Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

    Töö käib !
    http://hparchive.com/
    https://worldradiohistory.com/index.htm

    Comment


      Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

      Täna tegi koer läppari laadija, hiirega ning ID-kaardilugejaga sama. Kaableid närib ainult siis, kui kedagi kodus pole ning siiani alati õigeid kaableid närinud (AC osad on kõik peidus), et pole veel seinavoolu pidanud tundma. Kõige hullem on see, et teab ise väga hästi, et neid närida ei või.

      Peaks vist midagi sellist kokku jootma, mille kaablit närides annab ehmatava, aga ohutu siraka ära, et rohkem ei näriks. On kellelgi ideid?

      Comment


        Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

        Mul üks kass on sarnane, aga närib ainult kvaliteetseid juhtmed a la silikoo kattega USB juhe, Welleri jootejaama kolvi silikoon kattega juhe (üks juhe on maha kandmisele läbi hekseldatud ja 2 olen suutnud mitmetest kohtadest parandades päästa) jne..õnneks voolukaablite kallale pole läinud.

        Comment


          Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

          Peaks vist midagi sellist kokku jootma, mille kaablit närides annab ehmatava, aga ohutu siraka ära, et rohkem ei näriks. On kellelgi ideid?
          Elektrikarjus - põhimõtteliselt, annab umbes iga sekundi tagant sirakat. Muidugi ei tee sellist ränka seadet, kus vaata et 5mm sädet annab, aga midagi sarnast, peaasi, et ehmatab natuke. https://www.google.ee/url?sa=i&rct=j...59452322182967
          Seegi võib olla natuke palju.

          Comment


            Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

            See pilt tegelt internetist, ma nii rikas pole et juhtmeid närivat kodulooma omada.
            http://hparchive.com/
            https://worldradiohistory.com/index.htm

            Comment


              Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

              Mingi 555 põhine akutoitel asi vast teha.

              Comment


                Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                Esmalt postitatud katkine poolt Vaata postitust
                Peaks vist midagi sellist kokku jootma, mille kaablit närides annab ehmatava, aga ohutu siraka ära, et rohkem ei näriks. On kellelgi ideid?
                Selle pingega ehmatamisega peab olema ettevaatlik. Igal loomal on erinev pingetaluvus, kass pidi olema näiteks vähem tundlik. Lehmad ei taha udaras üle 8-9V stimulaatori pinget ( koolitusel Taanis räägiti). Teine asi on ka, et kuhu saab löögi. Ühel elektriohutuse loengul räägiti, et Inglismaal oli inimene saanud surma 3V-ga. Aednik oli kukkunud pea tuiksoonega mingile paljale kaablile, kus oli 3V pinget. Võib-olla on linnalegend
                Ma valmistaks koduloomale maitsva kaabli, mille sees on näiteks sinep.

                Comment


                  Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                  Esmalt postitatud Svago poolt Vaata postitust
                  Ühel elektriohutuse loengul räägiti, et Inglismaal oli inimene saanud surma 3V-ga.
                  Inglasel ju sinine veri, vast juhib paremini.
                  Räägitakse et see, mis ei juhi, on nahk. Et sisu on hea juht.
                  Aga suremiseks olevat parem kui vool läbib südame.
                  Ma valmistaks koduloomale maitsva kaabli, mille sees on näiteks sinep.
                  On ju ekstra rotikindlad kaablid. Poes nii pakuti.
                  Vaja oleks teha rottidele koolitust et nemad seda ka teaksid.
                  Muidu muutkui närivad.
                  Muuseas, poes on olemas ekstra raudtorud.
                  Kui KÕIK juhtmed panna sellistesse torudesse siis on süsteem kassikindel.

                  Comment


                    Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                    Eilses 30. märtsi Päevalehes oli artikkel, et vene koolide keelereform tekitas Eestisse kadunud põlvkonna.

                    Ma arvan, et vene perekonnad peaksid lapsed panema keeleõppeks eesti lasteaeda.
                    Mul on näide elust enesest:

                    Firmas töötas noor 19 aastane venelannast sekretär, kes omandas tasulises kaugõppes kõrgharidust.
                    Ta kõne oli keeleliselt, lauseehituselt väga hea, isegi aktsenti ei olnud. Vahel parandas minugi eesti keelt, kui kasutasin mõnda vene laensõna – teil on ju oma sõna olemas, miks seda ei kasuta? Näiteks vene keeles on tehnikas – mehhaanikas kasutusel universaalne mõiste, millest saavad kõik aru – hujoovina. Eestikeelne vaste pidi olema vidin.
                    Ükskord helistas ta vanematele. Ma olin vahepeal ta päritolu ära unustanud ja tegin hea vene keele oskuse kohta talle komplimendi. Ta vaatas tükk aega mulle küsivalt otsa ja siis vastas: ma oskan tegelikult 4 keelt ja viimane on kõige parem – eesti, vene, inglise ja mattide keel

                    Comment


                      Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                      Esmalt postitatud A.R. poolt Vaata postitust
                      Muuseas, poes on olemas ekstra raudtorud.
                      Kui KÕIK juhtmed panna sellistesse torudesse siis on süsteem kassikindel.
                      Mul armastab kass hiirejuhet. Vist ikka hiire pärast, arvab, et on saba No hiirejuhet ja mõnda muud küll terastorusse ei paneks. Ja raud (Fe) on keemiline element.

