seadme vahetus vähem tülikas kui mitme seadme vahetus

                Mis puudutab digitehnika kiiremat vananemist, siis seda aeglustab tootjapoolne (loodetavasti regulaarne) tarkvara uuendamine.

                Comment


                  #68
                  Vs: DSP koduses kasutuses

                  Esmalt postitatud Steel poolt Vaata postitust
                  Mis puudutab digitehnika kiiremat vananemist, siis seda aeglustab tootjapoolne (loodetavasti regulaarne) tarkvara uuendamine.
                  tarkvara uuendamine ei pidurda midagi. pigem paneb pidurit see, et sulle piisab sinu olemasoleva digitehnika täpsusest.

                  Comment


                    #69
                    Vs: DSP koduses kasutuses

                    Lähenemisi on muidugi erinevaid.
                    Kui OSX sõna võtab, siis on sellel aparaadil kindlasti probleemiks, et DSD ei käi puhtalt konverteerimata lõpuni läbi.
                    Tarkvara uuendamist võib ju loota aga väikesed firmad ei tee seda tavaliselt kuigi pikalt, suured ka ei tee.
                    Lisaks peab pöidlaid hoidma, et investoritel jätkuks usku ja võimalust firmasse raha juurde pumbata:

                    Comment


                      #70
                      Vs: DSP koduses kasutuses

                      Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                      Pane ikka mingi selline millel nii sisendi kui väljund on digitaalne ja sinna mingi DAC taha, ta on ju "low cost", odava hinna eest saad odava asja.
                      Midagi sarnast äkki https://www.minidsp.com/products/ope...ies/opendrc-di , kui oled valmis midagi ise ehitama, siis võibolla https://www.minidsp.com/products/min.../minisharc-kit
                      Lugesin selle miniDSP miniSHARC kohta veidike veel. Sinna saab täitsa I2S signaali sisse lasta ja annab välja kah et ei peagi vahepeal spdif-ks pakkima. Ehk siis rPi -> I2S -> kali reclocker mclk jaoks -> I2S -> miniSHARC -> I2S -> DAC. Kõlab täitsa põnevalt, et hakka või nikerdama.

                      https://www.minidsp.com/images/documents/Product Brief-miniSHARC.pdf

                      e
                      :

                      Ajutiselt saab ka nii testida:

                      Click image for larger version

Name:	foo_Room_eq.jpg
Views:	1
Size:	78,6 KB
ID:	871430
                      viimati muutis kasutaja stosoorok; 14 m 2018, 20:33.

                      Comment


                        #71
                        Vs: DSP koduses kasutuses

                        Veel üks huvitav asi müüki tulnud: https://www.minidsp.com/products/str...ies/shd-studio Ehk sama asi mis plaanisin ehitada juba nende poolt kokku pandud.

                        Comment


                          #72
                          Vs: DSP koduses kasutuses

                          Esmalt postitatud stosoorok poolt Vaata postitust
                          Ajutiselt saab ka nii testida:
                          Kunagi vanasti kui arvutitel võhma ei olnud ja tarkvara pealt taheti kokku hoida, tehti ka nii, et muusika failid lasti digi kujul EQ ja mis iganes korrektsioonist läbi ja salvestati korrigeerituna, ning siis kuulati. Kokku tuli siis nagu korralik DSP aga mitte reaalajas. Kahjuks ei mäleta selle softi nime enam mida põhiliselt kasutati.
                          viimati muutis kasutaja moi; 18 m 2018, 07:46.

                          Comment


                            #73
                            Vs: DSP koduses kasutuses

                            Kas ma peaks siit nüüd iroonia välja lugema? See f2k plugin teeb ju korrektuure laivis - või siis ei tee kuna mikker pole samal ajal küljes?

                            SHD review: https://audiosciencereview.com/forum...streamer.4286/
                            viimati muutis kasutaja Scott; 19 m 2018, 23:57. Põhjus: eelnevat postitust ei pea tsiteerima

                            Comment


                              #74
                              Vs: DSP koduses kasutuses

                              Ei ole iroonia, lihtsalt tuli meelde kui odavalt vanasti võis läbi ajada, et endale "DSP" saada.

                              Comment


                                #75
                                Vs: DSP koduses kasutuses

                                Ei tea kas see võim on siit läbi käinud kuid idee on sama mis Lindorfil. Mikriga seadistamine. Yamaha R-N803D https://europe.yamaha.com/en/product...l#product-tabs
                                B&W 803D2 / Beta 300RR / Sig Sauer X5

                                Comment

                                Working...
                                X