                      Comment


                        Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                        Esmalt postitatud Svago poolt Vaata postitust
                        universaalne mõiste, millest saavad kõik aru – hujoovina.
                        Sõjaväes oli see väljend palju kasutusel.
                        Aga kui oli juures mõni kõrgem ülemus või naisterahvas siis ei sobinud ropendada.
                        Siis oli see asi stukovina.
                        Tuli olla kulturno.

                        Saapa hari tuli ka keerata kulturno ajalehte.
                        See oli põhjus miks kõik pidid tellima lehe
                        Na straze rodinõ strojastsi kommunism.

                        Comment


                          Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                          Esmalt postitatud Svago poolt Vaata postitust
                          Mul armastab kass hiirejuhet. Vist ikka hiire pärast, arvab, et on saba No hiirejuhet ja mõnda muud küll terastorusse ei paneks. Ja raud (Fe) on keemiline element.
                          Ja keemia on elule ohtlik

                          Aja kass segadusse - kasuta juhtmevaba hiirt.

                          Ja ole ise hiire kasutamisega ettevaatlik.
                          Kasutasin hiirt 1985. aastast alates päevast päeva ja
                          nüüd arstid avastasid et käe lihased on taandarenedud.
                          Ei saa enam vana supipurki parema käega lahti keerata.
                          Peab kasutama uusi, lihtavanevaid.

                          Comment


                            Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                            Esmalt postitatud A.R. poolt Vaata postitust
                            Aga kui oli juures mõni kõrgem ülemus või naisterahvas siis ei sobinud ropendada.
                            Siis oli see asi stukovina.
                            Tuli olla kulturno.
                            No oleksid kuulnud laudarahva teksti või anekdoote, siis ei imestaks - ainsad viisakad olid Saaremaal, isegi vindisena.
                            Ja ega vene töömehed muidu ei mõista

                            Comment


                              Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                              Vastuseks hr."svago"-le, Päevalehe artikli teemadel. Tõlgi ikka õigesti! Siis kindlasti enam daamide juuresolekul ei kasuta! Vene korralikus seltskonnas unusta sellised sõnad üldse! Seal räägitaks palju sündsamat emakeelt kui meil eesti keeles igapäevaselt bussis kuuled! Eriti õndsa-süütu nooruse hulgas! Mõni teismeline "preili" pidavat selle oma suuga ...isegi sööma! Mida...?
                              viimati muutis kasutaja rainadov; 31 m 2016, 12:38. Põhjus: täht

                              Comment


                                Vs: Naljakad juhtumised ning äpardused -õnnetused

                                Esmalt postitatud rainadov poolt Vaata postitust
                                Vastuseks hr."svago"-le, Päevalehe artikli teemadel. Tõlgi ikka õigesti! Siis kindlasti enam daamide juuresolekul ei kasuta! Vene korralikus seltskonnas unusta sellised sõnad üldse! Seal räägitaks palju sündsamat emakeelt kui meil eesti keeles igapäevaselt bussis kuuled! Eriti õndsa-süütu nooruse hulgas! Mõni teismeline "preili" pidavat selle oma suuga ...isegi sööma! Mida...?
                                Eks ta jahh, minu viga, et ta juhuslikult kuulis meestevahelist vestlust. Ma sain ka imetleda tema head materiiskit, mille peale ehmatas isegi. Vene kõrgseltskond rääkis omal ajal prantsuse keeles. Ainult teatavas seltskonnas (armee näiteks) hakkavad igasugused pahed külge.
                                Teinekord ei teagi või ei mõtle nende sõnade täpset tähendust, kui teised iga päev kasutavad.

                                Mul oli kunagi ülemus, kes kokutas pidevalt. Seegi hakkas külge, pärast pidin terve aasta harjutama, et lahti saada.
                                Tekkis veel teinegi viga – et jutt liiga pikaks ei läheks, pidin juba esimestest sõnadest taipama, mida ta tahab. See jälle ei meeldinud mõnele teisele ülemusele, kes armastaski väga pikka monoloogi pidada.

                                Comment

                                Working...
                                X